3580 Ashian: Upgrade Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2022-12-12

Q: Posledních pár měsíců jsem psala spíše sporadicky. Jak se máš a o co by ses chtěl podělit?
A: Zapomínáš, že čas je tvůj, ne náš! Nepočítáme minuty od našeho posledního rozhovoru, sledujeme energie. Vítáme vás zpět v naší energii a sdílíme ji s vámi i se všemi, kdo tato slova vnímají. Pozorujeme, že v rychle rostoucích energiích na vaší planetě je přítomen významný revizní cyklus. Vyzýváme vás, abyste se vrátili k okamžikům své minulosti, kdy nedošlo k tomu, co nazýváte ʺuzavřenímʺ, abyste tyto události přezkoumali z různých úhlů pohledu a mohli je plněji uvolnit.

Q: Právě včera jsem provedla hluboké karmické čištění - druhé během šesti týdnů. Později o tom napíšu blog, aby to ostatní mohli použít jako vzor pro sebe, pokud mají pocit, že by jim to mohlo pomoci.

A: Poděl se o to, je to hluboký nástroj a lidstvo nyní více než kdy jindy vyžaduje, aby každý vykonal svůj díl práce, ať už jde o osobní očistu nebo sdílení nástrojů a informací. Vstupujete do věku informací namísto dezinformací. Pravda bude rezonovat ve vašich buňkách, rozezní se věděním a potvrzením, když je pro vás něco správné.

Q: Ach! A opět, přesně tak! Měl jsem surrealistický zážitek, když jsem se díval na ʺnáhodnouʺ fotografii, která ukazovala číselné vyrovnání, jako když vidíte, že hodiny ukazují například 11.11 22. 11.. Každá buňka v mém těle se rozvibrovala, cítil jsem se jako po energetické explozi a můj mozek se úplně vypařil. Nedokázala jsem myslet. Jen jsem cítila... bože, nevím, jak to popsat... expanzi?

A: Radostnou expanzi. Ano, to jsou fyzické projevy vzestupu; jsou dvojího druhu: vaše fyzická forma uvolňuje staré naprogramování a vaše duše se hlouběji usazuje ve vaší fyzické formě. Je to skok o krok, když máte tak hluboký fyzický zážitek. Mnoho lidí má tyto zážitky a od této chvíle jich bude jen přibývat, jak budete uvolňovat omezující myšlenky a přesvědčení, které vás svazovaly s vaším 3D vyjádřením sebe sama.

Q: Vzrušující věci! Co můžeme udělat pro to, abychom tyto zážitky posunuli vpřed?

A: Výborná otázka, mysleli jsme, že se na ni nikdy nezeptáte!

Q: Díky! Navzdory aktivacím v těchto dnech nestřílím na plné obrátky.

A: To proto, že se integrujete a vyvíjíte, proces přepojování se může jevit jako zmatek, protože se boří vaše staré mentální rámce a zavádějí se nové, intuitivnější formace.

Odpověď na vaši otázku: Duchovní cesta není raketová věda, vždy se vrací k tomu, že si všímáte toho, jací jste. Když jste ve flow, radosti a synchronicitě, jste ve fázi uzemnění práce, kterou jste již dokončili. To je doba, kdy poznáváte a navigujete novou úroveň vědomí. Je to jako procházka po vrcholcích hor. Když se cítíte zaseknutí, v depresi, přetíženi nebo naštvaní... to je ta správná chvíle, kdy byste měli zpomalit a zajímat se o to, co ve vás vyvolalo tento pocit. Když cítíte, že jste se propadli do údolí, je čas na pročištění.

V mnoha případech vás pouhé uvědomění si myšlenky nebo interakce, která vyvolala pocit zranění - přesněji řečeno opětovného zranění -, přivede k okamžiku, který vyžaduje uzdravení. Pozvěte fialový plamen, aby vyčistil a pročistil energii / přesvědčení, které tento bolestný okamžik vytvořily, a to bude stačit.

Zde je však námitka: ve vašem případě jste například opakovaně upadali do strachu a cítili jste se neschopni pohybu. Protože jste zažívali, jak se stále znovu a znovu objevuje stejná vysilující emoce, bylo to jisté znamení, že se jedná o karmu, kterou je třeba vyčistit, že jde o energetický vzorec, který přesahuje tento život. A vy jste ho vyčistili. Někdy je k vyčištění hluboce zakořeněného vzorce potřeba několik pokusů, protože vrstvy se mohou hluboce zakořenit ve vaší povaze, takže pokud zjistíte, že vyčištění nepomáhá okamžitě, není to proto, že jste to ʺneudělali správněʺ, ale proto, že je to hluboké a je třeba to rozpustit ve vrstvách. Stejně tak jste někdy tak připraveni uvolnit zastaralý vzorec, že je vyvolána milost a zbytek omezujícího vzorce / spouštěče je pro vás uvolněn Božskou Matkou. Bude velmi užitečné, když poskytnete video s tímto procesem, abyste o tom mohli poučit ostatní.

Q: Dobře, to udělám.

A: Děkuji. Jste tu proto, abyste vytvářeli změny, a to nejhlouběji tím, že se milujete zpět do své dokonalé podoby. Vaším kompasem je to, jak se cítíte. Důvěřujte si. Pamatujte, nejdražší bratři a sestry, že těmto okamžikům nemusíte nikdy čelit sami. Každý z vás je obklopen týmem pomocníků, andělských i galaktických, kteří jsou připraveni vám pomoci, kdykoli je zavoláte. Mohou vás nasměrovat k těm správným lidem, myšlenkám a synchronicitám, které vám pomohou vyvíjet se s ještě větší grácií a lehkostí. A my jsme tu pro vás také vždy, stačí nás jen zavolat. Tohle je váš čas. Zveme vás, abyste vykročili do své svobody, abyste se k nám připojili, a je nám ctí vás na každém kroku podporovat.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/12/12/ashian-ascension-upgrades/

Zpět