4077 ʺZázračnéʺ doplňky stravy Marta

[ Ezoterika ] 2023-04-01

V mých předchozích poselstvích jsme spolu hovořili o digitalizaci a umělé inteligenci, které každým rokem stále více zasahují do vašich životů. A i když je lze nějakým způsobem sledovat a jejich dopad na vás minimalizovat, s potravinami a základními potřebami, které jste stále nuceni kupovat v obchodech, je to jiné. Každý si je vědom zdravotních rizik geneticky modifikovaných potravin a pesticidů používaných k ošetření mnoha plodin, ale věřte mi, že humbuk kolem této problematiky slouží pouze k odvedení pozornosti od mnohem větších nebezpečí, o kterých média mlčí. Již mnoho let se do potravin ʺstandardněʺ přidávají jak chemická aditiva, tak přirozeně se vyskytující přídatné látky, které mají škodlivé účinky na reprodukční funkce člověka. Tajné biolaboratoře již desítky let vyvíjejí nejen umělé viry a takzvané vakcíny, ale také potravinářská aditiva, která podporují různá onemocnění u lidí a snižují porodnost. Mnohé z nich jsou navíc inzerovány jako prospěšné a potřebné vitaminy, doplňky stravy a mnoho dalších ʺzázračných lékůʺ, které jsou často distribuovány prostřednictvím síťového marketingu. Existuje celá armáda prodejců, kteří jsou speciálně vyškoleni, aby získali dovednosti přesvědčit lidi, jimž jsou tyto výrobky prezentovány jako všelék na všechny neduhy a slibují jim zázračný lék. Nejčastěji tomu sami prodejci upřímně věří, protože pravdu znají jen ti na samém vrcholu pyramidy.

Jak vidíte, i samotný název - síťový marketing - je docela symbolický, protože do své sítě láká miliony důvěřivých lidí, a to jak prodejců, tak kupujících. Někdy díky výmluvnosti distributorů takového zboží a ʺplacebo efektuʺ lidé skutečně zaznamenají dočasné zlepšení svého stavu, ale brzy se vše vrátí na začátek a pak nastane prudké zhoršení. Jistě ti z vás, kteří se s takovými zázračnými léky setkávají, zažili takové účinky na sobě nebo svých blízkých. Takový byznys přináší miliardy těm, kteří stojí na vrcholu takových marketingových pyramid, a haléře těm, kteří jejich produkty distribuují. Takže, moji drazí, nepadněte do další globalistické pasti a vždy mějte na paměti, že čím světlejší je ʺobalʺ, tím nebezpečnější je produkt v něm obsažený.

Právo na zdravé stravování 1.4.23
Co se právě teď děje v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Mnozí z vás si již pravděpodobně všimli následujícího vzorce: to, co je vám v médiích předkládáno jako něco nového a pokrokového, je ve skutečnosti již dávno implementováno do vašeho života. Proč se tak děje v takovém sledu? Především jde o ʺzískání souhlasuʺ od lidí, na jejichž názor se ve skutečnosti neptáme: jsou jen konfrontováni s faktem. Formálně se však dodržuje veškeré dekorum a ti, kdo s novinkami nesouhlasí - ti, kdo se snaží lidi varovat před nebezpečím, které jim hrozí - jsou podle zavedeného schématu klasifikováni jako konspirační teoretici.

Tak tomu bylo v případě geneticky modifikovaných potravin, vakcín a drahých léků, kterými farmaceutické korporace nahradily levné, přirozeně se vyskytující léky. Postupně tak byla v mnoha zemích pod rouškou ʺpseudovědyʺ zakázána dokonce i homeopatie. Je to oblíbená technika globalistů: obviňovat lidi, že si to sami zavinili. Nebo jinak řečeno, vycházejí z předpokladu, že nejlepší obranou je útok. Právě takovému obviňování a útoku jsou dnes vystaveni všichni, kdo se snaží oponovat farmaceutické mafii, výrobcům geneticky modifikovaných potravin, a kdo hovoří o škodlivosti chemických přísad. To, co se děje v posledních letech, však již překročilo rámec toho, co je ʺdovolenoʺ, neboť na pultech obchodů se objevily v pravém slova smyslu umělé produkty, které lidský organismus prostě není schopen vstřebat. A to je zločin proti lidskosti. Je velmi obtížné se tomu bránit, protože velké společnosti postupně ničí zemědělské odvětví, soukromý sektor a ekologické produkty. Ještě však není vše ztraceno a vy máte možnost uplatnit své právo na zdravé potraviny a tradiční přírodní léčiva.

Proto se, členové mé rodiny, snažte vyhýbat velkým obchodům a nákupním centrům, kde zdravé potraviny nenajdete. Pokud je to možné, nakupujte ovoce a zeleninu na trhu od přímých výrobců a pečlivě si prostudujte složení výrobků, které si ještě musíte koupit v obchodě. A samozřejmě používejte svou intuici - berte ji jako vodítko pokaždé, když jdete do obchodu. Také nezapomeňte všechny své nákupy nabíjet energií Světla a Lásky, čímž v nich neutralizujete cizí energie a pro vaše tělo škodlivé složky a chemické přísady. Nechť se to stane vaším lékem, dokud nebudete mít možnost pěstovat si vlastní zeleninu a ovoce nebo je kupovat od výrobců čistě biologických produktů. Pokud jde o léky, používejte je jen v nejkrajnějších případech, ale v zásadě se snažte vystačit s osvědčenými lidovými prostředky a nezapomínejte na energetická léčebná sezení pro sebe a své blízké.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/

Zpět