3560 5G NENÍ TELEKOMUNIKAČNÍ PÁSMO Cosmic agency

[ UFO ] 2020-06-11

Anéeka: Máme problém. Ano, je to v rozporu s informacemi odtud, já vím. V tomto ohledu si však stojíme pevně za svým. Jedná se o rozsáhlou dezinformační operaci. Máme zprávy od lidí, kteří tam dole říkají totéž, že nemocnice jsou prázdné a lidé nemohou jít nic zkontrolovat, protože jsou zavření, a ti, kteří to neudělají, jsou cenzurováni, pokud se o něco podělí. Nemohu vědět, jestli to vědí všichni, ale alespoň někteří ano. Existují statisíce videí, kde lidé říkají, že nemocnice jsou plné, a jen málo videí, kde to tak není, ale zde vidíme jen dezinformační plán. Takto byl navržen. Kromě toho mnoho lidí v nemocnicích, většina, prostě jde s proudem. Taygeta zůstává pevná ve svém postoji, protože se nejedná o data ze sítí, ale o přímé průzkumné údaje z lodí. Nemohu konkurovat obrovské dezinformační mašinérii Kabaly a nemohu ospravedlňovat každou věc, kterou řeknu. Chci pro lidi jen to nejlepší. Víme také, že každého gryfa vnímají jako člověka s korunou. Lidé a vlády sice věří, že se něco děje, a vidí to, ale není to tak, jak to vidí.

Jen výzva lékařům: Ať se podívají na počty pacientů, že je zřejmé, že něco není v pořádku, že opatření nejsou oprávněná. Ani na základě oficiálních údajů čísla nesedí. Nyní je čas vše kriticky prozkoumat. Proti tomu stojí usvědčující informace. Nemusíte mi věřit, a že je ve vašich rukou s tím něco udělat, protože jste na špatné cestě. A lidem: Zůstaňte zatím doma a neorganizujte vzpoury, protože to je přesně to, co chtějí, aby jim to vojensky vnutili. S touto propagandistickou mašinérií nemůžeme soupeřit, proto cenzurují vše, co se týká této problematiky, aby nikdo neviděl víc než to, co je oficiální. Všechna média jsou jimi kontrolována. Nyní máme o situaci s virem ucelený obraz. Nejde o možné důvody, ale konkrétně o virus, a to je formální prohlášení. Já, Anéeka de Temmer, jednám oficiálně jménem společnosti Taygeta. To je definitivní a je to náš názor, který nebereme na lehkou váhu. Lidé riskovali své životy, aby získali tyto informace, a to je naše stanovisko, už žádná debata nebo spekulace pro nás:

ŽÁDNÝ VIRUS NEEXISTUJE A NIKDY NEEXISTOVAL. Všechno je to psyop, psychologická operace naprosto globálního rozsahu, navržená a prováděná v naprosté koordinaci řízenými prostředky. Nikdy neexistovala ʺvyzbrojenáʺ verze chřipky, nikdy neexistovaly chemtrails s žádnou chřipkou. To, co vidíte ve zprávách, jsou řízená média a lidé jim na to všechno skočí, protože využívají způsobu myšlení lidí, jejich obecné důvěřivosti a sklonu slepě následovat média. Potvrzuje se využití krizových herců a filmových kulis, které se používají ve velkém měřítku, a navíc se zavádějícím způsobem využívá nespočet záběrů z jiných událostí, které s tímto filmem nemají nic společného. Využití stovek tisíc agentů rozdělených na strategických místech, kteří mají velmi malé a specifické úkoly. Obecně tedy každý z nich nic neví. Rozsáhlé používání starých fotografií a videí, jako je stadion plný rakví, který naše zpravodajské služby odhalily jako starou fotografii z doby války v Iráku pořízenou v polovině roku 2008. Další fotografie rakví seřazených v Itálii, pořízená v roce 2009 v propagační brožuře společnosti vyrábějící rakve v italském Turíně. Myslí si, že nikdo nedokáže spojit všechny body.

Všechny třípísmenné zpravodajské agentury jsou buď kompromitovány, nebo jsou prostě záměrně klamány. Nelze jim věřit.

CIC Taygeta, jejíž jsem vedoucím, je sama. Stále naslouchá svým informátorům, ale rychle zjišťuje, kdo je kdo. Jedná se o největší ʺfalešnou vlajkuʺ, jaká kdy byla v lidských dějinách zaznamenána. Překračuje přistání na Měsíci a používá stejnou strukturu rozdělení. Během posledních několika hodin proletěly dvě tajetánské stíhačky v plném utajení nad kritickými oblastmi planety a zaznamenaly důležité informace. Jedna z lodí byla napadena vysoce vyspělou zbraní s řízenou energií a raketovým systémem SAM. Přímý čelní zásah jedné z kosmických lodí, která utrpěla menší poškození trupu. Dělo se tak při sledování nákladního letadla plného podezřelých rakví, které směřovalo na newyorské letiště Johna F. Kennedyho. Senzory na palubě ukazovaly, že letadlo je prázdné, přestože v seznamu letadel bylo uvedeno, že je plné.

