4080 Portály vesmíru - vesmírný čas Cosmic agency

[ UFO ] 2021-06-14

Robert: Mohl by někdo z vás, ať už ze svých planet nebo z lodi, otevřít portál zde na Zemi?
Anéeka: Pomocí vlečného paprsku, ano. Je těžké definovat velikost portálu, ale může být velký jako dům nebo více, protože loď je také velká. Vlečný stroj (na této lodi 8) je koule o průměru asi 3 metry a každý zabírá celou místnost. Spotřebují hodně, ale hodně energie. Několik gigawattů.

Robert: Nedal by se nosit v kapse?

Anéeka: Ten ne.

Robert: Představte si, že chcete otevřít portál v mém pokoji. Jaký by byl postup? Co bys potřebovala? Všechny moje souřadnice, že?

Anéeka: Fyzickou polohu místnosti, přesnou frekvenci uvnitř místnosti, výstupní frekvenci vlečného paprsku, zaostřit jej z oběžné dráhy směrem k fyzické poloze. Zapnout vlečný paprsek. Portál by byl z tvého pokoje do místnosti vlečných paprsků na palubě této lodi.

Robert: Byl by v mém pokoji vytvořen energetický uzel?

Anéeka: Ano, s jeho následným tokem energie, který by byl detekován i lidskými přístroji.

width=


Robert: Zjistitelné z jakékoli lodě Federace?

Anéeka: Ano, spustil by se alarm, že se něco stane.

Robert: Nezůstalo by to bez povšimnutí, že?

Anéeka: Ne. Sotva. Je s tím spojena spousta energie. Dokonce i armáda na Zemi by to zjistila. Blízká letadla a lodě, jejich kompasy by ukazovaly na tvůj pokoj.

Robert: A přišli by mě sem hledat, že?

Anéeka: Ano, ano, šli by se podívat, co se stane.

Robert: Automaticky?

Anéeka: Ano. Protože vytváříme nový magnetický pól, alespoň detekovatelný na blízko. Okolo 100 km, možná trochu víc.

Robert: Je to něco podobného tomu, co bylo nedávno zjištěno v Antarktidě. Podrobné vysvětlení. Takže pokud jde o umělé portály, nikdo to nemůže udělat, i když máte technologii, protože byste ohrozili lidi, které chcete vidět. V mém případě bych byl v bezpečí, pokud se již nevrátím na Zemi. Ale kdybych tu zůstal, ptali by se, co se stalo.

Anéeka: Ano, i když můžeme dělat mnoho věcí, z jiných důvodů to není možné. Ale jestli tě odtamtud dostat, tak půjdeš ven, a je to, nech lidi a Federaci, aby se škrábali na hlavě. Proto se tam už nemůžeš vrátit, pokud nechceš strávit zbytek svých dní v hlubinách pod leteckou základnou Wrighta Pattersona jako pokusný objekt.

Robert: Preferuji loď se zvedáky. Ten portál se mi moc líbil. Ještě jedna věc, proč je frekvence mého pokoje tak důležitá? Záleží hodně na frekvenci člověka?

Anéeka: Je to samotný směr, aby stroj věděl, kam jít, nebo kde otevřít portál. Člověk mění frekvenci oblasti, ale ne moc, jde to i bez toho faktoru. Počítač rozlišuje.

Robert: A ještě jedna věc. Otevřela jsi portál, který by z mé pozice byl jako membrána nebo fata morgána, že?
Aneeka: Ano, viděli byste to jako zvláštní oblast, jako vertikální vodu. Povrch vy odrážel vnitřek tvého pokoje, ale trochu zkreslený. V oblasti by bylo hodně magnetismu a statické elektřiny.

Robert: Ale neviděl bych nic, ani neslyšel a necítil, dokud bych to nepřekročil, že?
Anéeka: Přesně tak. Abys viděl, musíš vstoupit do portálu. Ale pokud by byl přístup ještě výkonnější s přesnějšími údaji, uvidíš ze svého pokoje portál a vnitřek této lodi - místnost s vlečnými paprsky, a z této lodi vnitřek svého pokoje.

Robert: Takže když mluvíš s Dhorem Káal´elem nahlas, nic bych neslyšel, dokud bych neprošel tím portálem, že?

Anéeka: Záleží na síle portálu, jak jsem říkala. Pokud je portál kompletní, kompletní most, můžete s někým mluvit, jako by byli ve stejné místnosti. Ale pak by tento uzel nebyl 100 km, ale minimálně 500 km. Spotřebovává dvakrát tolik energie, než když má portál práh, jako v případě vodní membrány. U portálu, který zabírá Hyperprostor, na vzdálenosti opravdu nezáleží. Nemluvím o 150 gigawattech výkonu. Musíte optimalizovat energii. Tolik energie je absurdní.

Robert: Jaderná elektrárna? Kolik to je? Spotřeba energie města?

Anéeka: Ne, ani všechny jaderné elektrárny na Zemi dohromady. K tomu potřebujete reaktor nulového bodu. Je to jako celková spotřeba elektřiny celé Evropy za jeden rok. Nebo více.

Robert: Potřebovali byste všechny elektrárny na Zemi pohromadě, abyste vytvořili jeden z těch portálů, kde byste všechno viděli, jako by to byla přidaná místnost na lodi? Ale pak by tuto energii měli na Zemi i regresivní.

Anéeka: Proto mají problémy s Cernem. Nestačí a zjišťují, jak totéž udělat s menší energií. A dosahují jen kecy.
Lodní motor jako tento spotřebuje asi 7,5 TEV energie. 150 gigawattů není nic. TEV jsou biliony wattů. Takže to, co vlečný paprsek spotřebuje, není nic, je to rozsvícení žárovky.

Robert: Očividně byste odhalili jakékoli energetické uzly, které se otevřely na Zemi, a rychle to nahlásili velení a řízení Federace, že?

Anéeka: Z oběžné dráhy můžete pozorovat mraveniště. Ano, stejně tak by odhalili něco, co jsme vyrobili my, stejné povahy.

Robert: Viděl jsi mravence, jejich nohy a tykadla?

Anéeka: Asi záleží na mravenci. Používáme energetické mapování místa jako budovy. Jinými slovy, senzory znají frekvence veškeré hmoty v budově. Počítač interpretuje data pomocí báze, kterou již měl, a tím zpracovává a formuluje obraz, a to je to, co vidíme jako ultradetailní hologram. S tím vidíme i DUMBy.

Robert: Vyvíjí se tato technologie? Nebo nejsou nutné žádné změny či úpravy?

Anéeka: Dosáhlo to takového stupně dokonalosti, že už nevíme, jak to dále vyvíjet.

Robert: Můžete také vložit 3D objekty do mého pokoje.

Anéeka: Ano, kdekoli. Nebo odečíst. Také vytvářejí uzly. Ne tak silně jako portál, samozřejmě, ale vydávají signál. Je to zjistitelné. Vytvořila bych zde magnetický bod. Na mapě se objeví magneticko-gravitační porucha.

Robert: Magnetická mapa.

Anéeka: Proto by se ty body objevovaly na Zemi. Je to velmi snadno zjistitelné.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/portales-espacio-temporales-viaje-a-traves-del-espacio-tiempo-aneeka-de-temmer

Zpět