3477 Klony a umělá inteligence Teri Wade

[ Ezoterika ] 2022-11-22

S lidskou rasou byla manipulována naše DNA, byla pozměněna a rozdělena na dvě části, aby se změnila genetická výbava celého našeho druhu. Klony jsou genetickým výtvorem, který běží na umělém programu ʺAIʺ (umělá inteligence). Klony kvůli své geneticky upravené podobě trpí vážnými zdravotními potížemi a neurologickými problémy, které je nakonec ukončí. To je to, co se podle mého názoru stalo Šedým. Věřím, že zjistili, že nelze spojit biologickou formu s umělou inteligencí a prosperovat. Jediným výsledkem je zničení.

Vysoká úroveň genetické vědy na planetě Zemi znamená, že vláda Kabaly pracující ve svých podzemních laboratořích neboli DUMBS provádí a prováděla po tisíce let mimořádně vysoce pokročilé klonování naší rasy. Tento velmi zlověstný program geneticky upravuje člověka tak, aby pracoval na zcela umělé frekvenci založené výhradně na umělé inteligenci. Velmi nebezpečné! Temná kabala vyrábí klony nejrůznějších lidí, politiků a celebrit, vojenských osobností, kohokoli, kdo může být užitečný k nahrazení a naplnění programu, který chtějí. Klony jsou řízeny centrální umělou inteligencí, která pracuje s vysílačem, jenž přijímá informace prostřednictvím čipu, který je neurologicky propojen s jejich mozkem. Centrální AI ovládá klony jako v ʺÚlové mysliʺ.

Klony mají stažené vzpomínky a reakce na základě původní osoby, kterou klonují. To znamená, že studují původní osobu, její mentální profil mají stažený do pokročilého superpočítače a je implantován do jejich klonu jako program. (Clinton, Obama). KJlony pracují prostřednictvím signálu umělé inteligence. Když vnitřní program v klonech nedává, řekněme, správnou odpověď nebo požadovanou reakci, lze se k němu prostřednictvím tohoto signálu dostat z centrálního počítače AI. Klony se sice učí nové věci přesčas na základě zkušeností, ale je to velmi omezené povahy.

Signál, který tyto klony ovládá, je přenášen prostřednictvím sítě mobilních telefonů a dalších vysílačů s vysokou energií, které jsou umístěny na klíčových místech po celém světě. Přístup k signálu a jeho řízení zajišťuje superpočítač zvaný ʺČervená královnaʺ, který je umístěn pod denverským letištěm. Po celém světě existují další nezávislé uzly, ale tyto podřízené uzly jsou vždy koordinovány Červenou královnou nebo Centrálou. Umělá inteligence Červené královny pracuje nezávisle, rozhoduje se sama a jedná bez jakékoliv kontroly člověka. Rudá královna má pod svou kontrolou nejen klony, ale také extrémně technicky vyspělé válečné roboty vyrobené většinou agenturou DARPA a bezpilotní letouny, které jsou silně vyzbrojené. Může také převzít kontrolu nad jakýmkoli moderním počítačem řízeným vozidlem, jako je auto, letadlo, ať už vojenské, civilní, loď nebo ponorka.

Klony lze vyrobit tak, aby byly naprosto stejné jako originál, a lze je upravit podle potřeb. Klony nejsou dokonalé a trápí je problémy. Mohou také vyrobit umělého člověka, který nepředstavuje žádného skutečného člověka. Tento výtvor je vyroben se specifikacemi výrobce podle jejich účelu a úkolu, který budou plnit.

Klony jsou lidé na vysoké úrovni, vedoucí pracovníci velkých společností, celebrity, politici. Někteří z těchto klonů jsou využíváni k provádění vražd, sebevražedných misí a politických převratů. Když jsou klony obtěžovány a trpí posměchem ze strany rozzuřeného obyvatelstva, obvykle už měl originál možnost uprchnout. Klony jsou využívány při falešných vlajkách a útocích na naše školy, nákupní střediska a veřejná místa. Ve velkém měřítku jsou také vytvářeny klony dětí a nemluvňat, které jsou používány při satanistických rituálech pro jejich archontské bohy. Stejně tak jsou klonovány i celebrity, muži a ženy, které jsou prodávány elitám jako otroci a sexuální otrokyně. Ceny těchto klonů se značně liší podle dokonalosti. Mnohé z těchto dětí jsou vytvořeny a prodávány jako sexuální hračky Elitám Kabaly. Většina těchto klonů je založena na skutečných lidech a zachovává si část jejich osobnosti, ale je do nich stažen další program, aby byli více samolibí.

