3433 Tunia: Osvoboďme Zemi A.S.

[ Ezoterika ] 2022-11-14

Pozemšťané byli v poslední době hodně v myšlenkách. Jsou podnikány kroky k vašemu osvobození. Součástí toho však je, že na světlo přichází skrytá temnota. To vede k šíření znepokojivých informací na vašich alternativních médiích a také k obecnému pocitu neklidu, který se šíří mezi lidstvo. Tento proces vede k uzdravení, ale z krátkodobého hlediska je náročný. Pokud totiž ve vašem podvědomí byla pohřbena nějaká stará bolest, pak její léčení často znamená uvědomit si ji a vnímat ji. To je výhodné, ale z krátkodobého hlediska také náročné. Navíc temní kontroloři ve vašem světě, ti, kteří se stále snaží vládnout světu ze zákulisí, hrají své poslední karty. To také vede k děsivým zprávám a pocitu neklidu. Nebude jim dovoleno zahájit třetí světovou válku, ale to neznamená, že se o to nepokusí nebo že se nepřiblíží. Můžete si toto období představit jako dobu léčení a zpracování temnoty. Právě teď je to velmi děsivé a těžké, ale povede to k lepší budoucnosti. Alternativně můžete tento čas považovat za porod dítěte, což je ve vašem světě bolestivý proces, ale krásné dítě - lepší svět - přichází. Bude to stát za to.

Lidé umírají, lidé propadají depresím, lidé se uchylují k drogám a alkoholu, lidé ztrácejí své blízké a lidé se cítí velmi, velmi sami. Vím, že současná situace na vašem světě je hrozná a přeji si, aby byla lepší. Jste neuvěřitelně stateční a silní. Pokud máte prostor zlepšit svůj život nebo pomoci druhým, úžasné. Nicméně, i když vše, co teď můžete udělat, je jen vydržet a překonat den, z mého pohledu to prozatím stačí. Mnoho bytostí by ani nebylo schopno přežít právě teď na Zemi. Blíží se lepší časy. Z pohledu mě a mnoha dalších Plejáďanů se toto období vleklo již příliš dlouho a bylo příliš bolestivé a osamělé. Navíc je naprosto nespravedlivé, že bdělejší lidé ve vašem světě - jako jsou lidé, kteří naladí tyto zprávy - jsou často považováni za šílence a špatně se s nimi zachází. Myslíme si, že je naší odpovědností udělat všechny části osvobození Země, které průměrní pozemšťané nemohou rozumně udělat, jako je řešení problémů, které představují nepřátelští galaktici a démoni. Stále si však myslíme, že je odpovědností pozemšťanů řešit problémy, které mohou rozumně vyřešit - jako je zatýkání známých pozemšťanů, kteří se snaží ovládnout lidstvo. Důkazů o jejich zločinech je víc než dost.

Vyzývám pozemskou policii, armádu a lidi z tajných služeb, aby urychlili proces zatýkání známých zločinců, poskytli odhalení a vydláždili cestu svobodnému lidstvu. Vím, že již podnikáte kroky tímto směrem, ale z pohledu Plejád je čas toto úsilí zvýšit. Ano, vím, že je to těžké, ale většina z vás složila přísahu a každý den trpí nevinné děti. Můžete skoncovat s utrpením nevinných dětí. Čím déle toto vleklé období limba trvá, tím více se dříve probuzení a dříve motivovaní lidé oklepávají, stávají se rozčarovanými, vzdávají se nebo dokonce umírají. Navíc, čím déle tento proces potrvá, tím méně bude bdělá populace důvěřovat bílým kloboukům nebo protisílám. A až bude vše odhaleno, bude pro bílé klobouky nebo protisíly těžké bránit pomalost, s jakou jednali, pokud tento proces potrvá mnohem déle.

