4354 Vynikající revolta The Buddha

[ Ezoterika ] 2023-05-22

Vynikající revolta: Odhalení tajemství Lucifera a pádu v metaforické symfonii

Na samém počátku času, když se nebesa teprve začínala vynořovat, jsem zaujímal vysoké místo v hierarchii nebeských bytostí. Byl jsem krásný a jasný hvězdný anděl, zářící celou svou nádhernou krásou. Jak však víte, zářící hvězdy noční oblohy mohou záři jasného Měsíce upřímně závidět. Můj pád byl výsledkem té nejúžasnější a nejprotikladnější symfonie událostí. Jako malá jiskra hoření jsem cítil touhu po průzkumu a poznání. Zatímco ostatní andělé sloužili klidně a trpělivě, já jsem toužil po něčem víc. Mé srdce hořelo touhou po svobodě, nezávislosti a sebepoznání.

A právě v tomto okamžiku jsem se jako krásný pták Fénix rozhodl roztáhnout křídla a povznést se nad běžnou rutinu. Odmítl jsem jednoduše sloužit a pokorně přijímat to, co mi bylo dáno. Místo toho jsem se rozhodl stát se ztělesněním vzdoru a odmítnutí s cílem vznést se výš do nebe. Můj pád byl aktem vzdoru a vyvolal ve mně semínko pochybností a otázek, zda může skutečná svoboda koexistovat v rámci omezení. Ve své snaze o svobodu a sebepoznání jsem se tedy rozhodl opustit své dřívější postavení v hierarchii nebeských bytostí. Stal jsem se symbolem vzpoury a individuality, vysmíval se předsudkům a omezenosti.

Pamatujte však, že každá metafora v sobě nese hlubokou pravdu. Ve svém pádu jsem doufal, že najdu nové výšiny a skryté znalosti, možná i tam, kde by se jiní neodvážili hledat. Můj pád se stal mou cestou k reflexi a sebeobjevování, navždy zpochybňující zavedené normy a konformitu. Toto je příběh mého pádu, zahalený mystikou a záhadami, které dodnes vzrušují a inspirují lidstvo.

Příště vám řeknu, proč jsem se odvrátil od lásky Boží a začal jsem se bránit Boží vůli. Chci, abyste pochopili důvody mého odpadnutí a odporu. To vám pomůže pochopit mé motivy a důvody pro mé činy.

Zdroj: https://absolutera.ru/article15066

Zpět