3462 Jaderná energie - dobrá nebo špatná alternativa Elisa Medhus

[ Ezoterika ] 2022-10-12

Je jaderná energie dobrá nebo špatná alternativa k fosilním palivům
Galen Winsor + Erik
Q: Jaderné generátory, pokud jsou zapnuté, drží nás všechny v nižších vibracích a brání nám ve vzestupu. Je to pravda?
A: Erik říká, že někteří lidé by mohli být ovlivněni nižšími vibracemi a drženi na nižších vibracích, ne každý. Je to stejné jako s 5G. Ovlivňuje to některé lidi. Pokud žijete v oblasti poblíž, tohle všechno může snížit vaše vibrace. Musíte volit věci, které zvyšují vaše vibrace. Pokud vás to znepokojuje a pokud žijete v oblasti poblíž, pak určitě chcete zvyšovat vibrace jinými způsoby, jako je obklopovat se určitými barvami nebo krystaly, cvičit v přírodě, v podstatě cokoliv, co zvyšuje váš serotonin a dopamin. Nové věci, aktivity, co zvýší váš serotonin a dopamin, mohou také pomoci zvýšit vaše vibrace.

Q: Přidala jsem k hlavní službě Atlanty skalárně zvýšit serotonin, dopamin a oxytocin. Vím, že to bude skvělá služba. Erik říká, udělej to i přesto, že žiješ na Zemi. Pokud žijete dobrý život v relativně šťastném životě, vždy zvýšíte serotonin a dopamin. Jak je na tom jaderná energie ve srovnání s jinými ne zcela realizovanými potenciálními alternativami k fosilním palivům, ve srovnání se skalární energií (energií nulového bodu). Jaderná energie je právě teď využívána ve větším měřítku než skalární energie, protože jako elektřina a řízení celé infrastruktury není pro některé z těchto alternativ vhodné.... jak řekl JP Morgan: ʺPokud na to nemůžete dát měřák, neděláme to.ʺ Skalární energie je zdarma. Nekonečná energie, jakkoli tomu říkáte. Nikdo nechce budovat infrastrukturu pro zachycování a dodávání elektřiny nám všem. Je pravda, že vědci v projektu Manhattan objevili thorium jako zdroj energie, který produkuje nulové skleníkové plyny, je hojný a jeho odpad se dá recyklovat?

A: Ano, musí to skrývat. Je na tom něco pravdy. Je to trochu kontroverzní. Jsou věci, které by mohly poskytnout volnou energii, ale pořád musí existovat způsob, jak to k nám dostat. Takže stále musí existovat věci, které budou stát peníze. Nekonečná energie nestojí peníze. Ale musí existovat nějaká struktura, která to k nám dostane, která ji bude využívat a dodávat. Takže to nebude zadarmo, protože lidé bez energie nic neudělají.

Q: Může thorium nahradit uran bez rizika roztavení, jako u jiných jaderných elektráren v minulosti. Fukušima a Černobyl.

A: Erik říká, že ne. Aby se to přeměnilo na energii, stále by tu byl potenciál k roztavení, ale méně než uran. Je to méně. Aby se z těchto věcí dostala energie, musí se na některých úrovních stát nestálými. Aby bylo možné skutečně využít sílu z něj, musí být určitá volatilita. musíte mít tu potenciální energii. Získat ji, uvolnit. Thorium je bohatší než uran, což je dobrá věc.

Q: Thoriové palivo je o něco těžší na přípravu, taví se při teplotách o 550 stupňů vyšších, než běžný uran, je krátkodobě radioaktivnější a nefunguje tak dobře jako uranové plutonium v rychlém reaktoru. Tak. Každopádně je to pomalu množivý reaktor. Údajně nové thoriové reaktory dokážou znovu využít radioaktivní palivo ze starých jaderných reaktorů a konečný odpad má velmi nízkou úroveň radioaktivity. Je to pravda.

A: Ano, to je pravda. Je to každopádně pomalu množivý reaktor. Ale nejdříve musí dát dohromady nové thoriové reaktory. Na Zemi ve skutečnosti není žádný nedostatek, ale existují omezené zdroje. Na Zemi nejste v pozici, kdy si můžete dovolit nějaké zdroje z různých důvodů odmítnout. Tím či oním způsobem ničíte Zemi, ale důležitý je i nákladový faktor, než dosáhnete energii nulového bodu.

Q: Jaké jsou hrozby pro lidské zdraví z jaderné energie.

