3591 Exploze úmrtí P. Gosselin

[ Ezoterika ] 2022-12-15

Údaje o 72 milionech pojištěnců ukazují, že od roku 2021 v Německu explodovala ʺnáhlá a neočekávaná úmrtíʺ!

Od zavedení vakcíny na konci roku 2020 se počet náhlých úmrtí více než zdvojnásobil a vyskočil z přibližně 6000 za čtvrtletí na současných 14 000. Rozdíl 8000 znamená, že každý den náhle a záhadně umírá více než 80 lidí. Německé analýzy od zahájení očkování proti Coroně ukazují, že v populaci došlo k drastickým změnám ve výskytu nemocí a úmrtí. Vyplývá to z údajů Svazu lékařů povinného zdravotního pojištění (KBV), které mohl Martin Sichert exkluzivně vyhodnotit spolu s datovým expertem Tomem Lause a které dnes zveřejnil na tiskové konferenci.

Děsivá zjištění
ʺÚdaje pacientů Svazu lékařů zákonného zdravotního pojištění (KBV) o vedlejších účincích očkování Corona poskytují děsivá zjištění,ʺ píše na Twitteru profesor Stefan Homburg. ʺSe zahájením hromadného očkování vakcínou Corona vyskočil počet těch, kteří zemřeli ʺnáhle a nečekaněʺ, oproti předchozím letům více než čtyřnásobně. V každém čtvrtletí, počínaje prvním čtvrtletím roku 2021, zaznamenali paneloví lékaři více náhlých a neočekávaných úmrtí než v kterémkoli jiném roce celkem v letech 2016 až 2020.ʺ

Úkol a odpovědnost za sledování bezpečnosti vakcín spadá do rukou německého Institutu Paula Ehrlicha (PEI), který podle všeho hrubě zanedbal analýzu údajů KBV, což je jeho povinnost v zájmu veřejné bezpečnosti.

Německá vláda v roce 2020 skutečně standardizovala používání údajů z pojištění na ochranu před škodami způsobenými očkováním, ale současná vláda a PEI tento zákon ohromujícím způsobem ignorují. Německý poslanec Martin Sichert a datový analytik Tom Lausen si od té doby vynutili zveřejnění dat a šokujících výsledků.

Zdroj: https://tinyurl.com/mu2jkr49

Zpět