4163 Sluneční bytost: Pozorujte nerovnováhu svých těl Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2023-04-19

JSEM ANIMÁN! SLUNEČNÍ BYTOST!
Přináším s sebou Světlo, hodně Světla. V tuto chvíli naplňuji srdce každého, kdo mi naslouchá s Láskou, s odevzdáním, s touto koulí Světla.
Moji bratři, Světlo je mocné; představte si, že dnes, v tuto chvíli, padá na tuto planetu déšť požehnání. Existuje mnoho Světelných kódů a tyto kódy jsou dostupné každému, neexistují žádná omezení, neexistují žádné soudy. Padají a pronikají do fyzických těl všech obyvatel Země.
Světelné kódy přináší hlavně Lásku, osvobození, svědomí, pravdu. Potřeba být pravdivý, potřeba dívat se na všechno bez posuzování jakéhokoli druhu. Když jednáte opačným způsobem, vaše tělo to cítí, vaše mysl si stěžuje, v celém vašem těle je nepohodlí, protože to, co jste právě udělali, je v rozporu s tím, co přijímáte. Čím více má vaše srdce Lásky a Světla, tím více kódů je absorbováno. Je to, jako by vaše srdce bylo magnetem pro energie stejné síly. Cokoli je venku, trápí, přináší vnitřní disharmonii, nerovnováhu.

Věnujte pozornost svému tělu, nevnímejte vše, co cítíte, jako nemoc. Pokud je ale pochybnost příliš velká, vyhledejte ty, kteří ji dokážou odstranit. Vaše těla se také mění a pomalu se přizpůsobují všemu tomuto Světlu, přeměňují se v krystalické tělo a tato změna není pro vaše těla na bázi uhlíku snadná ani jednoduchá. Éterické struktury vašich těl se upravují, aby nejprve rezonovaly s veškerou přicházející energií a vaše fyzické tělo nakonec. Když jste klidní, mírumilovní, vyzařujete lásku a radost, zdá se, že vaše těla dělají totéž. Jste ochotní, cítíte se energičtí, vyrovnaní, bez neharmonických potřeb. Když sejdete z cesty nyní, vaše tělo reaguje nerovnováhou, potřebami, které již nejsou tím, co byste ve skutečnosti měli konzumovat. Pokaždé, když máte chuť pozřít něco, o čem víte, že není pro tuto cestu dobré, vaše tělo není v rovnováze. Hledá tyto látky, něco, co nezná, ale věří, že se s nimi dokáže znovu vyrovnat. Není vám bylo zakázáno takové látky přijímat, ale pozor, abyste se nestali jejich otroky, nevytvářeli si nové návyky, protože tělo v nerovnováze hledá něco, co přinese rovnováhu.

Dávejte si dobrý pozor na to, co chcete jíst, požívat. Je to něco, co se občas stane, nebo co často opakujete? Něco izolovaného moc neškodí, něco neustálého začne narážet na vaše vlastní tělo. V nerovnováze budete mít tendenci jíst stále více toho, co byste neměli. Dobré řešení: když máte chuť sníst něco, o čem víte, že to není dobré, snězte něco živého, ovoce. Ovoce je živé, i mimo strom je živé, kdyby nebylo, hnije. Nedostává energii z místa, kde bylo zasazeno, ale stále existuje, stále žije. Jezte tedy živé věci, vždy mějte po ruce ovoce. V krajním případě, pokud nemáte rádi ovoce, napijte se vody, naplňte si tělo vodou, garantuji, že se dostaví rovnováha a nezpůsobíte si další nerovnováhu.

Věnujte pozornost tomu, co se děje s vašimi těly. Mnozí mají náznak pochybností. Otázka zní: kdo není ze Světla, také absorbuje světelné kódy? Raději bych věřil, že tuto odpověď již znáte. Kódy světla sestupují pro každého, ale pronikají tam, kde je osvíceno srdce. Kde není, je to přesně naopak: narážejí a odcházejí, nepronikají, protože tamní energie je s nimi neslučitelná. Neexistuje žádná diskriminace. Proniknout do vašich těl, a záleží na srdci, na Světle, které je vyzařováno každým srdcem, a na intenzitě Světla, které je vyzařováno. Pokud vyzařujete hodně Světla, absorbujete mnoho kódů, pokud vyzařujete málo Světla, absorbujete málo kódů. Vše je úměrné, nelze zapomínat na volby a každá volba je vždy respektována.
Věnujte tedy pozornost svým tělům, co vibrujete, nenechte se ještě více vyvést z rovnováhy tím, že se budete věnovat svým tělesným touhám, protože nevědí, co žádají. Pamatujte, že vaše těla jsou stále ve Třetí dimenzi a znají potěšení, potěšení z jídla, které je pro vás chutné, ale ne zdravé, takže buďte opatrní. Sledujte svou nerovnováhu, sledujte, jak vaše těla reagují. Čím je tělo vyrovnanější, tím více kódů proniká a tím více dochází k transformaci, a stáváte se stále více osvícenými bytostmi, mocnými bytostmi, připravenými vědět, jak rozlišovat, co je správné a co špatné. Vyberte si a sklízejte výsledky.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/19/solar-being-observe-the-imbalances-of-your-bodies/

Zpět