4283 Arkturiánská rada 9D: Opravené sítě Země znamenají, že lidstvo bude zachráněno Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-05-09

Jsme velmi potěšeni pokrokem, který vás všechny vidíme dělat, když stále žádáte o to, co je potřeba pro kolektiv, a pak se stáváte prostředníky pro tyto energie a informace, o kterých víte, že podpoří expanzi vědomí ve vašem lidském kolektivu. Vždy se bude diskutovat o tom, co přesně je potřeba k tomu, aby se lidstvo obrátilo, abyste se mohli stát bytostmi světla a lásky, kterými jste vždy měli být. Ve vyšších sférách se vedou debaty, stejně jako probíhají debaty na planetě Zemi. Jako jednotlivec nemusíte souhlasit s tím, co si kdokoli myslí, že je potřeba, aby došlo ke skutečným změnám ve vašem světě. Musíte být pouze v souladu s vámi, protože vy jste ten, kdo žije život, který žijete, a vy jste ten, kdo pozoruje, co pozorujete, a cítí, co cítíte, a proto můžete žádat to, co si myslíte, že je nejlepší pro celé lidstvo. Také se pak můžete vibračně sladit s tím, o co jste požádali, a to je pro vás všechny skutečně úžasný a krásný zážitek.
Nejste tam jen proto, abyste sloužili kolektivu; jste tam také proto, abyste měli své vlastní zkušenosti. V minulosti jste se možná dívali na svůj život a přemýšleli jste, proč jste se vůbec rozhodli jít na Zemi a vzít si toho na sebe tolik. Nyní je čas, kdy se všechna vaše tvrdá práce vyplácí, protože ji nejprve zvládnete, než ji budete šířit dál. Stáváte se nositeli vší té krásné léčivé energie, kterou lidstvo nyní potřebuje více než kdy jindy.

Dostanete se do práce s mřížkami, které byly v posledních několika desetiletích tolik opraveny a obnoveny. Jste tam, abyste zachránili lidstvo před sebou samým, ale také proto, abyste si jízdu užili. Když se pokusíte provést změnu staromódním způsobem, uvidíte, kam vás to dostane. Lidé se před vámi uzavírají nebo se vám smějí, že věříte ve věci, které jsou tak odlišné od normy. Nikdo ale neodmítne světlo a lásku, které promítáte, když k nim přistoupíte pro celé lidstvo a šíříte je kolem jako lidský závlahový systém.
A ano, když to uděláte tímto způsobem, ti samí lidé, kteří si o vás kdysi mysleli, že jste tak trochu blázni, se k vám přitahují a chtějí vědět, jaké je vaše tajemství. V tuto chvíli neexistuje žádné skutečné tajemství a nic, co by mělo být před někým skryto, protože nacházíte soulad se sebou samým, svými slovy, svými činy a myšlenkami, sladíte se se Zdrojem a sladíte se s energiemi, které přichází. k uzdravení vědomí vašeho kolektivu, a to se děje, ať už se toho účastníte vědomě nebo ne, ale ti z vás, kteří toto poselství přijímají, to dělají vědomě, a proto si jízdu můžete užít.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/09/the-9d-arcturian-council-earths-repaired-grids-mean-humanity-will-be-saved/

Zpět