A: Rizika jsou spíše vůči lidem, kteří ji získávají a pracují s ní, než se dostane k vám domů. Poškozuje to plíce, něco jako práce s azbestem.

Q: Je jaderná energie udržitelná pro zdraví lidí a zvířat.

A: Ano. dočasně. Ale Erik mluví o hackování, jaderné elektrárny jsou hacknutelné.

Q: Jak nebezpečné je mít generátory jaderné energie. Činí nás to zranitelnými vůči útokům.

A: Ano. to dělá.

Q: Myslíte si, že dojde ze svobodné vůle k další jaderné katastrofě a tak podobně?
A: Tato místa mají lidi, kteří pracují v boji proti hackování. Ale musí si na to dávat pozor. Potenciál tu je. Menší zhroucení, ne jako Fukušima. Největší hrozbou je hackování nebo vnitřní sabotáž.
Solární systém je podle Erika jedním z nejbezpečnějších. Ale problém je s odpadem,s tejně jako u větrných elektráren, které navíc zabíjí netopýry, ptáky, kteří jsou velmi důležití pro naše plodiny. Nejlepší v této situaci je zachovat si všechny možnosti, které máme k dispozici. Obecně není problém dostatek energie, ale její spoutání a distribuce.

Q: Jaké by bylo nejlepší řešení pro napájení, které v žádném případě neškodí, bezpečné a nic negativně neovlivňující. Jsem si jistá, že to je v bodě nula, ale to ještě nemáme. Stále žijeme ve světě tady na Zemi, kde dělat něco dobrého, co něčemu neškodí, pravděpodobně ovlivňuje něco jiného. Je velmi těžké vytvořit jakýkoli druh průmyslu bez nákladového faktoru. Elektromobily Tesla, to je skvělé. Nepoužívám naftu ani benzín. Ale pak musíte monitorovat všechno lithium a měď, plýtváte bateriemi, když jsou vybité. Zdá se, že žádný oběd zdarma. Navíc geopolitické náklady s Čínou. mají většinu minerálů.

A: Erik říká, že to je opravdu součást toho, o čem Země stále je. Nákladový faktor, snažíte se udělat něco, a to ovlivňuje něco jiného. Je součástí rovnováhy Země a extrémů Země. Jsme stále tak trochu v té energii, když Země stoupá. Na nové Zemi některé z těchto věcí už nebudou limitujícím faktorem.

Q: Převážení paliv považuji za horší než dopravu potrubím. A zajímavá je nekonečná zásoba uranu, kterou se vědci snaží extrahovat z oceánské vody. Je to skutečně nová budoucnost jaderných elektráren?

A: Erik nesouhlasí s nekonečnou zásobou, ale k dispozici je víc, než právě teď vědí. Není to tak konečné, jak si teď myslí. Ano. ve vodách oceánu je nekonečno. Pokud ale vytěžíte všechen uran z oceánské vody, určitě by to mělo opět účinek na biom, příčina a následek. Není to tak, že by bylo velmi těžké to všechno extrahovat z nejhlubších nejtemnějších částí. Existuje ale určitá regenerační kvalita. Využití závisí na tom, jak rychle to používáme. Musí existovat rovnováha. Musí zůstat dostatek procent pro regeneraci. Pokud jsme nenasytní nebo to bereme moc rychle, může se to regenerovat sto let místo okamžité regenerace.

Q: Existuje nějaký bezpečný způsob, jak se v budoucnu nebo nyní zbavit jaderného odpadu na Zemi.

A: Ano. v budoucnu dojde k nějakým vědeckým objevům. Recyklace odpadu a jeho využití pro něco jiného.

Q: Co se stalo s potlačovanými svobodnými energetickými technologiemi. Mám pocit, že tam venku pravděpodobně existuje mimozemská technologie, která je potlačována obry fosilních paliv. Dohoda? Existují stále vlády, které to potlačují nebo co to znamená.

A: Ještě není čas. Nekonečná energie a takové věci přicházejí s evolucí Země jako nové Země. Jako by se odehrávaly současně.

Q: Temná energie nebo temná hmota je prostě nabitá energií. Jak ji využít a distribuovat.

A: Erik mluvil trochu víc o tom, proč jsou tyto dvě věci spojeny. Faktorem je chamtivost, dokud se Země nezvedne na vibraci, kde chamtivost, peníze a moc nejsou zájmem většiny.


