4145 Úplné odhalení a vyšší pravdy Kejraj

[ Ezoterika ] 2023-04-16

Pozdravy tobě! Od srdce k srdci v tuto chvíli mluvíme, já jsem KejRaj. Informace zde uvedené jsou z mého pohledu, můj úhel pohledu. Neboť veškerá pravda na vás čeká ve vašem srdci. Nalaďte se na světlo ve vás. Úplné odhalení existence benevolentních mimozemšťanů a jejich přítomnosti na vaší obloze by rozšířilo lidské kolektivní vědomí pozitivním způsobem během několika hodin. To je přesně to, co temní nechtějí, protože by to posun ještě urychlilo. Temné plány a jejich samotná existence zmizely z vaší reality. Během několika týdnů byste mohli začít vidět, jak se v reálném čase objevuje nový svět.

Vaši přátelé a rodina z hvězd jsou s vámi. Je načase zbavit se strachu z démonických entit, protože prostě nemají moc, kterou jim dávají ti, kteří stále dodržují náboženskou doktrínu. Vaše nebe a planeta Země jsou střeženy a sledovány bytostmi světla, které slouží skutečnému Božskému Zářícímu Stvořiteli. Nebýt jejich zásahu a přítomnosti, váš svět by byl zmítán válkami horšími než v dřívějších dobách. Nyní se však děje pravý opak. Vyšší světlo v této době lidstvu nabízí velkou příležitost.

Žádáme vás, abyste zůstali otevření přijímání tohoto vyššího světla a pracovali na jeho integraci do svého bytí. Energetické pole vašeho srdce se rozšiřuje a nenechává žádný prostor pro obavy, do cesty přicházejí nové pravdy, které vás mají pohánět do nové reality. Dýchejte. Změny uvnitř sebe se projeví i ve vnějším světě. Nyní se probouzíte z noční můry, stoupáte jako fénix, do nového světa světla, lásky, míru, jednoty se vším.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/04/16/full-disclosure-and-higher-truths/

Zpět