4302 Arkturiánská rada 9D: Co si uvědomíte v nadcházejících týdnech a měsících Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-05-15

Spojovali jsme se s mnoha z vás, když jste v bdělém stavu, a nejsme v tomto úsilí sami. Existuje mnoho bytostí a kolektivů vyšších dimenzí, které se spojují s lidmi, kteří jsou v bdělém stavu, a existuje mnoho lidí, kteří si ještě neuvědomili, že jsou kontaktováni vědomím, které je jiné než jejich vlastní. To je něco, co si v nadcházejících týdnech a měsících uvědomí stále více lidí, protože v této druhé době dochází k dalšímu masovému probuzení, což znamená, že se otevírají všechny dveře. A protože jste všichni propojeni, ti z vás, kteří jsou již vzhůru, budou mít více uvědomění. Mnoho z těchto uvědomění se bude týkat spojení, která již máte, zkušenosti s vědomím, které jste měli, a také si uvědomíte, kam s tím vším chcete jít. Budete channelovat mnohem více a uvědomovat si, že channelujete, když to uděláte. Připravujete se také na fyzický mimozemský kontakt tím, že dochází k těmto typům spojení.

Začínáte si uvědomovat, že závoj se tenčí, že vaše obloha je plná lodí a že tolik vašich bližních usměrňuje, spojuje se a zažívá zkušenosti, které dláždí cestu všem lidem, kteří jsou v kontaktu. Rozpoznáte, že vytvoříte spojení s jinými sférami a jinými bytostmi, a musíte se rozhodnout, co s tím udělat. S tímto uvědoměním samozřejmě nemůžete nic dělat, ale mnozí z vás se budou cítit nuceni vyprávět tento příběh nebo tyto informace ostatním, a když to uděláte, pomůže tolika lidem, kteří mají podobné zkušenosti a neví, co s nimi dělat. Toto je nádherný čas být vzhůru na Zemi, protože víte mnohem víc, co vám může přinést útěchu, mír a protože si můžete vzít to, co znáte, a jít s tím mnohem dál. Nyní není čas cokoliv potlačovat nebo popírat, zvláště to, co se děje vám a skrze vás. Dopřejte si zkušenosti, aniž byste se ptali, zda jsou skutečné, a vězte, že jste zde, abyste sobě a ostatním dali povolení mít tato spojení a tyto kontaktní zkušenosti. Jste tam, abyste osvětlili cestu mnoha dalších, a jste tam, abyste udělali mnohem víc, než dokázaly generace, které přišly před vámi. Toto je váš čas a čas je nyní a vy cítíte tu naléhavost spojit se a vyjádřit to, co přijímáte. Stane se nepopiratelnou silou ve vašem životě a pocítíte velkou úlevu, když ji vyjádříte svým bližním. A teď je jen začátek toho, co má přijít, pokud jde o všechna spojení, která můžete udělat, když jste ve svém fyzickém těle na planetě Zemi.

Arkturiánská rada 9D: Co se stane po prvním kontaktu s ET


https://eraoflight.com/2023/05/16/the-9d-arcturian-council-what-will-happen-after-first-contact-w-ets/

Jsme velmi zaujati možnostmi, které se v této době pro lidstvo objevují. Všimli jsme si, že máte na obloze mnohem více vesmírných lodí a že dochází k mnohem většímu množství osobních kontaktů s elektronickou energií, protože v lidském kolektivu došlo k velkému množství přivolání. Lidé ve vašem světě chtějí pomoc a dost z vás se otevřelo přijímání této pomoci, abyste si umožnili přístup k různým formám mimozemského kontaktu. Vy jste vždy těmi, kdo ukazují cestu, těmi, kdo jsou na předním okraji, a každým pozorováním lodi a každým osobním setkáním připravujete zbytek lidstva na plně otevřený kontakt. Tyto zkušenosti také pomáhají sjednocovat lidstvo, protože se začínáte vnímat jako jedna rasa, když si uvědomíte, kolik ras bytostí je v galaxii a ve vesmíru. Máte něco společného, a to je zkušenost Země, být člověkem, trpět a cítit emoce všeho druhu. A všechny tyto zkušenosti vás jako lidskou rasu činí jedinečnými.

