3431 Telosiané: V lidstvu dojde k rozkolu Marie Josée Andichou

[ Ezoterika ] 2022-11-15

Jsme rádi, že vás opět vidíme, drahé děti Země. V tento den s vámi budeme znovu mluvit o tom, co se může stát v blízké budoucnosti. Už jsme s vámi mluvili o tom, co chce světová vláda, abyste zažili, aby na vás měli větší vliv. Připravují způsob, jak vás vyděsit, velmi děsivý, tím, že budete vyprávět o možné jaderné válce, o obrovských inflacích, které vás připravily o peníze nebo vám chtějí dokonce zabránit mít peníze na nákup jídla a placení účtů. Všechny ʺdrbyʺ ze zdrojů světové vlády vás jen ʺtlačíʺ dál a dál do strachu. Řekneme vám to znovu: NEPODÁVEJTE se strachu. Je to velmi důležité, protože když se nebudete starat o to, co vám říkají ti, kteří s vámi chtějí manipulovat, přimějete je, aby ustoupili. Skutečně: pokud jde o jadernou válku, nelze ji provést. Proč ne? Protože oni sami se obávají následků jaderné destrukce.

Nepochybujte o tom, že ti, kdo tvoří tuto světovou vládu, jsou lidé a nelidé, kteří jsou sami ve strachu. Strach ze ztráty své moci nad vámi, nad Zemí, strach, že si už nemohou dovolit vládnout miliardám z vás. Ano, tito lidé jsou v současnosti ve strachu, ve velkém strachu. Možná si řeknete: ʺTo je docela jiné než my! Mají peníze, které potřebují k životu, nemají tuto starost. Ano, mají peníze, které v nich vyvolávají dojem, že mají velkou moc, ale ve skutečnosti je to moc malá, protože, jak jsme vám již řekli v předchozích zprávách, máme kapacitu zničit jejich bankovní účty, pokud by zašli příliš daleko ve své touze ʺtýratʺ lidstvo. Co je vlastně pár čísel na bankovním účtu? Je zcela možné, že to všechno vymažeme a zajistíme, aby tato čísla znovu nenašli, ani na svých účtech, ani jinde. To je jejich největší strach. Proto se vás snaží dostat na kolena, abyste nemohli pořádně žít.

Ale mějte víru. I když na vaší planetě mohou nastat choulostivé události, neprojdou s tím, protože se postaráme o to, aby byla většina lidstva chráněna. Mluvili jsme s vámi o Nové Zemi, o té, která k vám přichází a kterou zažijete na konci tohoto turbulentního přechodu. Samozřejmě to pro vás v nadcházejících časech nebude snadné a v určitém okamžiku dojde k rozkolu v lidstvu na zemi. Ve skutečnosti část lidí změní své vědomí a pochopí, co je Pravý život. Tato část lidské rasy v současnosti si přeje pro lidi i pro celou Zemi, tedy pro všechna království, která na ní žijí, jen to nejlepší.

Na druhé straně však budou lidé, kteří nebudou chtít opustit to, co považují za své současné pohodlí, tedy svůj způsob života, podléhat rozhodnutí svých vlád, bát se budoucnosti atd. .... Rozkol mezi lidmi bude nevyhnutelný, jak dobře chápete. Není to celé lidstvo, které změní své vědomí, pokud jde o chápání Pravého Života. Ale je to tak. Každá duše, která se inkarnovala na Zemi, se před inkarnací rozhodla žít to a ono pro svůj vlastní vývoj, ale také, a to je důležité, pomoci lidstvu určitým způsobem postupovat. Díky konfrontaci s obtížemi můžete překonat své strachy, své úzkosti atd. Díky ostatním před vámi pokročíte v pochopení Pravého života. Jste si navzájem zrcadly. Tak může lidstvo pokročit v chápání toho, co mu mohou ostatní přinést.

V nadcházejících měsících budou zahájeny pokusy světové vlády o vaši degradaci. Ale i když s vámi mohou pro tuto chvíli trochu zamávat, vězte, že to nebude trvat dlouho, protože pokud to zajde příliš daleko, použijeme naši metodu ʺreakceʺ, jak říkáte. Drahé děti Země, drazí bratři a sestry, vězte, že můžete pokračovat ve svém životě na Zemi v důvěře, odolnosti a klidu. Ještě jednou vás žádáme, abyste neposlouchali informace z médií, které opakují stejné věci znovu a znovu po celý den, aby vaší mysl naplnila informacemi o strachu. To vše je manipulace vaší vlády jakékoli země. Nenechte se tím ohromit. Žijte dál v radosti svého srdce. Přineste svým přátelům, svým rodinám všechnu Lásku svého srdce, vzdávejte také Zemi všechny své díky za krásu, kterou vám nabízí, ale také za to, co vám umožňuje žít tím, že vás chrání, vyživuje. Provázíme vás s velkou Láskou, o tom nepochybujte.

Zdroj: https://tinyurl.com/bdz99bxx

Zpět