4416 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2023-06-01

S láskyplnými pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Když slabší civilizace padly za oběť temnotě, byly v zajetí jejích nízkých vibrací. Válčení, nevědomost, chudoba a strach, které jsou zbaveny světla, to je způsob, jakým temní ovládli populace, a to je to, co postihlo národy Země.

Když nedostatek světla zhruba před 90 lety ohrozil samotný život planety, Gaia požádala o pomoc. Vysoce vyvinuté civilizace z lásky k ní a jejím obyvatelům naplnily planetu světlem a duše začaly opouštět své vyspělé světy, aby se inkarnovaly na Zemi a přidaly své světlo.

Tato intenzita světla je důvodem, proč na celém světě dochází ke konfliktům a chaosu - je to nedílná součást světa, který se osvobozuje ze sevření temnoty. Vysoké vibrace světla se střetávají s nízkými vibracemi a přebíjejí je, čímž končí dlouhá, dlouhá éra temnoty.

Drazí, víme, že chcete jasné a nezvratné důkazy. Chcete vědět, kdy bude vyhlášena G/NESARA, kdy bude zaveden nový globální ekonomický systém, kdy bude odstraněna nezákonná Bidenova administrativa a kdy bude zrušen Federální rezervní systém, jehož chapadla sahají do všech zemí. Občané, kteří se bouří proti svým zkorumpovaným vládám, chtějí vědět, kdy budou mít moudré a čestné vůdce, a vy všichni chcete vědět, kdy vyjdou najevo mnohé dosud skryté pravdy.

Pokračování - http://galacticchannelings.com/index.html


Zdroj: http://galacticchannelings.com/english/matthew01-06-23.php

Zpět