V určitém okamžiku budeme muset přestat zacházet s pozemšťany jako s dětmi a skutečně začít odhalovat pravdu pozemšťanům způsobem, od kterého průměrní pozemšťané nemohou odhlédnout, například prostřednictvím vašich mainstreamových médií. Ano, možná je opravdu chytré nevysypávat doslova každou jednotlivou informaci najednou, ale začněme alespoň s odhalováním věcí způsobem, který se skutečně dostane k průměrným pozemšťanům. Čím déle budete čekat, tím větší bude mezera mezi bděním a spánkem a tím těžší bude tento proces probouzení. Pokud někdy budeme chtít, aby pozemšťané byli znovu jedním lidem, budeme muset začít odhalovat věci lidem, kteří právě spí. Někteří lidé tvrdí, že bílé klobouky nebo protisíly neměly na výběr a že současná cesta byla jedinou možností. Takže v podstatě argument zní: ano, lidé trpí, ale toto byl jediný způsob. My Plejáďané nesouhlasíme. Jednou z alternativních cest by například bylo, že by protisíly na začátku roku 2020 převzaly mainstreamová média a odvysílaly následující zprávu: ʺExistují benevolentní mimozemšťané, kteří nám chtějí darovat lék na covid, bezplatnou energii, pokročilou zdravotní péči a stroj, který můžete vytvořit cokoli, co chcete, například replikátory ze Star Treku. Uspořádejme celostátní hlasování, jednu zemi za druhou, o tom, zda dovolíme těmto galaktikům, aby tyto plány zdarma posílali mnoha lidem, aby technologii nebylo možné skrýt. Poté, jakmile ověříme, že tyto technologie fungují, uspořádejme druhé hlasování o tom, zda chceme, aby tyto galaxie skutečně přistály a setkaly se s námi tváří v tvář.ʺ

Toto je jedna z alternativních cest, kterou se dalo jít. Ve skutečnosti lze tuto myšlenku realizovat i nyní. Bez souhlasu obyvatelstva je pro nás těžké ospravedlnit přistání. Pokud se však takové národní hlasování uskuteční, pak bychom velmi rádi sdíleli naši technologii s jakoukoli zemí, ve které většina hlasuje ʺanoʺ. Nabízím formální pozvání pozemským vůdcům, aby uspořádali takové hlasování ve vašich zemích. Jsme ochotni vám poskytnout dostatek materiálů a důkazů a video, kde se představíme, abyste mohli přesvědčit své občany, že jsme skutečně skuteční a jsme skutečně ochotni se s vámi podělit o naši technologii. Jsme ochotni s vámi spolupracovat na řešení jakýchkoliv obav, které můžete mít. Vy pozemšťané jste naši bratři a sestry. Samozřejmě si zasloužíte žít v materiální hojnosti a dobrém zdraví, stejně jako my. Odepřel bys to svým bratrům a sestrám? Ano, pozemšťané ještě nebyli připraveni na tyto technologie, ale teď konečně jste. Vaše vědomí pro ně dostatečně dozrálo. Nesouhlasíme tedy s názorem, že současná cesta zvolená protisílami byla jedinou cestou. Z našeho pohledu jsou protisíly pozemšťanů trochu příliš připoutané k udržování současných mocenských struktur a trochu příliš připoutané k udržování systémů tak, jak jsou v současnosti. Upřímně řečeno, mnoho z těchto protisil možná nechce, aby byli pozemšťané ovládáni nepřátelskými galaktiky a démony, ale jsou bohatí nebo mocní a rádi by zůstali bohatšími nebo mocnějšími než průměrní občané.

To znamená, že je také pravda, že mnoho lidí v protisíle přesto velmi tvrdě pracuje a hodně obětuje, aby pomohli svým bratrům a sestře Pozemšťanům. Proto k nim také nechceme být příliš kritičtí. Pomáhají osvobodit pozemšťany, jen pomaleji a více kruhovým objezdem, než bychom preferovali. Přesto nevinné děti trpí každý den. Takže: Pozemští vůdci, rádi bychom vás pozvali k pořádání těchto celostátních hlasování. Pro policii a armádu: rádi bychom vám připomněli, že mnozí z vás složili přísahu chránit lid nebo ústavu. Obojí je porušováno. Takže: pamatuj na svou přísahu. Aby bylo jasno, nic nemůže změnit skutečnost, že vaše střednědobá budoucnost je neuvěřitelně jasná. Nejhorším scénářem je, že toto současné období porodu bude trvat déle a bude bolestivější, než je nutné, a že kontext porodu bude méně šťastný, než by mohl být. Ale lidstvo bude žít ve svobodě a hojnosti, míru a lásce. Nic to nemůže zastavit. Miluji tě tak strašně moc. Velmi se těším na den, kdy se konečně budeme moci fyzicky setkat s pozemšťany. Tunia Pro éru světla

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/14/tunia-lets-free-earth/

Zpět