3571 Vyšší Já Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2022-12-16

Velmi brzy skončí další rok, který by si mnozí z vás přáli skončit, ale vězte, že přichází další rozrušení a utrpení, aniž by byl konec v dohledu. Nutí lidi, aby se znovu podívali na to, jak vedou své životy a jak jejich činy mohou ovlivnit ostatní lidi. Zdá se, že vše je pod drobnohledem a zdůrazňuje ty aspekty, které je třeba změnit, aby se zvýšila kvalita vašeho života. Svými myšlenkami a činy stanovíte cestu k novému způsobu života, který zahrnuje mnoho pokroků, které jsou vám již známé. Když se podíváme zpět, jen málokdo může být skutečně spokojen, ale nepochybně potěšen, že má příležitost přinést požadované změny. Staré způsoby jsou neadekvátní a nejsou v souladu s vaší vizí toho, co věříte, že je potřeba k tomu, aby se lidstvo dostalo velkého povzbuzení. Jsme určitě na vaší straně a podporujeme všechny snahy o pokrok.

Ukrajinská válka je přirozeně kamenem úrazu, ale neměla by eskalovat ani trvat nepřiměřeně dlouho. Rusko reaguje jako zraněné zvíře a útočí na všechny kolem. Nemůžeme dovolit, aby se to vymklo kontrole, a jsme oprávněni k tomu přijmout vhodná opatření. Snažíme se působit na ty, kteří jsou schopni výsledek změnit, aby byly příležitosti dotáhnout celou smutnou epizodu do konce.

Lidé na Zemi mají silnou vůli a nevzdávají se příliš snadno, ale zůstávají pevní ve své víře. Mnoho starších generací již prošlo dlouhou válkou a únavou neustálého konfliktu mezi národy. Mění se to však a okolnosti sblíží národy a posun k mírové spolupráci roste. Musí to přijít, než se budete moci pohnout dál a těžit z nového způsobu života, který čeká na odhalení. Nevzdávejte se a buďte součástí hnutí, které bude růst, dokud nebudou jeho požadavky splněny. Přijde to. Musí, protože se nacházíte v měnícím se světě, který vám tuto příležitost nabízí a my víme, že se neodmítá. Vidíme rok dopředu, který toho nabízí tolik a stane se, že zvýší vibrace na Zemi. Nevíme, do jaké míry, kromě toho, že existuje plán pro váš postup a je na vás, abyste ho přijali. Je to otázka míry, protože mnoho duší pokročí prostřednictvím vlastního odhodlání a pozitivního přístupu, bez ohledu na obecné podmínky kolem nich. Vždy tomu tak bylo, ale nyní je samozřejmě rozdíl v tom, že je vynakládáno veškeré úsilí, aby bylo umožněno co největšímu počtu duší využít příležitosti vzestoupit se stoupajícími vibracemi.

Děkuji Kee´s de Graaff a Rob Van Voorst a našim neúnavným pracovníkům v srdci všeho. Jejich práce jde do celého světa a to je zásluha týmu, který stojí za tím, co bylo a stále je úspěšná operace. Děkuji vám, drazí přátelé všude. Přeji našemu týmu i čtenářům šťastný konec roku a dobrou budoucnost v novém roce 2023.
V Lásce a Světle.
Mike Quinsey.

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2022/12/17/mike-quinseys-higher-self-message-dec-16-2022/

Zpět