4234 OWS a Shoshanna: Bouře James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-05-02

Pokračujme v porozumění, které vám pomůže pochopit, kdo jste a o čem to všechno je, a připraví vás na velké změny, které jsou právě teď ve vašem středu, kdy skutečně procházíte bouří. A nakonec, stejně jako každá bouře, hurikán, tornádo - cokoli, každá bouře nakonec skončí, rozplyne se. Nakonec to udělá i tato bouře. Stejně jako když přejde bouře a cítíte energii ve vzduchu, budete cítit toto, jak řekl archanděl Michael. Ucítíte velkou energii. Ucítíte ji po celém svém vstupu do těla. Díky tomu bude celé vaše tělo vibrovat vyšší energií, láskou a vyšším vědomím. Tohle všechno přichází.
Ale nečekejte jen na to: buďte na to připraveni. Žijte svůj život na cestě v každém okamžiku. Najděte každý okamžik radosti, který můžete. Buďte v radosti v každém okamžiku, když pokračujete v procházení těmito velkými změnami a připravujte se stále více na velké probuzení a poté na svůj velký vzestup.

Q: Mluvíte o bouři a téměř u každé bouře existuje oko bouře, které je jejím přesným středem. Jen mě zajímá, jestli k tomu máme blízko.

OWS: Byli jste nějakou dobu v oku bouře, kdykoli se na to můžete soustředit. Můžete se také soustředit na to, abyste byli venku v bouři, jak to nyní mnozí dělají. Vidí negativitu. Pociťují strach. Nechápou, proč se jejich svět rozpadá. Váš svět se skutečně spojuje a stoupá stále výše v milostném projevu. To se tady děje. To je to, na čem jsme s vámi všemi pracovali, abychom vás přivedli do bodu, kdy můžete vidět krásu všude kolem sebe, spíše než cítit strach, jak to mnozí dělají.

Jednoduše říkáme, jak jste dnes zde slyšeli, abyste se připravili a přijali změny, které přichází. Připravte se na dopad. Přijměte dopad, jak přichází. Budeme jen říkat, že to bude docela zajímavé, jak budete pokračovat.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/02/one-who-serves-and-shoshanna-storm/

Zpět