4361 Elektrická vozidla v Taygetě a na Zemi Cosmic agency

[ UFO ] 2023-04-02

Mari Swaruu

Můj kanál na YouTube se více přiklání k poskytování informací ve zvukové podobě, protože je vytvářím přímo z textu, který píšu, a ne tolik k obrázkům, které mohu zařadit, protože jsou velmi časově náročné a alespoň u většiny mých témat jsou obrázky stejně jen druhořadou záležitostí, protože většinou ani neexistují a musela bych strávit dny vytvářením jediného obrázku, protože to dělám ručně a bez použití umělé inteligence, protože nechci přispívat k jejímu rozšiřování.

Ve svém videu o elektromobilech na Zemi jsem zmínila, že jejich hlavním problémem nejsou ani tak samotná vozidla, i když mají mnoho důležitých technických problémů, problémem je to, k čemu se v globálním měřítku používají, přičemž se vymlouvají pouze na klimatické změny a ekologii. Slouží ke kontrole populace. Mnozí odborníci na Zemi již dnes tvrdí, že elektromobil nikdy nebudete mít jako benzinové auto, jako něco, co vám zcela patří, protože si s ním nemůžete dělat, co chcete. Několik lidí například tvrdilo, že když odvezli svůj elektromobil do servisu jinam než k původnímu prodejci, počítač vozu jim sdělil, že od té chvíle bude nabití baterie omezeno pouze na 80 %, a někteří tvrdili, že je omezeno na 60 %. Navíc jakákoli značka elektromobilu a jakákoli vláda může vozidlo na dálku vyřadit z provozu, pokud si to přeje. (pozn. dnešní spalovací auta jsou taky nacpaná elektronikou na dálku)

Jsem si vědoma, že tak, jak to chodí se zákony alespoň v západních zemích, nakonec občanům nic nepatří, protože vše patří korporaci. Protože každá země je právně korporací a lidé, kteří se v nich narodí, jsou majetkem korporace, včetně všeho, co jim patří. Lidé sami jsou majetkem korporace. To je téma na další video.

Ale zpět k tématu vlastnictví vlastních vozidel s benzinovým motorem, alespoň se lidé mohou rozhodnout, co s nimi udělají, zejména u starších modelů, které obsahují málo elektroniky, nebo ještě lépe žádnou. Na Taygetě, na hlavních planetách Erra a Temmer, a v podmínkách naprosto holistické společnosti, je situace zcela jiná. Elektrická vozidla jsou normou, a i když kolových vozidel není tolik jako na Zemi, stále mají v této společnosti své místo. Největší rozdíl je v tom, že za ně nikdo nemusí platit a nikdo nemá zájem nikoho kontrolovat, protože základem společenského uspořádání je vyspělá etika a duchovno, kde nikdo nemá zájem kontrolovat a nikoho nezajímá hromadění majetku jako hlavní hnací síla jeho života.

Staví je lidé, kteří jsou nadšeni samotnými vozidly a pro radost z vědomí, že jejich design zlepší život každému, kdo je chce používat zdarma, protože v holistické společnosti nejsou potřeba žádné peníze. Mnohá z nich jsou stále vyráběna sériově nebo replikovaná, ale s obecným designem, protože lidé v Taygetě mají tendenci si je upravovat a dokonce i sami navrhovat od základu, takže většina dostupných hotových je vyrobena pouze se základním designem, který pokrývá určitou funkci, a téměř vždy se vyskytují v bílé barvě, bez bohatství barev a designů, které najdeme na Zemi.

Kolová vozidla se v Taygetě omezují hlavně na funkce v rámci města na krátké vzdálenosti a jen zřídka se používají k cestování z jedné vesnice do druhé. Je to především proto, že je zde málo silnic. Jsou jich přibližně jen 2 % z množství, které se vyskytuje na Zemi, protože většina obyvatel tam cestuje letecky nebo magnetickými vlaky. Hlavními typy vozidel v Taygetě jsou malá auta se čtyřmi sedadly a velmi zaobleným tvarem, malé dodávky, skútry a motocykly s několika většími návěsy, záchranná a stavební vozidla, a všechna jsou elektrická.

