4052 Zeta Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2023-03-25

Jsem Zeta, člen špičkové vědecké progresivní skupiny Šedých, která pracuje a interaguje s galaktickými světelnými silami jako aliance. Přicházím v míru přes Universal Channel.

Moje civilizace se rozdělila na dvě skupiny. Jedna skupina hledala přežití za každou cenu, dokonce i poškozování vlastního druhu nebo jiných. Moje skupina měla najít řešení a vytvořit 3 nové civilizace a stala se součástí Galaktických světelných sil jako konzultant ve vědeckých záležitostech.

Pozoroval jsem jako mnoho jiných bytostí váš proces opouštění nízkovibrační reality a přesun do vyšších frekvencí. V poslední době vaší planety, aby shodila 3D skořápku, rozšířila svou rychlost, což způsobilo mnoho zemětřesení a neočekávaných povětrnostních událostí. Nelekejte se, protože se to očekává během přechodu do vyšší sféry.

Právě teď je vaše civilizace rozdělena do dvou skupin. Jedna je zaseknutá a nemíří na Novou Zemi a druhá je frustrovaná, že změny nepřichází dostatečně rychle. Vzestup je nový proces pro tuto část Galaxie, kde se destruktivní síly nechtějí dobrovolně vzdát síly a nechat lidi osvobodit se. Vaše tělo řídí jak tělesnost, tak duchovnost. Vaši vládci využívají část ve svůj prospěch. Manipulují s vaším mozkem pomocí energetických vln. Je to velmi snadný cíl po četných změnách DNA. Máte genetiku více než 20 různých druhů.

Probuzené, kteří znají pravdu o vaší realitě a praktikují duchovní rituály, nelze ovládat ani manipulovat. Pohybují se směrem k Nové Zemi, což je pro mě fascinující pozorovat a předvídat, jak celý proces proběhne v blízké budoucnosti. Transformace probíhá. Každý se musí brzy rozhodnout, kde chce být na Nové Zemi nebo ve Starém světě. Všechna skrytá tajemství a lži jako základny na Měsíci, Saturnu, Venuši a Marsu, technologie, interakce s Reptiliány, Kotvami atd. vyplouvají na povrch denního světla.

Vesmírné zákony byly na Zemi po dlouhou dobu porušovány. Nyní je na vaší cestě zásah k obnovení rovnováhy a harmonie. Nezastavitelná síla, která přichází z Kosmu, se transformuje a rozbíjí starý systém dovnitř i ven. Už to nemůže čekat, až lidé zastaví zrůdnosti páchané vašimi nadřízenými. Nízká frekvence se šíří po vaší Galaxii a ovlivňuje další planety. Do transformace na Zemi se vložilo Božské.
Během přechodu zůstaňte silní a bdělí.

Zdroj: https://greattruth2014.blogspot.com/2023/03/zetas-via-erena-velazquez-march-25-2023.html

Zpět