LETOVÁ ZPRÁVA:

Nemocnice v severní Itálii: Turín, Janov, Aosta, Bologna, Milán, Florencie, Trento a Benátky, prázdné. Ve Španělsku: Toledo, Madrid, Mérida, Sevilla, Murcia, Barcelona, Zaragoza, Valladolid, Oviedo a Santander, prázdné. V USA: New York, Philadelphia, Boston, Los Angeles, San Francisco, Seattle, Access Point, Washington DC, Houston, Santa Fe, prázdné.
Náklad respirátorů nalezený v kontejneru v New Yorku. Nikdo se o ně nehlásí a jen tak leží ladem. Lékařům je vyhrožováno, aby o pacientech nic neříkali, a ostatním je jednoduše řečeno, aby šli domů. Navíc lékaři po celém světě v infikovaných zemích uvádějí jako důvod úmrtí jakoukoli příčinu a druhý den hlásí, že dokumenty byly změněny na koronavirus.

To platí zejména v případě, že pacient zemře na dýchací potíže, které zjevně nesouvisí s žádným virem, ale uvádí se, že k tomu dochází i v případě úmrtí při nehodách a jiných neinfekčních příčinách. Nelegální vstupy do ordinací lékařů v nemocnicích jsou hlášeny po celém světě. Nic nebylo ukradeno, jen úmrtní listy byly pozměněny na koronavirus. Systémy a testy detekce koronavirů jsou kompromitovány a jedná se o podvod. Nefungují a jsou záměrně navrženy tak, aby libovolně určovaly, zda je někdo pozitivní, nebo ne. To vše proto, aby se uměle zvýšil počet nakažených a mrtvých lidí. Zjistili jsme také, že vedení WHO je zkompromitované a je součástí Kabaly. I to je pro nás tvrdý fakt, ale v tuto chvíli nedokážeme říct, kdo a jak. Informace WHO jsou však pozměněny ve prospěch tohoto masivního podvodu, protože tato organizace, stejně jako OSN, je součástí psychopatické organizace, která jej udržuje. Naším úkolem je zachovat maximální shodu s dostupnými daty, a to i s vědomím zlomu a změny časové osy.

I bez našich testů už lidé vědí, že něco není v pořádku. Lékaři po celém světě si mezi sebou vyprávějí o záznamech ve svých ordinacích a změněných úmrtních listech a vidí, že jejich nemocnice v místě bydliště jsou prázdné, ale považují za samozřejmé, že jiné nemocnice jsou plné. To je jen další důvod, proč zablokovat lidskou populaci karanténou, aby se o tom nemohla dozvědět, a vysvětluje to také silnou cenzuru všech médií, která nejsou oficiální. Takže pro nás Taygeťany to už není teorie, ale tvrdý fakt. To bude trvat tak dlouho, dokud bude trvat karanténa, ale cenzura je horší než kdy jindy. Lidé nejsou slyšet na individuální úrovni. Vyjděte ven s dřevěnou bednou a vykřikujte to v parku, nikdo vás nebude poslouchat, natož teď, když jsou zavření. Vaše rodina vás pravděpodobně také nebude poslouchat. Žádný virus neexistuje a nikdy neexistoval. Všechno jsou to masmédia, problém, který je třeba realizovat a vnutit mu řešení. Jaká jsou? To se teprve uvidí a pochopí, zde mluvím pouze o viru, ne o tom, proč to všechno. Mluvíme o cílovém viru, nikoli o agendě, která stojí za jeho údajnou existencí.

Jsme si dokonale vědomi tisíců takzvaných odborníků na epidemiologii a na cokoli jiného, co má k tomu všemu oficiální stanovisko. Jsme si vědomi programů za miliony dolarů s drahým CGI a lékařů s různými pěknými diplomy na stěnách, ale zastáváme názor, že to vše je součástí rozsáhlého podvodu, a právě proto je pro většinu lidí na Zemi tak důvěryhodný. Stejně jako mnozí jiní vnímáme vše, co se objeví v komerčních médiích, jako okamžitě zpochybnitelné a zcela nepravdivé, dokud se neprokáže opak.