Hlavní rozdíl mezi elektrickými vozidly v Taygetě a na Zemi spočívá v tom, že vozidla v Taygetě nepotřebují velké akumulátory, protože elektřinu čerpají přímo z technologie bezdrátového přenosu, podobně jako ji na Zemi vyvíjel Tesla na počátku 20. století. V tomto systému přenáší elektřinu řada speciálních věží, podobně jako stanice vysílající rádiové vlny na Zemi, a vozidla jednoduše čerpají potřebnou energii z této bezdrátové sítě, ať už se nacházejí kdekoli, protože systém je na planetách Erra a Temmer globální. Všechna elektrická zařízení, světla a motory fungují na této globální technologii, která je díky svým specializovaným vlnovým délkám čistá a není elektromagneticky invazivní pro biologii.. To znamená, že všechna vozidla v Taygetě mají neomezený dojezd. Uživatel může jednoduše naskočit do jednoho z nich a vždy má dostatek energie na to, aby vykonal cokoli potřebného a urazil libovolnou vzdálenost.

V případě, že tento systém není dostatečný, má na Taygetě většina vozidel (od malých skútrů) malý vestavěný reaktor s nulovým bodem, který může poskytnout veškerou potřebnou energii vozidlu v případě, že je daleko věž elektrické sítě a přijímá slabý signál napájení nebo je problém s napájením. A když má vozidlo přebytek elektřiny z recyklátorů kinetické energie, nebo malý reaktor, každé vozidlo také přenáší elektrickou energii, kterou může využít jakékoli jiné vozidlo nebo elektrické zařízení v síti, čímž pomáhá napájet celou planetu.

Na rozdíl od Země nemají všechna vozidla a vše, co se vyrábí v holistické společnosti, jako je Taygeta, žádné plánované zastarávání. Všechna jsou vyrobena podle nejvyšších možných standardů kvality a ze superpevných materiálů, z nichž se některé v případě poškození dokážou samy opravit. Opotřebení součástí kolových vozidel v Taygetě je prakticky nulové, protože všechny rotující součásti uvnitř elektromotorů a na rotujících nábojích kol běží na magnetických ložiscích. Jednoduše se otáčejí na hřídeli, která zajišťuje nulové tření. Jedinými součástmi, které trpí určitým opotřebením, jsou pneumatiky, ačkoli jsou vyrobeny z pokročilých superpevných materiálů se samoopravnými vlastnostmi. Časem se sice opotřebují, ale vydrží dlouho a s neuvěřitelně vysokým počtem najetých kilometrů.

Lidé na Taygetě používají kolová vozidla pouze pro dopravu na krátké vzdálenosti, protože téměř každý tam má vlastní malou loď, stejně jako lidé na Zemi mají auta, nebo využívají síť vysokorychlostních magnetických vlaků, které spojují všechny vesnice. Většina těchto vlaků jezdí nad zemí a po magnetických kolejnicích, které jsou instalovány 10 metrů nad povrchem, i když někdy jezdí v podzemních tunelech.

Obyvatelé Taygety považují benzinová vozidla poháněná lidskou silou za velmi zajímavá a nesmírně kreativní. Dokonce milují zvuk benzinových motorů, protože jejich konstrukci považují za velmi důmyslnou, a dokonce za umění, protože jsou příkladem toho, jak člověk s malými prostředky dokáže hodně. Některá lidská benzinová vozidla se dostala do Taygety a jsou většinou v rukou soukromých sběratelů a v muzeích.

Na Zemi, ačkoli se zpočátku mohou zdát jako dobrý koncept, jsou elektromobily hrubou a nebezpečnou karikaturou toho, čím by mohly být v holistické společnosti, a v podstatě jsou využívány k ničení autonomie lidí, čímž se stávají stále závislejšími na svých vládách a systému obecně. Ačkoli by na nich konkrétně nebylo nic špatného, kromě jejich nebezpečně nízké technologie baterií, vysokých nákladů a všeho, co s tím souvisí, podle názoru mé skupiny koupě elektromobilu na Zemi jen přispívá k ničení nezávislosti a suverenity lidského národa. Kabala je používá jako velmi účinný nástroj ke zhroucení současné společnosti, a to způsobem, který je pro lidi nepříznivý. Čím větší, složitější a dražší elektromobil na Zemi je, tím více přispívá ke zničení lidské nezávislosti a svobody. Jejich používání na Zemi nedoporučuji, protože se za nimi skrývá temný důvod. Rozjímejte o tom.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/vehiculos-electricos-en-taygeta-y-en-la-tierra

Zpět