4154 Velký kvantový přechod: Malátnost Lev

[ Ezoterika ] 2023-04-17

14. dubna Země vstoupila do disharmonické zóny blížícího se koridoru zatmění, který začne zatměním Slunce(20. 04 v 02:37 UTC) a přetížením stellia, který vydrží přes druhou dekádu. Mnohým to zvýší energetickou zátěž a posílí celkovou malátnost. Nepřetržité bombardování našich fyzických a jemnohmotných těl nepřetržitými kvantovými toky nás obnovuje jako multidimenzionální kosmickou entitu. Disclosure News opakovaně popisovaly příznaky této transformace a v předvečer stresujících vlivů má smysl znovu varovat, aby nedošlo k nedorozumění a chybnému jednání. Po celou druhou dubnovou dekádu budou nesnesitelné především nízké vibrace třetí dimenze, které zažijeme v komunikaci, vztazích, sociálních strukturách, některých terapeutických a duchovních praktikách atd. Bude nám z nich doslova špatně. Mnoho z nás již přešlo na vyšší frekvenci 4D a 5D a naše energie již nejsou kompatibilní s 3D. Proto staré známé léky, terapie, zejména fyzioterapie, budou mít neobvyklý účinek nebo přestanou fungovat úplně.

Přecitlivělost, náhlé změny nálad a mánie, emoční výkyvy, časté slzy, hádky a podráždění. Naše emoce jsou způsob, jak se zbavit starých problémů, a teď se spousty věcí zbavujeme navždy. Je ale také možné vrátit se k hluboce zakořeněným zvykům, od kterých jsme se podle nás totálně osvobodili. Neobviňujte se z toho. Abychom se úplně změnili, musíme se nejprve vyrovnat s naším bývalým Já Jsem. Ztráta chuti k živému jídlu, změny chuti k jídlu a hmotnosti, stravy (touha po tučných jídlech, slaných, bílkovinách, vodních melounech, ananasech, hroznech). Naše tělo se přizpůsobuje na nový, vyšší stav. Navíc některá část z nás už nechce existovat v tomto fyzickém 3D těle. Může se objevit potřeba často ʺsvačitʺ, což je způsobeno prudkým poklesem hladiny cukru v krvi. Zvýšení hmotnosti je možné, protože potřebujeme obrovské množství paliv, abychom mohli v transformaci pokračovat. Nárůst hmotnosti je také reakcí na přebytek toxinů, uvolňovaných při čištění, transmutaci a přebytku nových energií. Navíc se v oblasti brány tvoří další dva orgány pro zpracování toxinů, což vede ke změně tvaru tě la. (pozn. při obrovském množství spotřebovaného paliva, jak to ještě zvládne prostor na tloustnutí... vracím se k brambůrkům)

Bránice se posouvá, zvětšuje se velikost srdce, roste brzlík a rozšiřuje se hrudník, což je zvláště patrné u žen. Tuk se objevuje na krku a rameni díky otevření a aktivaci nových čaker. Jedním z typických příznaků je přibývání na váze, kdy nelze žádným způsobem váhu snížit. Zvýšený příjem soli, otoky jsou způsobeny tvorbou nových krystalických buněk. Občas některé věci úplně neumíme. I běžná rutina pro nás může být naprosto nesnesitelná. Změna bydliště, práce, životních priorit a vztahů, kdy, jak se zdá, pro to nejsou žádné logické důvody. Nejsme však již schopni odolávat vnitřní potřebě změny. Už jsme se dostali za to, kým jsme byli předtím, a celé naše staré okolí již neodpovídá našim novým vibracím. (pozn. váha dobrá, výška krátká....)

Naše plány se mohou náhle změnit na plné obrátky a vydat se úplně jiným směrem. Naše Duše tak vyrovnává naši energii. Začínáme mít pocit, že následovat novou cestu je prostě SKVĚLÉ, protože naše Duše rozumí víc než my. Vytrhne nás to ze zajetých kolejí navyklých rozhodnutí a vibrací.
Detoxikace organismu je posílení práce vylučovacích orgánů (kůže, ledviny, játra, gastrointestinální trakt). To se může projevit zvýšenou pigmentací (červená, žlutá, oranžová), změnou vůně a typu metabolických sekretů. Skvrny se mohou objevit a zmizet, hodně svědí. Kůže na těchto místech se loupe, ztenčuje a stává se zranitelnou. Jsou to příznaky metabolismu těla, očisty těla, zintenzivnění toku světelné energie naším tělem. (pozn. solárko to jistí)

