3473 Adama z Telosu: Cesta vzestupu Asara Adams

[ Ezoterika ] 2022-11-21

Zdravím vás, milovaní.
Máme velkou radost, že se s vámi dnes můžeme spojit, a posíláme vám ze srdce Telosu naši největší Lásku. Drazí, jak jste na své cestě vzestupu, zažíváte nádherné i méně nádherné zážitky. Mnozí se diví, proč věci nefungují tak, jak by chtěli. Nezáleží na tom, zda se to týká lásky, zdraví, hojnosti, účelu nebo pohody. Někteří si myslí, že udělali něco špatně. Někteří si myslí, že svět kolem nich je špatný. Někteří si myslí, že je do těchto zkušeností uvrhl Zdroj. Pravda je taková, že v první řadě vás Bůh/Zdroj nenutí trpět. Utrpení vytváří člověk. Každá nepříjemná situace je příležitostí k tomu, abyste přesunuli svou pozornost ke své JÁ JSEM přítomnosti Boha a odklonili se od lidského stvoření. Lidem bylo dovoleno mít vlastní svobodnou vůli a výsledkem je, že lidé vzali čistou a božskou energii Zdroje, která skrze ně proudí, a špatně ji kvalifikovali svou lidskou ʺsvobodnou vůlíʺ. Tím vzniklo po celé věky obrovské množství negativní karmy. Když jste vstoupili do této životní zkušenosti, některé nepříjemné zážitky jsou výsledkem této negativní karmy. Některé z nepříjemných zážitků jsou výsledkem negativních myšlenek, pocitů, slov a činů v tomto životě. Některé z nepříjemných zážitků jsou výsledkem soustředění se na negativní věci v médiích, na internetu a v rozhovorech. Jedinou cestou, jak se z toho dostat, je odpojit se od lidských výtvorů a začít umožňovat Božským výtvorům, aby se skrze vás vyjadřovaly. Často stačí přerušit zaměření na negativní zážitky, myšlenky, pocity slova a činy mantrou.

Doporučujeme mantru: ʺJÁ JSEM jediná velící Přítomnost zde!ʺ.
ʺJÁ JSEMʺ odkazuje na Boha/Zdroj a Boží přítomnost JÁ JSEM. Když použijete tuto mantru, pokaždé, když se vaše pozornost zaměří na negativní zážitek, myšlenku, pocit, slovo a čin, přerušte je touto mantrou. Začněte pociťovat, jak vaše bytí naplňují božské energie Boha/Zdroje/Vaší přítomnosti JÁ JSEM. Postupem času se budete stále více odpojovat od těžkých lidských výtvorů a začnete prožívat Božskou Dokonalost ve všech oblastech svého života. Zasazujeme se o vaše vítězství ve Světle!

Vítejte doma! Posíláme vám všem tolik lásky... Jste neseni na křídlech andělů, abyste přinesli Novou Zemi. Vězte ve svém srdci, že jste vždy obklopeni svými Anděly, Vzestoupenými mistry, Průvodci, Galaktickými rodinami Světla a ano, také svou rodinou a přáteli v Telosu - a vždy budete. Drazí, na této cestě jdeme s vámi a jste nadmíru milováni - vždy. Jsem váš bratr Adama z Telosu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/21/adama-of-telos-path-of-ascension/

Zpět