4061 Lidský klon Kabamur

[ Ezoterika ] 2023-03-25

Lidé musí pochopit, že rychlé klonování lidí nevytváří přesné duplikáty. Vždy je rozdíl mezi staršími lidmi, které klonují, a těmi, u kterých se později v životě objeví fyzické abnormality.

Náš vzhled není jen naše DNA. Je to výsledek mnoha vnějších proměnných. Rychlé klonování tyto faktory odstraní, ale může přidat i další anomálie.

Neexistuje žádný precedens pro srovnání nezveřejněných technologií. Bohužel, domněnky mnoha lidí o klonování jsou založeny výhradně na tom, co vidíte ve filmech.

Věřím, že " John Fetterman " byl klon. Replikovat člověka, jak fyzicky, tak psychicky, trvá pět měsíců. Byl jasně vybrán jako politická loutka, takže dává smysl, že přípravy na jeho klonování proběhly už před měsíci. Vypadá jinak, protože měl fyzické abnormality, které nebylo možné reprodukovat v procesu klonování. Vydali obrázky klonu, aby rozptýlili pochybnosti o jeho nepřítomnosti a navykli na jeho nový vzhled. Kdyby byl stále naživu, pohybovali by se tam a zpět mezi skutečným Fettermanem a klonem. Když zemře, klon ho zcela nahradí. Neschopnost veřejnosti pochopit, že se to skutečně děje, jim to umožňuje je zmást. To, co se děje, jde daleko za hranice masek, herců a podobných. Největší podvod Cabal se děje před našima očima každý den.
width=


https://livedoor.blogimg.jp/sagittariun-shinjituwomiru/imgs/9/b/9b5f6b6c-s.jpg

O klonech - Plejádský kolektiv

Toto bude dlouhé vlákno. Před informace, které jsem obdržel, jsem nikdy nedával varování, ale pro některé může být těžké toto vlákno pochopit. Mohu jen říct, že tomu věřím. Je to na tobě. (Kabamur)

Celková populace Země je 7,7 miliardy. Podle Plejáďanů tvoří asi 1/3 současné populace Země lidé uměle vytvoření v klonovacích zařízeních. To znamená, že existuje asi 2,5 miliardy lidí, kteří se doslova potulují bez duší (NPC).

"Klony" se vyrábějí v Itálii, Číně, Antarktidě a mnoha podzemních základnách jako "Dulce". Různé klonování probíhá v různých zařízeních. Zařízení je na základě vědeckého vysvětlení legální a je oddělené od ostatních zařízení. Výzkum a vývoj může být připojen k základně, např Italská námořní základna Gaeta.

V zařízení sídlí přední vědci. Jeho technologie je daleko za tím, co je dosud známo. Stahují vzpomínky a ʺmanýrismusʺ (osobní vtípky) od původní osoby. Analýza se provádí k dokonalosti hlasu a pohybů očí. Všechno vypadá reálně a zní reálně. Klony jsou rozmístěny po celém světě, jsou jim přidělena falešná ID a je jim zřízen dům/byt a vše, co potřebují, aby vypadaly ʺskutečněʺ. Mohou být zařazeni do společnosti v jakémkoli věku. Klony stárnou, ale nemohou mít děti. Jsou to základní programy, které čekají na aktivaci a ovládání. Lidé jsou skeptičtí ohledně existence Cabal/Deep State/Iluminati. Protože na všechny jejich plány není dost lidí. Přemýšlejte o tom znovu. Jen 11. září pomohly zakrýt stovky, ne-li tisíce lidí. Nemyslím si, že jsou si dostatečně vědomi, aby pochopili věci, které nejsou skutečné.

Zařízení a základny související s klonováním ještě nebyly zničeny, protože je do toho zapojeno mnoho nevinných lidí. Někteří z lidí, kteří tam pracují, vědí, co se děje, a vědí, že když promluvíte, zabijí vás. Existuje téměř 2000 dokonalých klonů používaných ve vládě a médiích/zábavě. Včetně mnoha slavných osobností a světových lídrů.