Změny ve složení krve a oběhového systému... Někdy ve formě nevysvětlitelných skoků v jednotlivých ukazatelích, které lékaři nedokážou vysvětlit a uvést do ʺnormáluʺ. To je součástí celkové adaptace našeho těla na vysokofrekvenční prostředí. Horečka, pot, noční teplotní skoky (bez příznaků nemocí) a krevní tlak... To je ohnivá očista. Teplota odejde spolu se všemi nečistotami z těla a vědomí. Poté můžete klesnout a pak zase prudce stoupat. K tomu se děje spontánně bez zjevného důvodu, prakticky každý měsíc a může překročit 41°C na 5-10 minut. Takto se spalují všechny toxiny a odpady v těle, spolu se všemi strachy, a co je nejdůležitější, naše připoutanost k 3D. Snížení teploty na 35°C, pocit chladu kolem těla, ledová plazma (na Subtilní rovině svítí azurově, modře a fialově)... Fyzické tělo není téměř cítit. Touha po běžném jídle mizí, stává se bez chuti a cizí. Ve vědomí se objevuje průhledná čistota, jako v horském jezeře za klidu. V tuto chvíli tam není žádný strach, žádná láska, vůbec žádné město, zejména sebelítost. Začínáme cítit jako prázdná, průhledná nádoba a všechny naše emoce jsou jen matným odrazem vnějšího světa. Takto probíhá druhý stupeň po zvýšení teploty.

Mohou se objevit známky transmutace v podobě prvních epidemií, virových onemocnění, příznaků chřipky, projevů latentních virů, jako je herpes. Nebo pocit, že se zblázníme, máme nějakou duševní nemoc, krátkodobou poruchu myšlení. Nemůžeme se koncentrovat tak, jak jsme zvyklí. Procházíme zkušeností bytí v několika dimenzích najednou, v procesu silného odhalení. Máme k dispozici mnoho a ještě na to nejsme připraveni. Úzkost, panika, chronické zaujatosti a opakující se obsesivní myšlenky... naše Ego je vyděšené kvůli nahlodání jeho sevření, vlivu a modelů chování, které nám ve 3D světě sloužily k přežití. Díky egu se cítíme zranitelní a bezmocní, hlavně zažíváme lásku, důvěru a jednotu. Extrémní dopad může být duchovní smrt nebo myšlenky na sebevraždu. Naše Ego se nás zoufale pokouší vrátit, aby se nám nepodařilo pochopit, co se s námi děje.

Neustále vytváříme situaci, která se zdá nejhorší noční můrou. Naše Duše nás nutí utvářet vlastnosti, které nám chybí, a zbavit se těch aspektů, kterých máme nadbytek. Takto jsou naše energie vyváženy. Najít cestu do vnitřního světa v takových podmínkách je test, který jsme si sami pro sebe připravili. Toto je NAŠE cesta a naše Duše by ji neorganizovala, kdybychom nebyli připraveni. Každý z nás si musí najít svou vlastní cestu a uděláme to. Obavy o stav přírody, ekologie atd. . . Znečištění, úhyn zvířat, lidské nemoci, nebezpečné technologie a nebezpečná průmyslová odvětví nás nutí stále silněji protestovat, otevřeně a neohroženě to dávat najevo, věřit oměrným úřadům a jejich dezinformaci MSM.

Pocit zrychleného Času, náš pohyb v něm. . . Uděláme více za kratší dobu. Fyzicky cítíme zrychlení energie. V pátek se nám zdá, že uběhl celý měsíc, ne týden. Stále více máme touhu ʺvrátit se domůʺ, jako by tady pro nás už všechno skončilo. Naše staré plány, které nás přiměly přijít na tuto Zemi, byly splněny a vracíme se zpět do našeho dřívějšího, multidimenzionálního kosmického já. Ve 3D je skutečně všechno za námi, ale mnozí z nás se rozhodli zůstat a vytvořit Nový svět. Naše povědomí hodně vzrostlo, mnoho bloků a bariér zmizelo. Zmizí také všechny nepříjemné příznaky malátnosti a nakonec se budeme cítit více útulně než kdy předtím, protože náš Domov je nyní zde.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/17/the-great-quantum-transition-malaise/

Zpět