3698 Poselství od Světelné rodiny Ojlit

[ Ezoterika ] 2023-01-01

Ve vašem životě jsou fáze, kdy si potřebujete udělat bilanci určitého období života! A setkání nového roku je jedním z těch milníků, kdy se to dá dělat velmi efektivně. A správné sečtení (tedy pochopení a uvědomění si všech procesů, které se v tomto období projevily) umožňuje vstoupit do další fáze, a v ní pokračovat v pohybu a rozvoji, protože všechny události v životě jsou zaměřeny pouze na váš rozvoj! Bylo to těžké, bolestivé a děsivé... Známe to, úžasné děti. A v takových chvílích se obzvláště snažíme poskytnout vám veškerou potřebnou pomoc a podporu. A vždy můžete cítit tuto sílu světla a lásky, kterou na vás v tuto chvíli pustíme.
Shrnutí odcházejícího roku s radostí s tím, že vše bylo tak, jak bylo v tento konkrétní okamžik potřeba. Ano, je něco, co dopadlo lépe, a něco, co nebylo úplně hotové. Ale to by vás nemělo zastavit ve vaší touze jít vpřed po cestě, kterou si zapsala každá duše. Jsme rádi, že to nyní můžeme předat dál! Přejeme si vstoupit do nové etapy života ještě více vědomě, s radostí a láskou v srdci. Právě oni vám pomohou projít všemi proměnami co nejklidněji, jak z hlediska událostí, tak i stavu vašich fyzických těl.
Proces přechodu probíhá. A s každým dalším dnem budou na planetu intenzivně sestupovat vysokofrekvenční energie. Udržujte rovnováhu, lidi! Pamatujte, že jste si všichni vybrali tento skvělý čas pro svou inkarnaci, protože jste doufali, že právě tento okamžik (tato inkarnace) vám pomůže dosáhnout nové úrovně. Můžete to všechno! Pokud máte svůj záměr a touhu, uspějete! Naše pomoc je vám vždy plně otevřena! Milujeme vás a radujeme se z každého, kdo začal objevovat, že si sám sebe pamatuje jako božskou součást Vesmíru. Světlo vašich srdcí může pomoci všem kolem vás!!! Buďte těmi majáky, které svítí navzdory bouři, která se kolem děje!
Nový rok vám dá více šancí na další rozvoj, a pokud máte chuť vstoupit do tohoto období s nadějí na transformaci, pak vám s tím rádi pomůžeme! S upřímnou úctou ke všem žijícím na planetě Zemi. Objímáme se láskou a světlem a těšíme se na možnost interakce se všemi!

Zdroj: https://absolutera.ru/article14385

Zpět