4179 Aneeka de Temmer - Puma Punktu, Machu Pichu a další - ET základny Cosmic agency

[ UFO ] 2023-04-17

Dale: Puma Punku, co to je, co to bylo? Je to určitě jediná megalitická stavba, kterou nedokážou vysvětlit a kterou nedokážou zopakovat.
Anéeka: Samozřejmě že ne. Starověká hvězdná základna. Federace. Více ras. Později obydlená lidmi, kteří uctívali členy Federace jako bohy stvořitele. Stejně jako na mnoha jiných místech světa.

Kameny jsou vytesány pomocí zvuku a gravitace. Pozemská civilizace je stále na úrovni používání ohně. Všechno spalují kvůli energii. Hoří, hoří, hoří, hoří, hoří. Rasy Federace používají gravitaci a magnetismus, ale lidé stále nedokážou pochopit, co je to sakra gravitace. Nedokážeme pochopit jeden druhého. Hvězdná základna byla několikrát napadena. Byla drancována stovky let. Zakořenilo tam mnoho civilizací. Přicházely a odcházely. Takže se tam nedíváme na jednu kulturu, ale na několik vrstev za sebou. Místo je plné portálů a dokonce i hvězdných map a map portálů ke Slunci a způsobů jejich otevření, a také s tím, co je potřeba k tomu, aby se člověk k portálům dostal a kdy se otevírají/jak je otevřít. Mám k tomu podrobné soubory.

Dale: Páni, to by mě moc zajímalo. Z původních ruin toho zbylo tak málo.

Anéeka: Nejdůležitější struktura, Sluneční brána. Spíše návod, jak sluneční bránu používat. Oficiálně je stará asi 1500 let. Z hlediska posledních lidských kultur, které tam byly, to může být pravda. Ale i teď jsou tam osadníci, takže je to relativní.

Dale: Ano, jen několik původních obyvatel. Myslím, že v lokalitě Altiplano. Je to hodně vysoko a nad pralesem. Neoficiálně?

Anéeka: Struktura ET je stará 12 000 let. Záznamy federace. Například Machu Pichu je stejně staré jako Atlantida a bylo součástí stejné civilizace. Je pravděpodobně starší než 15 000 let. Je to Atlantida nebo její část. Archivy Federace. Používaly se před válkou i během ní.

Dale: Je dobré vědět, že Machu je také další z míst. To mě také oslovuje.

Anéeka: Byli tam jiní osadníci, kteří ztěžují datování pro lidskou vědu a jejich nepoužitelný uhlík č. 14. To je pro mě zajímavé. Nepoužívejte uhlík 14. Nemůže být nic víc nepřesnější. A co hůř, když jdete dál do minulosti, je datování ještě obtížnější, protože se dostáváme do oblasti 5D Země., a 5D čas je ʺdivnýʺ, jestli víte, co tím myslím. Všechny vaše údaje jsou nesmírně nepřesné.

Dale: Můžete mi tedy říct jinou metodu datování, která je v možnostech lidstva?

Anéeka: V tuto chvíli nemohu. Pravděpodobně je to nad rámec vaší vědy. A nepodstatné, z širšího hlediska.

Dale: Machu a Puma existovaly v podstatě ve stejné době.

Anéeka: Machu Pichu je starší, asi o tři tisíce let. Nebyli to Inkové, ale Sumerové. Stejné dveře. Všimněte si stejného okřídleného symbolu nad bránou, portálem.

Dale: Kdo postavil Machu Machu?

Anéeka: Usungalští Reptiliáni postavili Machu Pichu pro své stoupence, pro svůj lid. Lidé, Adamova rasa. Takzvané Annunnaki. Ale to je vágní termín, který bychom už neměli používat. Annunaki není správné. Vztahuje se obecně na všechny hvězdné rasy, dokonce i na Taygeťany. Ale se silným příklonem k reptiliánským rasám, k vetřelcům. To platí pouze v rámci Sumerských desek, které uvádějí jednu pravdu, nikoli pravdu. Lidé je používají jako ʺrasu stvořitelůʺ, která vytvořila lidstvo genetickou modifikací stávajících humanoidů. Sumerské tabulky to říkají. Ale pořád je to nesmysl. To, že je to starověké, neznamená, že je to pravda.