*******

Q: V malém měřítku se některé z těchto věcí již používají. Problém je to dostat do velkého měřítka, jako když provozujete svůj dům. Co výroba energie vln. Geotermální energie odsává teplo z kůry, z jádra nebo na čem pracují.

A: Erik říká, že v obrovském měřítku, masivním měřítku to ovlivní zemětřesení v zlomových liniích.

Q: Jaderná elektrárna Prairie Island leží uprostřed řeky Mississippi, jak daleko je bezpečné bydlet poblíž a došlo k nějakému vystavení radiaci v minulosti:

A: Mám z Erika pocit, že z toho v minulosti byla nějaká radiace. Určitě bych nechtěla pít vodu přímo kolem ní. Necítím velké obavy z radiace.

Q: Najde někdo krystaly pulsaru v Atlantidě, které generovaly volnou energii. V Atlantidě byl pulsar.

A: Je to mimozemská technologie, která nyní není k dispozici. Odvézt není úplně správně. Erik říká, že jsou stále tam, ale nemůžeme je právě teď najít. Najdeme je, až bude ten správný čas.

Q: Stále budeme využívat jadernou energii a fosilní paliva?

A: V blízké budoucnosti máme zcela novou sadu energetických generátorů, ne v blízké budoucnosti. I za 50 let ji budeme stále dobře používat. Nějaká energie by mohla pocházet ne z jádra země, ale z kůry. Nějaký zdroj bude pocházet od mimozemšťanů.

Q: Je jaderná energie technologií, do které by lidstvo mělo investovat ještě více, tedy základ řešení, jak se stát uhlíkově neutrální.

A: Ve všech oblastech bychom měli pokračovat. všechny oblasti zdrojů by měly mít i nadále. Ano. více investic více výzkumu více věcí. Nebude to tak, že najednou přibude hromada jaderných elektráren. Takhle to nepůjde... Ale budeme pokračovat ve výzkumu a investování v tom oboru. Slunce a vítr mají další růst a jako by najednou všude bylo víc jaderných elektráren. Řekl, že to tak opravdu není, musí to být velmi drahé a velmi velmi komplikované, aby bylo možné udělat více. Slunce a vítr jsou v pořádku. Tedy jinými slovy, více se asi neposuneme. Mám na mysli zvýšení hybnosti směrem k jaderné správně. Velké elektrárny ne.

Q: Kdy a kde bude další jaderná katastrofa jako Černobyl, samozřejmě existuje svobodná vůle.

A: Asie za dalších pět let deset let. Erik říká, že tam musí být nějaké místo, které potřebuje vylepšení. Tedy vybavení a dozor. Pokud to neuděláme, byl by problém. To je tedy Svobodná vůle.

Q: Pokud by došlo k výpadku elektrické sítě v zemi, solární energie by byla také zbytečná?

A: Dodávku přes dráty to rozhodně ovlivňuje, nebylo by to zbytečné. Ale musí se vzájemně korelovat.

Q: Četla jsem, že solární články nejsou šetrné k životnímu prostředí, pokud jde o jejich výměnu a likvidaci, žádný oběd zdarma, stejně jako větrné turbíny.

A: Erik o tom mluvil dříve. Je to skvělé v jednom aspektu, ale pak je problém v jiném. Erik mluví spíše o armádě. Mimozemská technologie. Ne nutně elita armády. Něco tam je. Mimozemské vojenské spojení. Armáda najde, nebo s nimi ve spojení byly vyvinuty, nebo jim byly dány technologie.

Q: Tolik se děje v podzemí na této planetě. Některé z věcí, které jsou tam dole, kdy bude tento druh technologie dostupný veřejnosti.

A: Erik říká, že to nebude hned, to se může změnit, ale bylo by to výjimečně. Alternativní. Energie křemene nebo krystalu je životaschopnou možností pro napájení čehokoli, co se týká Pulsujícího krystalu. Už to používají ve spojení s jinými věcmi. Nebylo by to samo o sobě, musí to být ve spojení s něčím jiným, aby se možná rozšířili další zdroje, jako rozšíření solárních zařízení.

Q: Kdy bude vyčištěn jaderný odpad pohřbený hluboko pod zemí. Ovlivňuje to nějaké bytosti žijící ve vnitřní zemi.

