3961 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2023-03-01

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Část boje světla proti temnotě se stále odehrává v zákulisí, ale jiné části se odvážně přesunuly na světovou scénu. Občané v mnoha zemích se bouří proti vládní politice prolezlé temnotou a další vlády odmítají spolupracovat s ilumináty na posílení jejich rychle se šířících globálních chapadel. Deep State, kabala, stínová vláda, jeden světový řád a neonacismus patří mezi další označení pro tuto tajnou společnost, jejíž mnohé nesourodé frakce mají stejnou ďábelskou ideologii a cíl - ovládnout svět.

Ke svému přežití potřebují nízké vibrace a na rostoucí opozici se vrhají vyvoláváním strachu, jak jen mohou. Vědí, že tento nízkovibrační vjem je silný a nakažlivý; strach jednoho člověka zasáhne všechny v okolí a ti ho šíří všude, kam se pohnou.

Lidé to však nevědí, ani že je zbytečný jejich strach pramenící z děsivých starých předpovědí znovu uváděných do oběhu, nebo z opakování naprostých lží ilumináty kontrolovanými mainstreamovými médii. Žádná z následujících hrozivých informací se netýká budoucnosti Země.

Pokud Rusko porazí Ukrajinu, může Putin napadnout země NATO. Vzhledem k tomu, že spojencem Ruska je Čína, hrozí velké nebezpečí, že tyto dvě agresivní země mohou rozpoutat světovou jadernou válku.. Ilumináti si zoufale přejí, aby jejich propaganda vyvolala další světovou válku, ale žádná třetí světová válka, žádná jaderná válka nebude.

pokračování: http://galacticchannelings.com/index.html


Zdroj: http://galacticchannelings.com/index.html

Zpět