3576 Arkturiánská rada 9D: Čas mezi dneškem a koncem roku 2022 Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2022-12-14

Zdravím vás. Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.

Jsme velmi rádi, že se s vámi můžeme podělit o tyto přenosy. Rádi se o ně dělíme z různých důvodů. Rádi se vyjadřujeme, sdílíme své pravdy a rádi sloužíme. Baví nás také proces, kdy vidíme, kdo přesně přenos přijme, a také nás baví pozorovat, co s přenosem každý člověk udělá. Je vám předáváno mnohem více než jen slova, koncepty, myšlenky a učení a chceme, abyste věděli, že každý den přijímáte přenosy energie.

Když se naladíte na energie, které na vás doléhají, právě tehdy poznáte, že máte na práci víc než obvykle. Když se na sebe naladíte, můžete také cítit, že jste schopnější, než když jste se na sebe naladili naposledy, s energiemi zacházet a něco pozitivního s nimi dělat. V tomto životě jde o to, co uděláte s tím, co je vám dáno. Jinak řečeno, právě o tom, co uděláte s tím, co jste si pro tento život vybrali, tento život je. Věděli jste, do čeho jdete, protože jste to viděli; viděli jste dolů na časovou osu, kterou se chystáte obývat, a věděli jste, kdo budou vaši rodiče, ale věděli jste také, kdo budou vaši sourozenci a nejlepší přátelé atd. Nevěděli jste, co s tím životem budete dělat.

Tuto část nelze předvídat, protože existuje svobodná vůle. Máte svobodnou vůli, která vám umožňuje vybrat si, co uděláte s tím, co vám bylo dáno. Tato svobodná vůle je vzácná. Je to dar, který začnete využívat v okamžiku, kdy se probudíte do pravdy, že to vše vytváříte nejen svými myšlenkami, slovy a činy. To vše vytváříte svými záměry, volbami, vibracemi a tím, na co se soustředíte. To vše vytváříte pomocí energie, a kdykoli máte v sobě více energie, můžete toho vytvořit více.

Zdroj: https://danielscranton.com/the-time-between-now-the-end-of-2022-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

Zpět