Dale: Proto se na Sitchinovu práci se sumerskými tabulkami a Annunaki příliš neodvolávám a nevěřím jí. Myslím, že byl uveden v omyl. Myslím, že informace byly zfalšované nebo podstrčené.

Anéeka: Zvlášť když k jejich sepsání měli velmi dobrý důvod. Aby ovládali lidi. Je to základ Bible, Starého zákona, a napsali je stejní lidé - jako v případě rasy a kultury.

width=


To znamená slunce. Vlasy znamenají, že potřebujete výpočetní výkon, hodně. Drží dva ptáky, ne hady. Ale znamenají okřídlené hady. Okřídlení hadi, jako u Quetzalcoatla, nejsou něco nehmotného a jen mýtus. Ve skutečnosti je to ionizace vzduchu za hvězdnou lodí.

width=


width=

br> Myslí si, že dávní lidé byli divoši. Byli mnohem vyspělejší než oni! Než jsou dnes! Nevidí, co tam je. Všechno je to zakódováno v geometrii po celém Tihuanaku, po celé Gíze. Na Sluneční bráně se píše: Abyste mohli použít sluneční bránu, musíte tu být přesně na hvězdné datum, kdy Slunce do této brány vstoupí, potřebujete technologii hvězdné lodi a musíte ji ovládat pomocí výkonných počítačů.
Otevírá se přesně v den, který udává sluneční brána Tihuanaco. Lidští výzkumníci neuvažují jako mimozemšťané. Proto má tolik kultur sluneční a obdélníkové brány.

Vsuvka z jiného rozhovoru s Yazhi:
Gosia: Kdy bylo Tiahuanaco postaveno, bylo postaveno jako součást atlantské civilizace, kdo ho postavil?
Yazhi: Postavili ho Anunnaki. Můžete také říci, že to byli Sumerové. Ti samí Anunnaki, kteří v té době žili v Sumeru. Pamatujte, že to nebylo najednou, ale po dlouhou dobu. Překrývání atlantské civilizace s postatlantskou, popotopní a globální. Jedno z nejstarších míst v Jižní Americe, mnohem starší, než se oficiálně říká. Souvisí s vesmírným přístavem linie Nazca a DUMB níže. Také souvisí s Machu Picchu. Jezero Titicaca má více podmořských pozůstatků, více než město.

width=


Anéeka: Znovu ty samé dveře se stejným symbolem nad nimi. Tentokrát v Mexiku. Černý čtverec nahoře je portál viděný z dalekohledu. Všechny kultury byly propojené. Jsou stejné. Všechny rozdíly, které vidíš, jsou jen regionální a kulturní projevy téhož poznání. Mimochodem, Slunce není termonukleární koule, jak se říká! Je to gravitace, magnetická energie z éteru, část tranzitního systému černých děr, sluneční portály, vše propojené jako mezihvězdný éterický tunelový vlakový systém.

width=


Dale: Věřím, že jste viděli nebo máte nějaké obrázky lodí proplouvajících do portálů a z nich.
Anéeka: Ano, Slunce je vysoce tranzitní oblastí.
Ta loď, koule, není tak velká. To, co zde vidíte, je elektromagnetická bublina nebo kokon velké biosférické lodi vycházející ze slunečního portálu. Pravděpodobně andromedská nebo arkturiánská. Loď má štít, a to je toroid. A ten je mnohem větší než samotná loď!
Dobře známý obrázek. Vidí bublinu, ne loď samotnou! Nedokážou interpretovat to, co vidí, protože jim chybí data, znalosti. Vidí jen to, co je v jejich poli vnímání. Nikdo nemůže vidět mimo své vlastní chápání a úroveň vědomí.

width=


Dale: Ano, takzvaná warpová bublina. Ale ve skutečnosti mají všechny lodě toroidní bublinu?
Anéeka: Všechny naše lodě mají warpovou bublinu. Ale to je špatně. Protože slovo ʺwarpʺ pochází od slova ʺohýbatʺ, jako ohýbání časoprostoru, a je součástí Einsteinovy obecné teorie relativity. Z teorie zakřiveného prostoru (1905).

Nic se neohýbá, nic se nedeformuje. Přeskakujeme ve frekvenci. Manipulace s gravitací. Prostor se nezakřivuje, to je relativita a je to samostatný matematický vesmír, který neodráží skutečný ʺsvětʺ. Proto pro naše lodě nepoužíváme slovo ʺwarpʺ. Používáme Supraluminar nebo Skoky nebo Hyperprostor.

