4071 Siriané Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2023-04-01

Siriané jsou skupina hvězdných bytostí a jejich vzhled je často spojován se souhvězdím Orion. Říká se, že jsou ʺnejvyšší úrovní bytíʺ, a až 4 % celkové populace na Zemi má nějaký typ sirianské DNA. O Sírianech se také říká, že jsou předky původních Američanů. Jsou považováni za ʺkouzelníkyʺ a ʺpány časuʺ. Celá bytost Siriana se skládá z minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Žijí mnoho životů, od 1 do 11 000. Jsou nesmrtelní a nestárnoucí. Siriané žijí celé eony a zjevně jsou schopni překonat prostor a čas. Mají velkou moudrost a moc. Siriané jsou čistá energie a existují ve všech dimenzích, včetně třetí. Siriané mají ʺštítʺ, který je obklopuje. Štít je vyroben z fialovomodré kapaliny. Siriané mají schopnost tvarového posunu a také schopnost teleportovat se na velké vzdálenosti. Mají také schopnost létat a ve vzácných případech schopnost přeměnit se ve zvířata. Siriané mají také schopnost měnit čas, prostor a dimenzi a měnit hmotu.

Sirianská semínka, také známá jako Sirianská vysoká rada, přišla na Zemi pomoci lidstvu a od té doby se zavázala Zemi chránit. Síriané jsou často popisováni jako vysocí, hubení a vyzáblí, takže vypadají jako z jiného světa. Mají také dlouhé, zářící modré vlasy a jejich kůže je obvykle popisována jako průsvitná nebo zářící. Síriané jsou běžně k vidění v přírodním prostředí, jako jsou pouště a lesy. Když vstupují do zemské atmosféry, někdy používají kosmické lodě s černou tryskou. Poprvé se o Zemi dozvěděli před tisíci lety. Tehdy začali Siriané pozorovat lidstvo a chránit ho. Zpočátku byli k lidstvu opatrní a nedůvěřiví. Po staletích pozorování si však začali uvědomovat, že lidstvo není hrozbou.

Siriané pocházejí z planety Sirius, která je nejjasnějšími hvězdami na noční obloze a lidi již dlouho fascinuje. Od středních severních zeměpisných šířek po celý rok je tato hvězda snadno viditelná bez pomoci dalekohledu. Sirius je binární hvězdný systém, což znamená, že obsahuje dvě hvězdy obíhající kolem sebe. Sirius B je výrazně větší než Sirius A (hvězda ve středu naší soustavy, kterou můžete vidět pouhým okem). Sirius B má hmotnost více než 25krát větší než Slunce. Astronomové také odhadují, že Sirius B je starý miliardu let. Sirius je desetkrát jasnější než Měsíc, i když je Měsíc 40krát blíže k Zemi. Sirius je nejjasnější hvězda v souhvězdí Velkého psa. V řecké mytologii je Canis Major Diovým psem, který hlídá jeho a jeho dobytek. V římské mytologii je Canis Major Arcas, strážce Diova dobytka. V arabštině je jméno al-Sirr (ʺPsí hvězdaʺ). Wénxng znamená v tradiční čínštině ʺLiterární hvězdaʺ. V indické astronomii je Sirius známý jako Rohini, což znamená ʺrostoucíʺ. V hinduistické mytologii je Rohini manželkou mudrce Vishvamitry. Sirius je také spojován s různými božstvy.

Sirius je Swarga (nebeské království), stejně jako domov duší. Siriané učili lidi mnoho pokročilých věd, včetně vědy matematiky, fyziky, chemie, biologie a medicíny. Pomohli také lidstvu s konstrukcí různých technologií, jako je laser, atomová věda, moderní komunikace, robotika a umělá inteligence. Sírianská hvězdná semena (také známá jako Pracovníci Světla) jsou ʺsemínkaʺ, která obsahují plán sirianského systému. Hvězdná semena dostávají tento plán jako ʺdarʺ, který má lidem pomoci při probuzení a přechodu do 5. dimenze. Siriané tomu říkají ʺNová Zeměʺ. Jsou zde, aby zažili tuto krásnou planetu v procesu stávání se rájem bez tyranie a korupce, které v současnosti na Zemi existují.

Siriané nám svým pokračujícím bojem proti Cabal otevírají mnoho dveří. Odhalili svou přítomnost, aby zvýšili naše porozumění naší vesmírné rodině. Potřeba neustálého utajení se zmenšuje, protože Sírianské Světlo obnoví planetární svobodu, hojnost a vědomí jednoty! Domácí mazlíčci jsou často posíláni k vybraným jedincům, aby jim pomohli uzdravit se a utěšili je. Domácí mazlíčci jsou posláni k někomu z jeho hvězdné rodiny, což jim také umožňuje sledovat pokrok jednotlivců na Zemi ve vědomé evoluci.
Kočky pocházejí z Lyry, psi pochází ze Siria.

Zdroj: https://roserambles.org/2023/04/01/who-are-the-sirians-april-1-2023/

Zpět