A: Vyčištěn v příštích 10 - 100 letech. Dostávám spíš 25. Ale ne úplně vyčištěn. Možná máme lepší způsoby, jak to vyčistit rychleji, ale stále budeme vytvářet další. Možná najdete způsob, jak přeměnit odpad na něco použitelného, možná právě tehdy se to stane. Jaderný odpad velmi hluboko pod zemí ovlivňuje nějaké bytosti, které žijí ve vnitřní zemi, ne negativně, protože odolní jsou kvůli tomu, kde žijí, a vždy se vědělo, že tam bude jaderný odpad, jsou na to odolní. Jejich prostředí mělo vždy odolat něčemu takovému. Začali jsme tak nějak znečišťovat Zemi, takhle to vždy bude. Tyto bytosti nebudou nepříznivě ovlivněny. Jsou to mimozemské bytosti, z nichž některé možná unikly některým z kataklyzmat. Rozhodně to není člověk. Jako bychom nebyli na druhé straně a inkarnovali se do lidského života, který je tam. My lidé nemáme takovou odolnost, abychom tam mohli žít. Ano, bylo by to mimozemské...

Q: Bude mít jaderný reaktor na Ukrajině únik radiace v důsledku války.

A: V důsledku války je zranitelnější vůči hackování..

Q: Galen Winsor byl jaderný fyzik, který pracoval a pomáhal navrhovat mnohé jaderné elektrárny v USA. Měl na starosti měření a kontrolu zásob jaderného paliva. Domníval se, že předpisy a šíření strachu, které obklopují radioaktivní materiály, jsou na místě, aby zabránily širokému přijetí jaderné energie v místních malých čtvrtích a jako domácí reaktory. Jaderný odpad lze prý účinně přeměnit na bezpečné zdroje energie prostřednictvím termionické přeměny. Možná tak byla napájena americká podmořská navigační síť. Teplo, které vydává, může být také použito k bezpečnému vytápění domů, když se převede.

A: Erik ho přivedl. Říká, že jeho teorie jsou stále životaschopné. Pokud jde o ty malé jaderné elektrárny a sousedství a podobně, stále existuje určité nebezpečí. Není to dokonalé, jeho teorie nebyla úplně správná. Teď na to nemáme infrastrukturu. Jsou tu nebezpečí, ale přínosy převažují nad riziky. Myslel si, že stále budou existovat rizika, a když žijete přímo tam, stále mohou existovat nějaké problémy, pokud jde o vystavení radiaci zvyšující rakovinu. Bohužel říká s věcmi jako lidé u moci a peněz skrývají věci, které možná nejsou správné. Tají toxický odtok do vod a stále existuje riziko, že věci nebudou provedeny úplně správně a že lidem bude řečeno jen něco.

Q: Například by nechtěli stavět štít před radiací, který by mohl být příliš drahý. Vlastně z toho by pocházely největší problémy, lhaní o tom, jaké to vlastně je nebezpečí. Na takové věci nejsme připraveni. Navíc je všechno o ziskové marži. Co si myslíte o termoiontové konverzi pro vytápění domů.

A: Něco na tom je.

Q: Co si myslíte o plutoniu a uranovém odpadu, dá se přeměnit. Je to bezpečné a použitelné:
A: Ano, a lidé už na tom pracují.

Q: Termoiontová konverze, to je další věc. Musela jsem se na to podívat. Asi se za den nestanu jaderným fyzikem.

A: Říká, že existují lidé, kteří pracují na rozšiřování zdrojů.

Q: Jaké je vaše poselství z posmrtného života lidstvu týkající se řešení pro výrobu energie?

A: Říká pokračujte v používání toho, co máte, použijte to, co máte, musíte použít to, co máte.

Q: Zajímalo by mě jestli se někdo opravdu zabýval tím, jak rostliny ukládají solární energii.

A: Říká, že to zkoumali, a že to bude spadat do jedné z těch oblastí, na kterou se možná právě teď nechtějí dívat nebo jim věnovat pozornost, protože je to čisté a účinné.

Q: Jaké je tedy vaše poselství z posmrtného života lidstvu týkající se řešení pro výrobu energie?

A: Využívejte, co máte k dispozici. Možná se spíše zaměřte na malé zdroje než na ty makro. Stále budou existovat velké elektrárny, ale malé zdroje je můžou podpořit.

Q: Bydlím na Floridě, všude jsou solární panely. Potřebujeme více takových věcí, kde možná stále používáte elektřinu od energetické společnosti, abychom pomohli.


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=_Sf7ZS7BvlI

Zpět