Dale: Jen jsem citoval ze Star Treku. Ještě jedna věc k tomu. Možná jste to už řekla, ale já to přehlédl. Kdo postavil Machu Pichu?

Anéeka: Usungalové. Jak je nazývá Parkes. Chcete skutečná jména v taygetštině?
- Naʼashǫ́ʼii - Reptiliáni.
- Naʼashǫ́ʼii wóláchíí yiyání (Usungal) Naʼashǫ́ʼii bikágí ntłʼizí (Kingu).
- Naatʼáanii Naʼashǫ́ʼii (Alpha Draco)
- Naʼashǫ́ʼii Ashhǫ́ʼii (Draco).
Taygetský jazyk, který však ve velkém měřítku používá i Federace.
Yágháhookáán biiʼ Hólónígíí, Yágháhookáán biiʼ hólónígí ---- shikʼéí - Taygeťané.
Jóhonaaʼéí shikʼéí jako zkratka. V překladu: Jsme živí obyvatelé Taygety. Něco takového. Ne slovo od slova.
Jóhonaaʼéí shikʼéí = lidé Taygetského slunce.
Jazyk je také úzce příbuzný s navažštinou, protože se jedná o zlidovělou lineární tajgetštinu. O jeho přesnosti nemám představu.

Dale: Můžeme se bavit o parakuských humanoidech s protáhlou lebkou z Peru, jsou to ET, nebo jen další větev lidstva?

Anéeka: Jsou to ET. Patří k větvi Asterope Elohi (ne všichni Elohiové mají protáhlé lebky). Na Zemi se jim říká ʺHomo Capensisʺ.

DNA. Všechny druhy založené na uhlíku budou mít zřejmě velké procento DNA, která je ʺstejnáʺ. Takže i mnozí ze Zeta Greys budou mít více než 90 % DNA odpovídající lidské. Je to proto, že člověk je také hvězdná rasa. Způsob, jakým lidé na Zemi interpretují data směrem k darwinovské evoluci, je nesprávný. Podívejte se na knihu Lloyda Pye ʺStarchildʺ. To není lidské dítě s hydrocefalickou lebkou. Máte tam lebku dospělého Zeta Graye, nic méně. Není to ani ʺhybridʺ. Měli byste vědět, že existuje nejméně 160 různých druhů šedých. Tato lebka pochází jen z jednoho z nich. Dokonce i kost je jiná! A taky jiná konfigurace kostí.

Robert: Víte, co se stalo s člověkem neandrtálským?

Anéeka: Lidé a humanoidi pocházejí z velmi dávných dob. Nejstarší záznamy pocházejí od Lyřanů, asi před milionem lineárních let na Zemi. Tyto záznamy však uvádějí, že se tam přistěhovali z jiných míst galaxie dávno před dobou Lyřanů (hvězda Vega). To znamená, že ʺlidéʺ jsou obecně jako druh velmi staří a obývají celou galaxii. A to do té míry, že ani my nedokážeme určit, odkud pocházíme.

Ale pro tajgetskou vědu platí, že jsme jako skupina druhů nikde nezačali. Všichni jsme se vynořili ve stejnou ʺdobuʺ ze Zdroje a jsme staří jako čas. Pojem ʺvždy bylʺ a ʺnekonečnoʺ je pro lidi těžko uchopitelný. Ale jen jejich arogance jim brání vidět, že nemohou vědět všechno. Nejsou připraveni pochopit některé pojmy. Je-li nekonečný prostor, je nekonečný i čas, neboť jdou ruku v ruce. Proto čas nikdy nezačal a nikdy neskončí. Pojmy jako Velký třesk jsou lidstvu vnucovány pouze z esoterických rituálních důvodů, protože je to ʺtenʺ Jahve... a Jahve je velká tvůrčí exploze. Velký třesk nikdy nebyl - to je spíše astroteologie! Jen v tomto kvadrantu vesmíru žije nejméně 400 000 humanoidních druhů. Všichni se mohou snadno vydávat za lidi.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/aneeka-de-temmer-puma-punku-machu-pichu-y-mas-bases-extraterrestres

Zpět