3459 Paul Hellier Elisa Medhus

[ Ezoterika ] 2022-08-25

Bývalý kanadský ministr obrany, kanadský inženýr, politik, spisovatel, konspirační teoretik a komentátor. Byl nejdéle sloužícím členem královniny tajné rady pro Kanadu až do své smrti 8. srpna, 2021. Velmi se snažil vystoupit a říct veřejnosti o UFO a ET. Tehdy byl považován za blázna. Šel před nejvyšší soud.

Q: Je tady. Je to velmi prestižní typ, ale je také velmi laskavý, velmi rodinně orientovaný. Měl hodně statusů. Byl zde velmi známý. Email napsal 3. srpna 2022, těsně před smrtí. Když se naladím, mám pocit, že mě bolí hlava. Takže něco s hlavou. Zdálo se, že tady na zemi vás umlčují. Kdy a jak jste se poprvé dozvěděli o UFO a ET.
A: Když byl ve službě. Věděl o tom a bylo jim řečeno, aby o tom nemluvili. Ve skutečnosti dokonce párkrát za svůj život viděl i ufony, a viděl některé věci, které přišly díky mimozemšťanům. Mimozemšťané tu byli opravdu dlouho a je mnoho druhů, o kterých říká, že tu byly. Po tisíce let. Většina z nich je opravdu milá, benevolentní a laskavá a tady, aby pomohli. Některé věci zadržují.

Q: Takže vám ve službě řekli, abyste neříkali nic, když došlo ke konkrétnímu incidentu nebo zážitku. Vy a vaši kolegové vojáci byli toho svědky.

A: Ano. Bylo mu o tom řečeno a kdykoli existovala jako nějaká technologie, která prošla, věděli, někdy ne všichni věděli, že je reverzní inženýr. Nebo to bylo něco, co má co do činění s mimozemšťany. Jakmile se dostanete na vyšší úroveň, řeknou ti o právu vyššího postavení a vlastně tě varují, abys o tom mlčel.

Q: Byl jsi velmi odvážný, ukázali ti nějaké fotky? Viděl jste nějaké odhalení, než jste přešel, protože vás označili za blázna.

A: Byl ve službě pouze v době, kdy byl ve službě a poté, co byl mimo službu, říká, že měl nějaká vlastní pozorování v okolí svého domova. Ale to bylo většinou, když byl ve službě.

Q: Byla nějaká smlouva mezi vámi a mimozemským druhem, abyste pomalu zveřejnil jejich existenci, myslím z duchovního hlediska.

A: Ano. z duchovního hlediska. To byla jedna z jeho věcí. Chystal se udělat. Je to tak nějak rozšířeno po světě. Pomozte lidem, aby viděli, že je toho víc.

Q: Unesli vás a implantovali vám něco?

A: Ne. Prostě to věděl. Vždy měl pocit, že je to důležité. Dal lidem vědět, když byl ještě tady, chtěl také říct, že existuje mnoho druhů, které přesahují co dokonce víme a spousta z nich vypadá stejně jako my a chodí mezi námi. Nemáme pro ně jména, je jich mnoho.

Q: Pracujete teď s nějakou ET rasou?

A: Arcturian. Pracujeme společně. Duchovně. Jako duchovní mimozemšťan.

Q: Na čem pracujete.

A: Pomáhají z druhé strany, mohou posílat energii a myšlenky těm, kteří jsou na stejném místě. Snažil se jim to pomoci vidět, že je v pořádku o tom mluvit. Také pracuje s některými vyššími, kteří nechtějí nic zveřejnit. Také pracují také s lidmi, zvláště s těmi, kteří mají na starosti zbraně a podobné věci, aby lidstvu přinesli trochu mírumilovnější postoj k lidské rase, protože to je jeden z důvodů, proč komunikace s mimozemšťany stojí.

Q: Proč si to myslíš, že to tak je?

A: Protože lidé mají násilnější stránku, když se bojí a něčemu nerozumí.

Q: Možná vojensko-průmyslový komplex nechce mírová řešení konfliktů, protože jim to nevydělá žádné peníze.

A: Něco takového. Ale snaží se to z druhé strany pomalu zvrátit. Komunikovat s mimozemšťany přinese více benefitů, mít je v našich životech a vědět o tom.

Q: Nikdy vás nevzali na loď?

A: Ne.

Q: Máte nějaké galaktické kořeny.

A: Ano, a znovu slyším arcturian.

Q: Pravděpodobně mnohem více ufounů na obloze jsou armáda, prostě opravdu nejsou ufouni. Kolik jich je vojenské reverzní inženýrství. Kolik jich jsou UFO?

A: Skutečných mimozemšťanů je 70 - 75 %. Mnoho různých a mnoho z nich cestuje portály a někteří cestují portály s loděmi.

Q: Takže se ukazují záměrně. Možná nějaké speciální brýle, ve kterých jsou vidět.

A: Je tu mnoho technologií, které by se měli v budoucnu objevit, možná v blízké.

Q: S čím dalším nám pomáhají, s čím se snaží pomoci.

A: Recyklace. Ani ne tak biodegradabilní produkty, protože mnoho mimozemských ras tam venku nic neplýtvá, kompletně recykluje vše, co je recyklovatelné. Neexistuje žádný odpad a také na tom pracují, aby se pokusili pomoci s budoucím znečištěním.

Q: A co lékařská technologie, něco určitě lékařského.

