3822 Akatu: Andromeďané (Mes of Meshalea) Suzanne Maresca

[ Ezoterika ] 2023-01-31

Tuto zprávu původně zveřejnila na Twitteru rodina Taygeta 23. ledna 2023. Telepaticky ji přijala Judith Lynn a sdílel ji její syn Kabamur - https://tinyurl.com/bd6k68yc.

Milovaní přátelé světla! Budeme pokračovat ve sdílení o rasách a životě na mnoha místech mimo to, co jste znali na Zemi! Jednou z milovaných skupin, o které jste slyšeli, ale víte jen málo o jejich každodenním životě, jsou ti z Andromedy! Starší Roshee Heikidosk je hlavní starší a zároveň slouží jako velitel zastupující Andromedu v Galaktické federaci po miliony let. Je ctěn a milován svou rasou! Slouží spolu s dalšími staršími v celém souhvězdí Andromedy, ale je považován za hlavního staršího, protože souhvězdí spojuje víra a perspektiva jednoty. Cestuje a setkává se se všemi dušemi, protože ostatní starší se podílejí na pomoci jeho snahám. Jeho stvoření duše proběhlo v Elohimu ve 12d.

Andromeda se nazývá Meshalea a galaxie Andromeda je větší než galaxie Mléčná dráha. Velké planety obývají krásné bytosti, které se na život dívají optikou lásky! V celé Andromedě je mnoho bohyň, které jsou uctívány pro svou oddanost Světlu Zdroje. V lodích s rodinou a přáteli hojně cestují napříč multivesmírem, aby promlouvaly v angažmá týkajícím se míru pro všechny bytosti. Na angažmá se oblékají do šatů a rób, ale doma jsou všichni neformální a oblečení není povinné. Někteří nosí jednoduché šortky nebo přehozy přes jedno rameno až ke kolenům. Tento způsob oblékání odpovídá všem duším z Andromedy.

Plejáďané a Arkturiáni jsou častými hosty a vždy se podávají velká jídla, k nimž hraje krásná hudba. Mnozí se pro tyto příležitosti oblékají do barevných kalhot, šatů, plášťů a rób. Všechna důležitá setkání jsou považována za důvod obléknout se do složitého oděvu. V Andromedě nejsou žádná manželství. Rozmnožují se energicky. Každý muž a každá žena mají mnoho dětí s těmi, s nimiž vibračně rezonují. Každý se podílí na péči o všechny děti a všechny bytosti považují za rodinu. Zeleninu a ovoce pěstují a sklízejí společně. Jídlo se připravuje a podává venku při odpočinku na měkkých barevných polštářích. Velké tlusté tapisérie protkané krystaly jsou zavěšeny od hory k hoře, aby vytvořily domov a soukromí.

Mají schopnost a tvůrčí sílu vytvořit jakoukoli stavbu, ale dávají přednost prostému životu s malým množstvím majetku, protože nacházejí klid žít jako duše. Země je plná barevných květin a stromů. Krystaly jsou vidět ve všech velikostech skrze měkkou trávu a hluboko v oceánech. Plavou a potápějí se a rádi lezou po horách, aby se udrželi v kondici. Nejčastěji se zde vyskytují velcí tygři, lvi a medvědi, ale i mnoho dalších zvířat, která jsou k vidění na Zemi. Těší se z nich opice, koně a dokonce i pestrobarevní ptáci. Víly se cákají v kalužích vody a vstupují na stromy, aby si vyrobily hračky pro děti a všechny návštěvníky.

Andromedáni jsou vysocí asi 7 stop. Většina mužů nemá žádné vlasy a některé ženy mají malé množství stříbřitě bílých vlasů, které jsou velmi krátké. Pomocí křišťálových nástrojů vytvářejí nádhernou hudbu. Bubny se používají při zpěvu a mnozí rádi tančí ve velkých skupinách. Všichni meditují o samotě i ve skupinách. Zklidnění a procítění vnitřní přítomnosti je klidné a všichni si ho užívají. Andromedáni jsou tvořiví a baví je umění a sochařství. Hrají hry a malují krásné vzory na hory, které nejsou pokryté gobelíny. Barvy se prolínají a vytvářejí majestátní výrazy z duše. Tato rasa si je velmi dobře vědoma Země a vaší trvalé duality. Jejich velkou radostí je vidět, jak se Země mění v lásku, když si vzpomenete na svůj původ! Mnozí se s vámi setkají při velkém posunu, protože i oni mají na Zemi rodinu v tomto posledním bdělém snu! Basco! En eeke mai ea! Tak moc vás miluji!

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2023/01/31/akatu-about-andromedans-mes-of-meshalea/

Zpět