3959 Hry bohů: Paralelní Nová Země Garmonut

[ Ezoterika ] 2023-03-02

Jste na paralelní Nové Zemi - kde jsou ostatní

Pro nikoho z vás již není tajemstvím, že jste již nyní na paralelní Nové Zemi, chodíte tam vlastníma nohama. Vaše projekce, neboli fantomy, zůstaly na paralelní ʺstaré planetěʺ, aby doplnily vaši osobní zkušenost živých duší, které na ní zůstaly. Nejste tam. Mnoho vašich příbuzných, bez ohledu na to, jak si myslíte opak, již zcela opustilo tuto rovinu. Z dobré vůle. Oni, stejně jako obrovské množství lidí, které dnes potkáváte v práci, v obchodech, v dopravě, tady, ve vaší nově vytvořené realitě, nemají duši. Zatím jsou jen vám známý avatar, skořápka. Nyní záleží na vás, zda lidé kolem vás získají duši, nebo navždy zůstanete jedinou duší na rozlehlém území, kde všichni ostatní jsou bioroboti. Vy, neustále se rozvíjející po mnoho let v řadě, jste buď velmi zkušené starověké duše, nebo hvězdné semínko, které je zde poprvé, ale přišlo z budoucnosti (nebo z jiné dimenze) - Silné hvězdné děti galaktického optického prostorového testosteronu rotace - Nová Vzestoupená planeta - začněte zde budovat svou síť, je tu nový svět.

Vaším hlavním úkolem pro dnešek je a byla práce s rodinou (někdo už má hotovo). S Rodovou karmou. Vše svého druhu od stvoření světa. Skrz sebe. Kdo na tyto informace odpoví - moc dobře víte, o čem mluvíme. S největší pravděpodobností vaši nejbližší příbuzní zůstali na stejném místě, na ʺstaré planetěʺ, ale vy jste tam zůstali v podobě fantoma. Zde, na četné žádosti světelných vzestupujících hvězdných Duší, je nyní vaše Multidimenzionální Duše, znovu sjednocená se všemi aspekty všech světů a všech prostorů. Vybudovat novou civilizaci pro lidstvo šesté rasy. Žádná destruktivita zde není. Nikdo ti nemůže ublížit. Zbyly jen vaše vzpomínky a ʺtelevizory z minulé realityʺ - jen obrázky. Bez duše. Bioroboti, abych tak řekl.

Abyste si zachovali svůj simulační a energetický potenciál, čeká vás všechny obrovská práce. Práce s rodinou je to hlavní. Práce s rodinou, jejíž vzpomínky jste si uchovali, odpracování karmických dluhů skrze sebe v novém vztahu s projekcemi vašich blízkých a příbuzných (kteří spolu se svými dušemi zůstali ve 3D - na paralelní planetě ) je teď to nejdůležitější. Když se vám to podaří, jejich přízraky zde obydlí nová Semena, tedy nové duše, které se vám později stanou oporou a naučí vás nové dovednosti. Vzhledem k tomu, že jste při křížení ztratili mnoho znalostí a tyto nové duše budou vytvořeny podle nového plánu tvůrce, je nová verze takříkajíc aktualizovaná, silnější. To znamená. Jste zde - Hráči - společně se silou své mnohostranné duše. Zatím vás moc není. Vše ostatní jsou bezduché obrázky, simulace, lidé zatím bez duše, fantomové. Jsou to především vaši blízcí. Aby našli duši, musí jejich úroveň stoupnout na vaši prostřednictvím vašeho osobního hlubokého studia vašeho vlastního narození od počátku rodiny.

Příbuzní, které (nějak) vidíte každý den - vaše přímá zrcadla, jsou okamžitě přeskupeni v souladu s vašimi vnitřními energiemi a informacemi. Čtou vás, jak nejlépe umí, jsou to inovativní programy, které zatím nejsou nikde jinde dostupné - nové experimentální ukázky. Někteří z vás to dělají více než tucet pozemských let - vědí, jaké titánské úsilí musíte vynaložit, abyste vypracovali karmu celé rodiny - ale kvůli tomu jste sem vstoupili, když jste udělali průlom, ʺ skokʺ. Vidíte, byla to již dlouho vaše vůle a záměr. Vy (duše) se někdy stále pohybujete mezi těmito dvěma realitami - dávejte pozor na maličkosti ve svých domovech a kolem sebe! Nyní na nové zemi se nedivte a nebuďte naštvaní, jen 10 procent žijících lidí je obdařeno duší. Na této planetě bude úroveň duší nakonec nejvyšší v galaxii.

Připravte se na neustálý periodický restart. Jste nejsilnější hráči. Mistři. Stanete se učiteli vašich příbuzných, kteří opět odsoudili multidimenzionální živou duši k záhubě. Ale nebude to tak brzy. Nyní pracujte ve prospěch budování kreativní společnosti rovných v jednotě a neustálém rozvoji ve vesmíru. Brzy se uvidíme, drazí!

Zdroj: https://absolutera.ru/article14685

Zpět