"POTUS" a mnoho dalších ví o klonech. Mnozí stále ne. Pokud se to pokusíte odhalit, nezbude nic jiného, než zabít celou rodinu. "POTUS" je velmi vědomý a mohl by šťastně zemřít, kdyby šlo jen o něj, ale nechce to pro svou rodinu. Nejen to, ale většina lidí by nedokázala mentálně zpracovat toto odhalení z mainstreamových zdrojů.

Mnoho klonů se v průběhu času chová nevyzpytatelně, jako Hilary, Nancy a Maxine. Spousta lidí si myslela, že je to kuru. Potřebují psovody a musí být neustále sledováni. Přestože jsou bez duše, stále se účastní satanských rituálů a všemi možnými způsoby slouží temnotě.

Důvod, proč to POTUS retweetoval, je ten, že už to bylo venku. U některých fotek už byli zatčeni a sedí na GITMO (základna Guantánamo). Obama, Podesta, John Brennan, George Soros atd. Jak je tohle možné? Vidíme falešné příběhy, které se šíří prostřednictvím médií pomocí klonů. Trump může pro boj s médii udělat jen tolik, protože jsou příliš hluboko. Nemůže překonat falešnou realitu sám. Proto potřebuje naši podporu. Navzdory tomu, co bylo řečeno, došlo k několika dohodám. [No Name] jsou ti, jejichž rodiny unikly hanbě za zradu. Někteří lidé ztratí jen svou kariéru. Někteří ztrácejí svobodu. Někteří dokonce přijdou o život.

Ale nyní, i když je Soros technicky mimo cestu, je tu stejně mnoho zla, které posouvá jeho plány kupředu: jeden je odstraněn a jiný je použit místo něj. Možná budeme muset ještě chvíli bojovat s jejich přisluhovači. Pomůže odpečetění obžaloby. Všechny klony se ukázaly na pohřbu George W. Bushe. Q a "POTUS" si hrají s falešnými příběhy, aby se vyhnuli válce. Prezident Trump, který čelí neustálým sporům ohledně impeachmentu, se vůbec neznepokojuje. Ví o směnách. ví všechno.
width=


Jak jsem řekl dříve, skutečná Clintonová je mrtvá a naklonovaná. Zemřela 10. září 2016, a od té doby jsme viděli mnoho klonů Hillary. Bill zemřel v roce 2014. V kampani v roce 2016 unikl chat s Davidem Brockem o klonovacích přepínačích. Hillary byla velmi nemocná. Pro její výměnu měli v pohotovosti zálohu.

Živí nebo zesnulí lidé mohou být klonováni. Show musí pokračovat. Protože musí udržet show v chodu. Mnoho z jejich účtů na Twitteru nyní provozuje buď NSA, nebo CIA. Abnormální aktivita (neboli nečinnost) ukazuje, co se děje v zákulisí. To není žádná náhoda. Očekávejte další podivnosti. Chuck a Nancy jsou pryč. Všimněte si šíleného chování člověka, kterého Trump přezdíval. Ví všechno

Jako znamení doby jsou ʺnejuznávanějšími ženamiʺ na světě ʺ klonovaní muži ʺ. Všimli jste si, jak je Hilary dnes mladá? Creepy Joe Biden je stále naživu a svobodný (prozatím) a existuje již mnoho jeho klonů. Brzy by mohl být vyhozen a uvidíme, jestli bude kandidovat na prezidenta. Pokud ano, budou ho používat bílé klobouky bez jeho vědomí. To platí bez ohledu na to, kdo je demokrat.

Mezi mnoha hollywoodskými klony byly některé, které jsem zmínil, Angelina Jolie, Johnny Depp, oba zesnulí, mnoho velkých popových hvězd, rapperů. Oznamovatelé jako Ben Swan a Eric Braverman byli zabiti a nahrazeni.

Zdroj: https://twitter.com/Kabamur_Taygeta/status/1639809583974842368?s=20

Zpět