A: Je tu spousta věcí, na které jsou opravdu opatrní, protože z některých lékařských věcí se dají udělat zbraně, jako lasery, některé věci kolem elektřiny. Ale jsou i jiné způsoby a já nechápu, co to je. Ale ukazují mi nějaký druh tekutiny. Dá se ale použít i jako zbraň.

Q: Pomáháte nám využít energii nulového bodu jako nekonečný zdroj energie?
A: Ano. Pomalu, bylo by toho moc.

Q: Kdyby to udělali, obři fosilních paliv by se zbláznili. Věděl jste tady na Zemi o nějakých zlovolných mimozemských druzích?

A: Ano. říká, že jich tu není tolik. Ale jsou některé, stejně jako u každé rasy. Jsou dobří a špatní, ale víc jich je benevolentních, laskavých a nápomocných, a proto jich není tolik jako ostatních. Tak trochu přebijí.

Q: Myslíte si, že nás chrání?
A: Ano. Někteří jsou tu proto, aby pomohli s učením, technologií a podobnými věcmi a někteří nás hlídají.

Q: Kolik mimozemšťanů kolem nás nejsou podle vás dobří?

A: Možná tak deset procent, ne moc.

Q: Ve videu jste zmínil rasu Bayseetas.

A: Ano. Tato rasa podobně jako my, příbuzní, kteří odešli tak nějak pomáhají. Vedou z druhé strany své vlastní, jejich vlastní druh, a tak s nimi spolupracují. Když přejdou, jsou ve skutečnosti více propojeni, když přejdou, život mimozemšťana je minulostí, jsou spolu více propojeni. Říká, že právě tito pomáhají s technologií, nebo čímkoli, co je potřeba zde v tomto prostředí.

Q: Tvůj odchod - spadl jsi a udeřil se do hlavy. Proto jsi cítil tu bolest. Byl jsi zavražděn?

A: Nebyl zavražděn. Uklouzl a spadl a ztratil nějakou funkci. Způsobilo to nějaké poškození. Měl z toho krvácení do mozku a podlehl svým zraněním. Zemřel, ale ne hned.

Q: Jaký politik byl váš oblíbený, koho jste vyhledával?
A: Mluví o královně Alžbětě.

Q: Byli jste blízcí přátelé s JFK?
A: Neřekl by blízcí přátelé. Byli známí, ne blízcí. Ale znali se.

Q: Takže se schází?

A: Ne. Ale viděli se. Řekl, že se nestýkají.

Q: Měli jste nějakou hádku z Pierre Trudeau.

A: Cokoli tam řekli, bylo přehnané. Šlo jen o rozdílný názor na něco.

Q: Dostal jsi někdy výhrůžky smrtí?

A: Ano. Udělal nějaká opatření, ale nikdy se necítil v nebezpečí. Neměl pocit, že by na to byli dost silní, dostat se k němu. Říká, že jeho život po službě byl docela naplňující. Měl velmi dobrý život.

Q: Jaký druh výhrůžek smrtí? Občané nebo vláda?
A: Dostal něco poštou, nějaká ústní varování, nic přímo.

Q: Jiný život, který nejvíce ovlivnil tento?.

A: Kolem 1300. Ve Francii, byl vysoko ve vojenském postavení, ne příliš daleko pod králem měl pod sebou podobné skupiny mužů. Dělal něco podobného jako v tomto životě. Neměl moc úspěchů. Ztratil pod sebou spoustu mužů. V tom životě zažil spoustu neúspěchů, stejně jako spoustu těžkých chvil v tomto životě. Bylo to velmi těžké. Mimozemšťané tam byli, ale s tím vůbec nebyl zapletený. Ukazuje mi, jako by tehdy existovali duchovní lidé, kteří si toho byli více vědomi, a toho, kde ve svém životě byl. Nebyl s něčím takovým spojen. Vždy, když o tom slyšel, přemítal, jestli je to pravda.

Q: Byl jsi někdy v době annunaki a ve starověkém Egyptě?

A: Říká ano. Byl velmi mladý. Zemřel jako malý kluk. Byl to malý chlapec a pomáhal starověkým Egypťanům.

Q: Co je připraveno pro zveřejnění, časová osa a vše, co je možné

A: Říká, že to bude pokračovat. Už toho odhalili hodně, začínají určité věci připouštět. Takhle to bude pokračovat. Budou to jen malé kousky sem a tam. Vidím, že piloti říkají, že tam něco je. Nevíme, co to tam venku létá s námi a podobnými věcmi a má nevyzpytatelné vzorce a pohyby, které nejsou v souladu s lidskými letadly. Bude se to odvíjet velmi pomalu a nebude to plné odhalení, dokud lidská rasa nebude trochu mírumilovnější a ne se tak rychle rozčilovat. Prostě nejsou moc nadšení z toho, jak se staráme o planetu.

Q: Jaké země jsou více naladěné a spojené s mimozemšťany.

A: Není to jedna konkrétní země. každá země všechny země s armádou a nadřízenými vědí a mají určitou účast. Ale ukazuje mi, že existují kmeny v různých oblastech, které jsou také propojeny s mimozemšťany, ukazuje mi různé skupiny kmenů, které nejsou vůdci země. Afrika a něco jako mezi asijskými ostrovy, tam někde jsou další kmeny. Ale kterýkoli z kmenů v té jižní oblasti má úžasné spojení.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=XOqaE0aCjWg

Zpět