3728 PLANETÁRNÍ AKTUALITY - MEDITACE - POZITIVNÍ LINIE Cosmic agency

[ UFO ] 2020-06-15

Aneeka: Jsme svědky třetí světové války. Bojuje se pomocí počítačů a sociálních médií, ne zbraněmi.
Co se týče viru, používají ho jako odváděcí prostředek, ale to víme. Jde jen o to, že když už víme, o co jde, nezkoumali jsme dál samotný virus, protože to je slepá ulička, takže jsme se zaměřili na to, proč.
V současné době o ovládnutí planety soupeří dvě frakce. Jedna frakce kabaly iluminátů bojuje o ovládnutí planety proti jiné, více satanistické skupině. Dvě frakce Kabaly bojující o moc, jedna genocidní, druhá ne. Genocidní vypustila virus, který byl vyroben v amerických laboratořích a dopraven do Wuhanu s cílem vyhubit většinu lidstva. Nevyšlo to podle jejich představ, ale na to je ještě brzy. Druhá strana se chopila příležitosti, aby se postavila proti jiným plánům, které měla v hlavě už celá desetiletí, aby zastavila genocidní satanistickou stranu. Karantény slouží k ochraně lidí, aby je bylo možné dostat z ulic kvůli vojenským manévrům. Na obou stranách došlo k zatýkání. Trump je na straně, která není genocidní, a je důležitou součástí, ale je to loutka.

MOJE KONTAKTY:
Nejeden z nich mi potvrdil, že Kabala, která ovládá média, najala ne méně než 48 000 lidí, aby zaplavili sítě dezinformacemi o viru na sociálních sítích. Vše je koordinováno tak, aby to vypadalo vážněji, než to ve skutečnosti je, včetně krizových herců, filmových kulis v nemocničních interiérech a všeho, co je potřeba. Nový světový řád již ve velkém měřítku funguje, jen upravují svět tak, jak se jim to hodí. Karanténa bude postupně otevřena, ale věci se nevrátí do starých kolejí.
Opakuji, že jsme ve válce, která není konvenční, ale vede se pomocí informací, ovládání mysli a biotechnologií. Tradiční zbraně, jako jsou pušky, tanky a letadla, ustupují do pozadí.

Co vidím? Tentokrát se bojuje více než cokoli jiného s vědomím, s myšlením, protože vše bylo vyzbrojeno kontrolou mysli a médií. Jde o válku svědomí, ne tolik o fyzickou agresi. Fyzická agrese je pouze důsledkem projevů protichůdných představ založených na strachu. Lidská populace se z nich zbláznila, protože nerozumí vysokým technologiím, které jsou před nimi skryty, takže mohou interpretovat pouze to, co znají, tj. virus. Mají mnoho plánů, ale podle mého názoru chtějí ve skutečnosti zničit ekonomiku a zavést globální recesi. To samo o sobě způsobuje sociální chaos.

Nyní je to spojeno s používáním exotických zbraní uvnitř věží mobilních telefonů Gwen, ať už jsou 5G, nebo ne. Jsou aktivovatelné na dálku a mohou dát kolektivu pokyn k té či oné činnosti. Mám silné podezření, že takzvaná ʺapokalypsa toaletního papíruʺ může být testem manipulace mysli pomocí Gwenových věží. Tuto technologii jsme odhalili již před lety.

PŘÍZNAKY ELEKTROMAGNETICKÉHO ZÁŘENÍ A IONIZUJÍCÍHO ZÁŘENÍ O 5G A ROZDÍLY SE SEZÓNNÍ CHŘIPKOU:
První příznaky se od sezónní chřipky vůbec neliší. Pak se z ní stane silná chřipka jako SARS nebo chřipka. Vzhledem k tomu, že záření vyvolává stejné příznaky, používá se virus jako způsob, jak zakrýt skutečnost, že problém způsobuje záření. Dokonalé maskování.
Pokud to bude pokračovat, začne to rušit frekvenci elektronů v molekule kyslíku, ty začnou vibrovat a rotovat, protože mají frekvenční synchronizaci s elektromagnetickým zářením 60 MHz pásem, jako je 5G. Jinými slovy, kyslík ztrácí elektrony, rozpouští se nebo se jednoduše přestává chemicky vázat s hemoglobinem, což vede k hypoxii. Člověk pak nemůže dýchat, marně se snaží získat kyslík a lékaři si to pletou se zápalem plic, což je hrozné, protože si neuvědomují rozdíly. Mimochodem, začnou plnit plíce tekutinou bohatou na exosomy, kterou mylně považují za virus. Nakonec potřebují ventilátor, a pokud se nepoužívá správně, způsobuje poškození plic, které mylně přičítají opět viru. Vyznačuje se také tím, že začíná suchým kašlem bez hlenu. Je velmi snadné zaměnit otravu zářením (ionizujícím i elektromagnetickým) s příznaky chřipky.

