3664 Jeshua: 10 položek pro rok 2023 Krista Energeticleigh

[ Ezoterika ] 2023-01-01

Dnešní poselství na blogu je přímo k srdci. Jaký je skutečný smysl života, proč jsme tady? Jsme tu kvůli zázrakům. Jsme tu proto, abychom byli svědky požehnání na Zemi. Přišli jsme kvůli představení. Každá duše má svou vlastní cestu, individuálně pracujete na různých věcech. Někteří se chtějí naučit důležitosti komunikace, jiní chtějí vyzvat sami sebe. Zatímco jako kolektiv chcete dosáhnout vyšší úrovně. Nepřišli jste sem proto, abyste řekli: ʺBudeme nudní.ʺ To je pravda. Důvěřujte svému tělu, když vás provede těžkým obdobím. Věřte, že jste si o to řekli. Věřte, že jste si řekli: ʺSvůj největší strach překonám.ʺ Věřte, že se vám to podařilo. Souhlasili jste, že strach odložíte stranou a budete žít. Takže v roce 2023 prosím dělejte následující: skákejte, poskakujte, protahujte se a odrážejte se, když o to požádáte. Neodplouvejte tiše pryč. Chyťte býka za rohy. Musím na vás křičet; čas běží! Nemáte čas hrát na jistotu. Nemáte čas se lidem zavděčit. Popadněte svůj život a urychlete ho! Budou se na vás valit věci; nasaďte si rukavici. Nemohu vám říct, co přijde, ale věřte, že chcete mít otevřenou mysl.

Dávám vám 10 věcí, na kterých chci, abyste v nadcházejícím roce pracovali:

- 1. Buďte agresivní - jděte za tím, co chcete. Nečekejte, až to přijde samo. Když to chcete, jděte za tím.
- 2. Plánujte - Plánujte i nemyslitelné. Co by se stalo, kdyby vypadl proud, máte svíčky a baterku? Plánujte různé scénáře. Pomáhají generátory. Plánujte přírodní katastrofy. Co by se stalo při povodni, jaký máte plán? Na koho se obrátíte? Mějte evakuační plány a myslete na všechny možnosti.
- 3. Zabývejte se sebeláskou - Neprožívejte rok s hořkostí. Vyřešte všechny své problémy hned. Nemůžete v sobě držet zášť. Promluvte si o tom a dohodněte se. Je příliš důležité budovat vztahy než malichernosti.
- 4. ʺZtráta přátelstvíʺ. Důvěřujte sami sobě - Nenechte se nikým přesvědčit. Nikdo vás nebude znát lépe než vy sami. Lidé mají na mysli své vlastní zájmy a povedou vás svou cestou. Prosím, nenásledujte je. Musíte jít svou vlastní cestou. V každém případě zůstaňte na své vlastní cestě, žádné vlakové nehody, prosím.
- 5. !!! Média, zakažte je - Naprostá absurdita. Všechno je vymyšlené. Vypněte je, neposlouchejte. Moje vášeň vůči médiím je rozhořčená. Jak mohou... ale oni to dělají. Jsou to skuteční kecalové, a to neříkám lehce.
- 6. Doprava - Váš způsob dopravy musí být flexibilní. Mám tím na mysli, co by se stalo, kdyby vypadl proud? Dokázali byste se dostat z bodu A do bodu B? Máte náhradní benzín? Mohli byste, kdybyste museli utéct? Dokážete být soběstační, a to na vzdálenost 1 000 mil? Představte si, že by vypadl veškerý proud a vy byste se potřebovali dostat do jiného cíle. Jak by to vypadalo? Představte si, jak by cesta probíhala. Co byste si museli sbalit, jídlo a vodu, své osobní zásoby. Naplánujte si to. Nebojte se, prosím, jen vám dávám podněty k přemýšlení.
- 7. Peníze - mějte hotovost, mějte ji po ruce. Až nebudou fungovat bankomaty, co budete dělat? Vezměte si částku, která vám vyhovuje, a najděte si bezpečné místo, kde ji budete mít. Hotovost je váš nejlepší přítel.
- 8. Komunikace - Jak budete komunikovat se svými blízkými kromě mobilního telefonu. Nemáte je kde nabít, jaký je plán B. Prozkoumejte alternativy. (pozn. a kdo asi nabije vysílače... jdu si oprášit kouřové signály)
- 9. Léky - Pokud jste závislí na lécích, mějte záložní zásobu. Myslíte si, že budou obchody otevřené?
- 10. Statečnost - Duch statečnosti, mějte ho u sebe.

Můj seznam vám předávám jako svou radu pro rok 2023. Dbejte na to, že jsem viděl, co se blíží, a chci pro vás to nejlepší. Tento seznam je možností, nikoliv definitivou. Budoucnost se vždy mění na základě toho, kam se ubírá kolektivní vědomí. Vaše energetické sítě jsou prozatím v bezpečí, ale stačí strach lidí, aby se vytvořila vlna možností. Jakým směrem vás přesvědčí? Jste bdělí a vědomí. Víte, že si vytváříte svou vlastní realitu. Nenechte se vtáhnout do vlny. Můžete se svézt na vrcholu každé bouře. Nic vás nemusí ovlivnit.

Je mi ctí, že s vámi mohu hovořit, když uzavíráme rok 2022. Energie příštího roku je vzrušující, a s tím vás také opouštím. Všechna má požehnání, Ježíš

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/01/jeshua-10-items-for-2023jeshua/

Zpět