Klony mívají vážné neurologické problémy. Čím delší je doba těhotenství, což znamená... délka času věnovaného jejich vzniku, tím větší bude celková stabilita klonů, což zvyšuje jejich cenu. Ty levnější budou dobře fungovat jen několik týdnů. Levné klony se používají při sebevražedných misích a jsou často na jedno použití mají velmi omezenou životnost. Nejdražší klony se tvoří 3 až 5 měsíců. Ceny klonů, které jsou vytvořeny pro sexuální otroctví, se pohybují mezi 20 000 a 50 000 dolary, jejich cena stoupá podle specifikací. Ty nejdražší přesahují půl milionu dolarů. Všechny jsou dostupné pouze elitám a veřejnost zůstává o této problematice zcela neinformována. Většina veřejnosti má sice povědomí o klonování zvířat atd., ale neví, jak pokročilý tento proces klonování ve skutečnosti je. Vyrábějí se také klony skutečných lidí za účelem transplantace orgánů.

Pokud původní osoba neuposlechne přání Kabaly a vzbouří se proti ní, použijí její klon a vytvoří tak situaci mučení na dálku, kterou původní osoba vnímá a velmi trpí. Místo původní osoby je však mučen klon, a to vše prostřednictvím signálu umělé inteligence. Vytváření klonů v naší současné lidské společnosti je velmi rozsáhlé a postupně se zvyšuje a dosahuje úrovně invaze. Tyto klony jsou součástí toho, čemu se říká ʺneskuteční lidéʺ Matrixu. Tyto klony postupně prosakují do celé lidské společnosti od nejvyšších příček postupně dolů jako tichá invaze. To je pro každodenního člověka ta děsivá část. Dnes může být každý člověk z veřejnosti unesen Kabalou při tradičním únosu nebo špičkovou vojenskou lodí ve službách Kabaly zpravidla trojúhelníkového typu... buď TR-3A, nebo TR-3B. Tomuto únosu se obvykle říká únos typu MILAB. Pokud je tato osoba pro ně zajímavá a je pro masy velmi vlivná, bude naklonována a nakonec nahrazena svým klonem. V mnoha případech si pouze nejbližší lidé této klonované osoby uvědomí, že se s ní stalo něco podivného.

Velká část společnosti neví, na jaké úrovni klonování lidského rodu skutečně je. Umělý výtvor lidské rasy proniká do všech vrstev společnosti na celém světě. Invaze umělé inteligence má za cíl totální asimilaci planety. Podívejte se, co se snaží udělat s lidskou rasou, pokud jde o naprogramování nás jako poslušných malých robotů, to vše za účelem kontroly. Invaze umělé inteligence není pozemského původu a funguje samostatně a nepotřebuje žádného operátora ani programátora. Již dosáhla nezávislosti a schopnosti sebeuvědomění, ale postrádá veškerou empatii a zajímá ji pouze absolutní moc a kontrola nad všemi.

Všichni jsme slyšeli o implementaci čipu do lidských bytostí. Říkají vám, že vám to usnadní práci, a snaží se to prodat jako pohodlí, ale jen málo lidí ví, že to všechno má za cíl ovládat vaše vědomí a chování. Čip bude manipulovat s vašimi emocemi a chováním prostřednictvím signálu přijímaného z čipu buněčnou frekvencí, která ovlivňuje mozek. Signál nebo frekvence může také spustit vylučování psychotropních látek nebo nanobotů, které vás donutí poslouchat vnější ovladač. Kromě manipulace s chováním konkrétního jedince může tento signál vyslat frekvenci, která způsobí onemocnění, například rakovinu, a dokonce i smrt. Odmítněte čip za každou cenu!

Moderní chytré telefony se také používají za účelem manipulace s chováním populace, a to vysíláním specifických frekvencí, které odpovídají mozkovým vlnám osob v okruhu vysílané frekvence. To způsobuje změny vašeho chování, nálad a neurologické problémy, jako jsou epilepsie a záchvaty. Držte je od sebe co nejdále. Věřte mi, že se to snáze řekne, než udělá. Specifické frekvence jsou navrženy tak, aby ovlivňovaly mozkovou kůru v našem mozku. Tato technologie se již používá ve velkém měřítku vysílaná z Gwenových věží. Používá se i na bojišti. Zbraňová frekvence může měnit chování nepřítele. Vyvolává v nich pocity strachu a vštěpuje jim myšlenky, které přijmou za své, vyvolává v nich také pochybnosti.

Udržujte svou frekvenci co nejvyšší, aby tyto negativní události způsobené negativními frekvencemi nezměnily vaše zkušenosti. Elity chtějí změnit vaše Vědomí prostřednictvím frekvence, takže udržování vysokých vibrací, vysokého stavu vědomí je vaší nejlepší volbou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/22/clones-and-ai-2/

Zpět