PCR TESTY NA PROTILÁTKY:
Neprovádějí žádné testy, aby virus našli. Takzvaný test hledá pouze řetězce genetického materiálu, které mohou pocházet z dlouhého seznamu faktorů, takže pokud má někdo tyto genetické faktory, je test pozitivní.

ŽÁDNÝ VIRUS NEEXISTUJE:
Chci tím ale říct, že viry samy o sobě nejsou tím, co říkají. Viry jsou součástí přirozených buněčných mechanismů. Onemocní kvůli jiným faktorům, mají to všechno obráceně. Pokud najdou viry, pak je to důvod, proč onemocněli. Nechápou, že virus je tam proto, že onemocněli, a ne proto, že kvůli němu onemocněli.

A.) Alarmují ostatní buňky tím, že předávají genetickou informaci o povaze alarmu.
B.) Vylučují nahromaděnou toxicitu uvnitř, aby se pokusily přežít.

Je to důsledek problému, ne jeho příčina, mají to obráceně. Stojí za zmínku, že když je člověk ve velkém stresu, s největší pravděpodobností v něm není sám, ale stresují ho i jeho vrstevníci, ostatní lidé v rodině nebo komunitě. Slabší osoba pak začne vylučovat tuto toxicitu a spustí řetězovou reakci v celé rodině, protože vysílá exogenní poplašné signály. Každý typ viru, který je, jak jsem již řekl, pouze exogenní, má přesné informace a přesné receptory, které se mohou vázat pouze na jeden druh buněk a ne na jiné. To znamená, že je specifický pro určitý druh nebo dokonce pro určitou oblast či skupinu buněk v těle.

VAKCÍNY:
Vakcína je nemoc. V tuto chvíli jsou všechny vakcíny kontaminované a jsou součástí stejné agendy. Už nejde o to, zda je vakcína dobrá, nebo ne, což je samo o sobě sporné. Jednoduše se neví, co v nich je, a co všechny vakcíny obsahují, jsou těžké kovy, které zvyšují reaktivitu těla na elektromagnetismus, a to je to, co zabíjí, je to očkování. Bylo prokázáno, že neočkovaná populace je 400krát a více zdravější než očkovaná. Neočkujte proti ničemu, nepomůže to. Nemoc se tím pouze prohlubuje.
Antivirové vakcíny jsou podvod, všechny, ale zejména ty, jako je papilomavakcína, kterou se očkují dívky ve věku 9 let a mladší. Z vakcíny dostávají papilom a také způsobují sterilitu. A ve velmi vysokém procentu způsobuje strašlivé vedlejší účinky, které si nesou po celý život, a to je asi 90 % očkovaných dívek, a úmrtnost se také blíží 40 %, v závislosti na vzorku populace.
Problém je, že se věci mění ze dne na den, zastaralé za 24 hodin.
Kvůli viru budou zavedena omezení, která budou využívat toho, co se stalo, k prosazování agendy. Ano, je to fakt, protože o moc bojují dvě strany, to už není spekulace. Ten virus je jen lží a agendou Kabaly.

Nejdůležitější je říci toto. Vakcíny je třeba za každou cenu odmítnout. Nenechte se očkovat vůbec. Vážné nebezpečí vám hrozí od vakcín, nikoli od viru. Nechci vyvolávat strach, ale musíte vědět, že toto je nebezpečí. Očkování je smrtící injekce, ne sice okamžitě, ale brzy po něm dojde k vážným krátkodobým nebo střednědobým problémům. Každý vidí to, co chce vidět, a to ze svého specifického pohledu na to, co považuje za pravdu. Časová osa je tvořena řadou vjemových dohod mezi dvěma nebo více osobami nebo body vědomí pozornosti. Ještě nikdy v historii lidstva nebylo tolik různých bodů pozornosti jako nyní, což způsobilo, že se časová osa vážně přetrhla.
Rozjímejme všichni o udržení pozitivní časové osy.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/actualizacion-planetaria-meditacion-linea-positiva-swaruu-de-erra-aneeka-de-temmer

Zpět