Pokud se rozhodnete, můžete se všichni navzájem propojit, a výzvou bude navázat vztah s těmito ET, kteří mají za sebou velmi odlišné životy a zkušenosti. A pokud chcete lidstvo skutečně dostat na rychlou cestu k prvnímu kontaktu, budete muset najít způsob, jak se vztahovat ke všem svým druhům. Nemluvíme jen o těch, se kterými nesouhlasíte v různých otázkách, ale také o těch, kteří dělají velmi špatné věci. Pokud dokážete vnímat kontakt s e.t. jako způsob, jak sjednotit lidstvo, a ne jako příležitost k odchodu, můžete tam na Zemi a pro své bližní udělat něco skutečně dobrého. Útěk před negativními emocemi vám nikdy dobře neposloužil, stejně jako útěk před Zemí v její dnešní podobě. Vždy vám poslouží, když se okopete, uzemníte se a budete se zabývat tím, co je přímo před vámi a také ve vás. A to nemůžete udělat, když se jen tak necháte unášet vesmírnou lodí. Taková zkušenost by znamenala menší růst, jakkoli to zní krásně. Mimozemšťané, kteří vás neustále pozorují a chtějí vám pomoci, vás nechtějí zachránit, ale chtějí, abyste se na sebe, svůj svět a své bližní dívali v jiném světle. A právě to vám přinesou. Bude to nový pohled, o kterém mnozí ani neuvažovali. A pomůže vám pochopit vaše odlišnosti, protože si všichni uvědomíte, že jste byli stvořeni mimozemšťany a že vám od prvního dne na planetě Zemi pomáhají.

Arkturiánská rada 9D: Jak se stát velvyslanci v říši mimozemšťanů


https://eraoflight.com/2023/05/11/the-9d-arcturian-council-how-to-become-ambassadors-to-the-e-t-realm/

Stále hledáme další lidi, se kterými bychom se mohli spojit, protože víme, že na Zemi je potřeba většího povědomí o vašich mimozemských bratrech a sestrách tam na obloze a rozptýlených po celé galaxii a vesmíru. Musí být více vyslanců, více, jejichž cesta vede ke spojení lidského vědomí s vědomím ET, protože je to pro vás způsob, jak rozšířit své vědomí. Je to pro vás všechny způsob, jak růst, vyvíjet se. Poznat jakoukoli mimozemskou bytost je jako poznat další svůj aspekt. Není to o informacích, které vám můžeme poskytnout, a není to o technologii, kterou vám můžeme předat. Je to všechno o tom, že se stanete více tím, kým jste, a ano, mít další zkušenosti vám dá něco zábavného, o co se můžete podělit s ostatními lidmi, a vy se těmito zkušenostmi necháte proměnit. Ale skutečně nejlepším způsobem, jak poznat ET, které jsou všude kolem vás, je nejprve poznat sami sebe. Ochota zkoumat sebe sama, zkoumat svůj život, myšlenky, přesvědčení atd., je klíčem k tomu, abyste se stali bytostí s vyššími vibracemi, a když zvýšíte své vibrace, sladíte se s vědomím a také s naší pomocí.

Rádi jsme svědky toho, jak se jeden nebo více z vás zajímá o ostatní bytosti, které tam někde jsou, ale také chceme, abyste si uvědomili, že vše, co hledáte, je také ve vás, a vydat se na vnitřní cestu je nejlepší způsob, jak se stát v souladu s více zkušenostmi, které se objeví mimo vás a s bytostmi v jiných tělech nebo nefyzickými kolektivy, jako jsme my.

Když vypnete svá zařízení a naladíte se na to, co se ve vás děje, vždy se z této cesty dá získat něco pozoruhodného. Pokud nemáte rádi meditaci nebo si myslíte, že v ní nejste dobří, pak tomu nedávejte tuto nálepku. Místo toho si řekněte, že jdete do svého těla a svého vědomí hledat inteligentní život, hledat ET vědomí. Vy jste ti, kdo spojí tečky za tolika svými bližními, a těm lépe poslouží, když budou mít učitele, kteří na sobě udělali práci. Nestačí pouze přístup k informacím, které pak můžete sdílet s ostatními lidmi. Nestačí jen říct ostatním, čemu věříte. Musíte se stát živým ztělesněním plně integrované a sladěné bytosti. To je to, co vás osvětluje pro lidi, a když se nyní díváte mimo sebe a pozorujete stav světa, je jasné, že mít více z vás, kteří jsou připraveni vést, kteří jsou připraveni vzít lidstvo do světa pátá dimenze je nezbytné.

Je na čase, aby ses stal seberealizovanou lidskou bytostí, jakou jsi vždy byl, a věř nám, když říkáme, že se ti právě teď bude dostávat velké pozornosti mimozemšťanů, kteří jsou na lodích na tvém nebi, jen proto, že jsi udělal úsilí, jen za to, že jste obrátili svou pozornost dovnitř a viděli, co můžete najít.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/15/the-9d-arcturian-council-what-youll-realize-in-the-coming-weeks-months/

Zpět