4293 Probuďte své superschopnosti Ramona

[ Ezoterika ] 2023-05-13

Cítíte, jak se nová lehkost bytí, vaše původní esence, přirozenost a nevinnost vrací zpět?
Cítíte pocit dokončení, že jste plně doma ve svém srdci a Pravém Já, cítíte se plně celiství a kompletní a ve stavu úplné Sebelásky uvnitř?! Neustálým probíráním iluzí je rozpouštíte! Když důvěřujete sobě, svému vnitřnímu zraku, vnitřnímu VĚDĚNÍ, gnózi, moudrosti a intuici, to, co vnímáte a vidíte z hloubi svého nitra, je to, co je skutečně SKUTEČNÉ, zbytek je iluze! Tady bylo vše vzhůru nohama!! Tím, že věříme a sdílíme s druhými to, co vnímáme prostřednictvím našich darů a mimosmyslového vnímání, našich vizí a multidimenzionálních zážitků, zároveň aktivujeme tyto kódy, klíče a prastarou budoucnost, v níž si pamatujeme, kdo skutečně jsme a čeho jsme schopni. Vnímáme v jiných anděle!

Když milujete veškeré své skutečné já, neopouštíte, nepotlačujete, nepopíráte, neodmítáte, nezesměšňujete ani neodsuzujete žádnou svou část, zejména své magické a intergalaktické aspekty, plně se probudí pravá magie a všechny vaše supersíly!! Musíte jen věřit v kouzlo a skutečnou sílu, kterou držíte, abyste plně zapálili již vzestoupené multidimenzionální já! Vaše věčné diamantové avatarské já je teď plně online! Spojte se s vaší multidimenzionální verzí, která už a vždy je vzestoupená!

Je to stav vědomí!! Nemá to nic společného s lineárním časem, který je jen součástí iluzorního matrixu. Kvantově splyňte s tím, že jste již vzestoupeni a žijte na nové vzestoupené Zemi!! Válka uvnitř jednoho vědomí končí tam, kde začala: uvnitř! Neustále prohlížejte všechny iluze oddělenosti, času, prostoru a gravitace, všechny lži, manipulace a inverze v jednom vědomí, abyste je mohli plně vyřešit, rozpustit a přepsat! Vaše skutečná síla spočívá v tom, že měníte své vnímání! Jak se vyrovnáváte s tím, co je skutečně pravdivé a skutečné! Pokračujte ve splynutí se svým jedním opravdovým věčným autentickým já - vaše již vzestoupené diamantové avatarské já, smířené se vším stvořením, ten, kdo neumírá a nikdy se nenarodil! Ten, kdo je nebojácný, neomezený, bezmezný a plně prostý všech iluzorních strachů - s ním se nyní falešný matrix rozpadá a plně rozpouští zevnitř vašeho vědomí, čímž navždy mění vaše reality, vše zevnitř ven!

K probuzení nakonec dojde během blesku a během okamžiku se vše navždy změní!
Falešné magnetické pole a ionosféra umělé Matrix simulace se všemi jejími překryvy, falešná nebeská klenba, která byla součástí negativních mimozemských strojů a technologií, falešné vzpomínky, všechny padlé reality a časové osy, byly zcela rozpuštěny a poslední závoj se plně zvedne, když se astrál plně vyčistí.

ODHALENÍ NEBE NA ZEMI!
Když plně vyčistíme své Srdce-Mysli jako JEDNO, naše reality se znovu stávají křišťálově čisté, spolu s našimi myšlenkami a nejhlubšími přesvědčeními a očekáváními, což je to, co posouvá naše reality z hloubi našeho Vědomí. Jak měníme způsob, jakým se díváme na věci, věci se mění - efekt kvantového pozorovatele! Pamatujte, že jste přišli ukotvit, udržet a zvýšit Frekvenci Kolektivního Vědomí JEDNOHO!! Stále se dívejte a jděte hlouběji dovnitř, abyste viděli, co je skutečně pravda, abyste pomohli rozpustit falešné reality Matrixu, to vše zevnitř. Vy jste celý oceán! Změňte svou mysl, abyste změnili svou/svou realitu!!


"Vaše vize se vyjasní pouze tehdy, když se dokážete podívat do svého vlastního srdce. Kdo se dívá ven, sní, kdo se dívá dovnitř, probouzí se!" - Carl Jung (pozn. drahý Jungu, dívat se dovnitř zbavuje snů, možná na stará kolena je dobrý se konečně trochu multidimenzně zasnít....)

Zpráva, která dnes prošla, byla, že VŠECHNY CYKLY JSOU NYNÍ PŘERUŠENY a my jsme plně svobodní, abychom byli svým vlastním jedinečným úžasným Pravým Autentickým Věčným Já!! Bez strachu z toho, že budeme opuštěni, odmítnuti, ostrakizováni, obviňováni, promítnuti nebo vysmíváni, za to, že jsme za všech okolností a mluvili svou Pravdou! Chvíle plné pravé sebelásky. To je skutečné osvobození a svoboda! To znamená, že si znovu připomínáme, kdo skutečně jsme, a kým jsou v jejich jádru všichni ostatní: Bůh, suverénní a svobodný! Vše se zapálilo zevnitř a pak se promítlo ven do hologramu, jak se naše Vědomí posouvá a mění v nás. Vzpomínáme si, že toto je stvoření UVNITŘ VNĚ, že toto vše promítáme jako JEDNA MYSL, že chodíme ve snu, z něhož se nyní plně probouzíme, všichni jako jedno. (pozn. ještě že tu jsou tací jednotní, co dosáhli splnění snů... můžu z toho mít taky radost.... sen o volné energii už by taky mohl být víc veřejný )

Již dříve jsme měli dva výpadky Schumannovy rezonance, což potvrzuje KVANTOVÉ SKOKY, které kolektivní vědomí v současné době přijímá. V posledních několika dnech jsme měli několik větších CME třídy M, které se vynořily ze Slunce, spolu s občasnými slunečními a geomagnetickými bouřemi a probíhající událostí absorpce polární čepičky, což pomáhá našemu Vzestupu, krystalizačnímu procesu a aktivaci naší multidimenzionální DNA, Plazmy světelného těla a naší merkaby, která v tomto nyní dostává silné upgrady, což nám pomáhá plně aktivovat světelnou Zemi a sebe.

Oživte se, znovu se probuďte, a plně získejte všechny své dary a schopnosti, hrajte si s nimi a se svými multidimenzionálními realitami TEĎ a bavte se, protože veškerá zbývající hustota se plně zvedá a rozpouští se prostřednictvím Nekonečné síly Pravé Božské Lásky! Nalaďte se na magickou říši a Království nebeské, které se z vašeho nitra plně zapaluje!!
Nebe na Zemi je plně zapáleno, znovu si zapamatováno a promítnuto z nitra našich plně otevřených posvátných křišťálových srdcí! (pozn. jen jestli mým darem není držet hu.. a krok)

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/13/awaken-your-super-powers/

Zpět