4213 Poslední pokus Archonů Teri Wade

[ Ezoterika ] 2023-04-25

Volba Donalda Trumpa v roce 2016 věcmi mírně zamíchala. Lidé šílí, bojí se a truchlí pro starou strukturu. Časová osa se změnila. Globální elita, ilumináti, Cabal a Reptiliáni dělají, co mohou, aby zvládli a udrželi lidskou rasu ve frekvenci strachu a pod svou kontrolou. Masmédia, která jsou vlastněna a řízena touto temnou agendou a hlavním pachatelem strachu, jsou v plném proudu. Prosazují strach z nové vlády, kterou nemohou kontrolovat. Bushova, Clintonova a Obamova éra byla o udržení obyvatelstva ve strachu. Aby si obyvatelstvo neuvědomovalo, že každý z nás je zde, aby sloužil vyššímu účelu.

Jejich cílem v boji proti nové Trumpově ʺvláděʺ je zatlačit lidi zpět do nižší frekvence duality a separace. Udržují své následovníky v neustálé smyčce lidského dramatu, chaosu a strachu, aby nemohli vidět větší pravdu. Protože pokud reagují na strach strachem, zůstávají obětí a v režimu pachatele. To znamená udržet je na nižší frekvenci, kde je možné snadno ovládat. Frekvenci nezvýšíte, dokud budete hrát jejich hru. Proto došlo k rozdělení na dva světy. Nezapomeňte, že máme svobodnou vůli a rozhodnout se žít ve strachu nebo bezpodmínečné lásce bylo vždy na vás.

Tyto globální elity/psychopati chtějí, abychom si kolektivně zvolili strach, a někteří z nich jsou právě toho svědky v případě liberálního smýšlení/odpůrců, kteří se v odporu proti této nové realitě zcela ztrácejí. Tito lidé se brání této vyšší frekvenci, protože je jim cizí/neznámá/nepohodlná, a proto bojují za zachování status quo. Ale jak se říká... ʺinteligence je schopnost přizpůsobit se změněʺ. Každý výtvor, který se brání změnám, nebude dále existovat. Tečka! Když pochopíme univerzální energetické zákony, pochopíme, že naše realita není nic jiného než projev naší individuální a kolektivní energie, frekvence, kterou vysíláme. To je důvod, proč Trump neustále prosazuje myšlenku ʺmoc liduʺ, my jsme ti, kteří to mohou změnit.

Vše, co to je, je změna frekvence a my to děláme prostřednictvím našeho vědomí. Vibracemi, které vysíláme, vytváříme novou realitu, ale jak už jsem řekl milionkrát, změna v tak masivním měřítku se neobejde bez odporu. Tento odpor pochází ze strachu z této nové reality, kterou přinášejí vyšší frekvence. Stručně řečeno, vyšší frekvence přinášejí širší realitu, což znamená, že se rozšiřuje náš vhled, znalosti a moudrost, a to je některým lidem nepříjemné a cizí, a proto se tomu brání. Jde o to, že je třeba se posunout za hranice lidského bytí. Což znamená posunout se za hranice katastrof, bolesti, strachu, viktimizace, pomsty atd. Existovat ve vyšších vibracích. Pamatujte, že bezpodmínečná láska je nepřítomnost soudu a na tom musíme všichni tady dole pracovat.

Je načase, aby se lidský druh odnaučil strachu, a někteří se ho drží ze všech sil. Odpůrci, kteří se drží této frekvence strachu, musí přestat mlátit ty z nás, kteří nám zrcadlí zpět své největší strachy a obavy. V pravý čas se jim odvděčíme. Ukazuje se nám, co se na této planetě skutečně děje a kde se jako lidský druh nacházíme a jakou moc skutečně máme. Tito odpůrci nám musí dát šanci, místo aby nás odsuzovali skrze svůj strach ze změny vyvolaný velmi nízkou frekvencí, kterou mají na svědomí masmédia. Musí začít myslet sami za sebe! Globální psychopati se této vyšší frekvence bojí, protože by je odrovnala a vzala jim moc. Potřebují nízké frekvence strachu, aby mohli existovat. Pokud lidstvo postoupí na vyšší frekvenci existence, už nikdy nebudou moci lidstvu škodit, dojde jim palivo. Nacházíme se v bodě historie, kdy si uvědomujeme rozdíl mezi Světlem a Temnotou. Přemýšlejte o tom... kdybychom nezažívali toto chaotické prostředí odehrávající se na globální scéně, nebyli bychom schopni ocenit, co máme před sebou. Lidé, kteří se brání, v podstatě jen pomáhají těm, kteří se nebrání... Spojte se! Nacházíme se v klíčovém bodě existence lidstva a všechen tento chaos je nezbytný. Země se již posunula do 5D a je na lidské rase jako kolektivu a na vás jako jednotlivci, abyste se rozhodli. Pokud chcete zůstat na Zemi v této vyšší 5d realitě, musíte se této frekvenci přizpůsobit, jinak zde již nebudete existovat. Vím, že to zní krutě, ale taková je ENERGETICKÁ PRAVDA.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/25/the-archons-last-attempt/

Zpět