3523 Hlavní podmínky duchovního vzestupu Igor Gor

[ Ezoterika ] 2022-11-30

Nastala nová éra Vzestupu lidstva a lidstvo se nachází v proudu Světla. Tento nový čas se vyznačuje změnou směru, tj. vektoru pohybu vlnové soustavy, v níž se naše planeta nachází. Podmíněně směřujete k Centrálnímu slunci. Tímto směrem se ubírá centrální pohyb celého galaktického a vesmírného systému. To je systém Vzestupu. Je to počátek počátků celého vesmíru, a proto je život tak komplikovaný. Tkanina starého světa se trhá.

Co je to? Jedná se o kompletní změnu Vědomí, tj. změnu neutronových propojení a celé fyzické struktury těla na energetické, chemické a buněčné úrovni. Vytváříte novou konstrukci svých jemných polí, tj. geometrickou strukturu. Původně tak složitý a během pádu celého systému tak zjednodušený, je nyní znovu potřebný a znovu začíná zapojovat nové aspekty a roviny své holografické geometrie, znovu vytváří svou krásnou složitost, své nejvyšší frekvence. Tento proces má obecný směr.

Vaše Vědomí, tedy touha a vůle, se spojí s univerzálním procesem Vzestupu Gaii. Získáte také nové Vědomí a nové tělo. Pamatujte, že vaše zkušenosti a vesmír jsou založeny na takových vlastnostech, které můžeme nazvat zákony - Láska a Vděčnost. Tyto zákony jsou branou do síní Stvořitele. Ne vždy se o tom zmiňujeme, protože my sami jsme ztělesněním tohoto zákona. Musíte však pamatovat na tuto neměnnou podmínku spojení se Stvořitelem - Lásku a Vděčnost.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14200

Zpět