Gosia: Takže se na to teď díváte formálně tak, že ve Wuhanu nebylo nic spuštěno, žádný ozbrojený pahýl, který by se pak vrátil do normálu?

Anéeka: Žádné ozbrojené napětí. V té době se jednalo o spekulaci založenou na nejistých zdrojích. Naše data jsou těžší. Všechno jsou to média. To, co jsme zjistili, prostě nesedí a naše zjištění, která zde dnes prezentujeme, jsou výsledkem několika týdnů tvrdé práce.
Hovoří se o nanotechnologiích s podporou 5G. To je sice možné, ale stále to považujeme za mediální operaci. 5G je velmi možné sekundární vysvětlení podmínek a událostí na některých místech, například na výletní lodi Diamond Princess. 5G má s tím vším hodně společného a může být příčinou mnoha příznaků připisovaných nebo připisovaných koronaviru a zpráv o lidech, kteří jsou prostými občany a tvrdí, že měli virus, ale jedná se o prosté kmeny chřipky, sezónní chřipku. Je to mnohem schůdnější vysvětlení toho, co prožívají. I pro případ, že by všechny příznaky způsobilo 5G, důkazy naznačují, že je vytvořila média a zobecnila je. 5G mohlo být použito k napodobení nebo vnucení symptomů lokalizované skupině obyvatelstva, přesně jako v případě plavby Diamond Princess, což považujeme za správný případ.

Tato operace pod falešnou vlajkou využívá především sezónní chřipku jako psychickou operaci, přičemž média a zdravotnické organizace po celém světě nesledují nic jiného než chřipku. Víme, že legie odborníků z alternativních médií a důvěryhodných lidí, kteří pracují proti této gigantické falešné vlajce, mají také mnoho zajímavých faktů, například to, že zjistili, že koronavirus byl zřejmě speciálně navržen tak, aby napadal určité receptory v plicích, a že se vyskytují hlavně u asijských mužů. To vše nezpochybňujeme, ale trváme na tom, že se možná zabývají chováním běžných kmenů chřipky a tím, jak se chová u lidí. Co nejvíce lidí by se mělo okamžitě dozvědět, že žádný virus neexistuje. Je mi jedno, kolik dokumentárních filmů CNN za miliony dolarů shlédnete, vaše přežití závisí na tom, zda si dostatečný počet lidí uvědomí, že jde o promyšlený podvod. Ani postoj Číňanů ve Wuhanu neodpovídá skutečné virové epidemii, jsou na 93 % zpátky v normálu, je příliš brzy. To odpovídá falešné pandemii.

Taygetské konečné stanovisko: žádný virus neexistuje. Nikdy žádný nebyl, honí se za chřipkou a účinky 5G, používají nanoprach z chemtrails a dalších zdrojů. 5G lze použít k aktivaci nebo k vyvolání příznaků, pokud je výkon na požadovaných cílech dostatečně silný. Samotné 5G může být dokonce smrtící. 5G není telekomunikační pásmo, to je výmluva, je to zbraň proti lidem. Speciální jednotky Taygeta byly ve Wuhanu a hlásily, že se tam nic nestalo, pouze policejní akce a represe. Taygetsko-plejádská loď také vstoupila do asi 50 nemocnic ve velkých městech, kde se koronavirus vyskytoval, a zjistila, že jsou prázdné. Víme, že lidé začnou říkat, že viděli nemocnice plné pacientů, ale jak vidíme, někteří jsou trollové, ať už placení nebo ne. Naše data jsou nyní příliš silná.

Máme také důkazy, že vakcína proti koronaviru obsahuje nanočipy aktivovatelné 5G a může kdykoli kohokoli zabít. Vakcínu za každou cenu odmítněte. To nemohu dostatečně zdůraznit. Nyní, pokud tento virus falešná vlajka byla provedena pozitivní, pak by měli informovat lidi více v této době, protože se bojí, a to posiluje negativní výsledky na časových osách. Pokud však tato operace má i pozitivní stránku, přikláněla bych se k tomu, že podvod s negativním virem použili jako vhodnou zástěrku pro své operace. Ale ano, mám údaje, které naznačují, že ti, kdo tento virový podvod řídí, jsou negativní.

Krátký komentář Swaruu: Coronavirus:
Swaruu (9): Slunce má korónu, to znamená sluneční kult, koróna je viditelná při zatmění. Tma vystřídá světlo, Slunce je tmavé nebo černé. Světlo odchází a převládá tma. Atonismus nebo sluneční kult. Souvisí také se zatměním, jako by něco skrýval. Skrytá agenda.
Jde o virus a nezapomeňte, že linie jsou přerušené.

Zdroj: https://tinyurl.com/bdhvchpn

Zpět