3895 Kupředu ve frekvencích Terry Andrews

[ Ezoterika ] 2023-02-14

V těchto nových frekvencích se toho nyní děje hodně. Možná si všimnete hlubokého spánku a možná i více spánku než obvykle, stejně jako neobvyklých snů, které se zdají mít kosmický přínos. V těchto zvýšených energiích můžeme zažívat posuny časových linií, kdy se na krátkou dobu objevíme v alternativní časové linii, například když myslíme na členy rodiny, kteří tu již nejsou, ale na těch pár okamžiků jsou přítomni, dokud si neuvědomíme, že jsme v jiné časové linii. Orientujeme se pomocí své síly a záměru. Rozhodneme se být v nové energii, abychom mohli plnit své stvořitelské role. Tato nová energie je však velmi plynulá, takže v ní nejsme drženi jinak než záměrem a frekvencí.

V posledních několika letech jsem pročistila svůj jídelníček, jedla jsem více syrové stravy, zejména ovoce. Jak se objevují další informace, můžeme se v jídle nově rozhodovat. To, co nás v dětství učili o stravě, bylo nesprávné. Jsme stvořeni k rostlinné stravě. Nedávno jsem přestala jíst cukr. Udělala jsem to už v minulosti, ale tentokrát jsem to udělala na podporu svého Já. Šla jsem hluboko do svého nitra a řekla si, že se vzdávám cukru, abych podpořila své nové Já. A bylo to díky tomu překvapivě snadné. Právě jsem dokončila svůj první měsíc. V mrazáku jsem měla pár tyčinek bio nemléčné zmrzliny a rozhodla jsem se, že si po 1 měsíci jednu dám, abych zjistila, jaká je to zkušenost. Takže se stalo tohle.

Veškeré ovoce a zelenina obsahují kódy, které nám mají v životě pomáhat.
Nebylo to tak dobré, jak jsem si pamatovala. Můj jazyk z ní neměl téměř ohromující cukrový nával, místo toho jsem zaznamenala hořkost čokoládové polevy. Druhý den ráno jsem se probudila ze snu, v němž jsem se spojila se šamanem, který si stáhl spoustu informací, o něž se chtěl podělit. Vytvářel posvátnou geometrii, aby se o některé z nich podělil. Když jsem se probudila, nebyla jsem schopna si ze snu mnoho zapamatovat, ale téměř okamžitě se ke mně dostaly informace o jídle. Bylo mi řečeno, že sen pochází z kódů v čokoládě. Moje první myšlenka: To dává smysl, protože nám bylo řečeno, že Olmékové a Mayové používali čokoládu při obřadech. To, co jsem slyšela, bylo, že veškeré ovoce a zelenina obsahují kódy, které nám mají pomáhat v životě. Zpracování potravin tyto kódy zašifruje, takže je nemůžeme přijímat tak snadno, pokud vůbec. Naše jídlo je navrženo tak, aby podporovalo zdraví ve svém přirozeném stavu, tedy syrové a přímo ze stromu. To je součástí božského plánu. K tomu se vracíme. Potraviny, které máme jíst - bobule, jablka, pomeranče, melouny, banány a tak dále - jsou určeny k tomu, aby s námi a v nás vytvářely celistvost.

Právě jsem sledovala rozhovor s lékařem funkční medicíny, který nyní léčí vše pomocí stravy a bylinek. Dříve jsem se na taková videa dívala a dělala si poznámky, co by na co pomohlo, ale tentokrát jsem slyšela, že všechno, co bylo řečeno, už vaše tělo ví, jak se o to postarat. Když se tedy sladíme a jíme způsobem, který podporuje naše tělo, funguje tělo bez problémů, a udržuje vše v rovnováze. A čerstvé/nezpracované potraviny, které jíme, to podporují svým vlastním kódováním.

Dějí se zajímavé věci. Všimněte si, kolik lidí se nyní objevuje na internetu s videi a zprávami o tom, co se děje. Na posun se dívají i vědci a akademici, kteří zažívají vlastní probuzení a objevy. Viděla jsem video s profesorem, který mluvil o tom, že všechno je plazma. Během několika minut jeho prezentace se mi mozek rozzářil, jako by byl pod proudem. Úplně se rozzářil. To bylo poprvé, ale možná se to stane i nám, když poznáme pravdu. V hodinovém videu může být jen 5 minut pravdy, ale těch 5 minut bude úžasné zažít. Samozřejmě, že tyto informace už dostáváme a známe, ale potvrzení jsou krásná. Ráda vidím, jak ti, kdo studují, co se odehrává, objevují pravdu, kterou už známe. Nyní se mluví o obrovských skocích, protože postupujeme vpřed s rostoucí dynamikou a stále více lidí vidí a prožívá to, co se děje. Plazma může procházet zdmi. To samozřejmě víme, protože tento masivní příliv kosmické plazmy k nám přichází a ovlivňuje nás uvnitř i venku. Ale když to řekl, měla jsem najednou jasno v něčem, nad čím jsem přemýšlela. Jako dítě jsem mohla proletět zdí svého pokoje a v noci létat po okolí. Legrace zkoumat tímto způsobem a vidět všechno shora. Přetváříme se a vzpomínáme, co všechno dokážeme. Čím více se zbavujeme tíhy starého světa, tím více se vracíme do stavu lehkosti. Vtělili jsme do sebe tolik novosti, že nyní zažíváme novou říši, o níž jsme snili, aby se stala skutečností. Prožíváme ji, protože jsme ji vytvořili. A budeme ji nadále rozšiřovat pro všechny, kdo jsou připraveni se k nám připojit.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/02/14/moving-ahead-in-the-new-frequencies/

Zpět