3391 Hekaté - Iluze svobody volby Lija Lemberg

[ Ezoterika ] 2022-11-11

Během celého svého vědomého života jste mnohokrát slyšeli, že máte vždy možnost volby v každé situaci a že vám Stvořitel dal takzvanou ʺsvobodnou vůliʺ - tento nástroj rozhodování na pozemské úrovni. To, co vám teď řekneme, se nemusí mnohým líbit. Bude to vážný rozhovor. Můžete mít dokonce pocit tíhy a beznaděje. Je však důležité věnovat tomuto tématu pozornost již nyní. Budeme se snažit negativní pocity co nejlépe rozptýlit. Nyní jste dosáhli hranice, za kterou se mnoho věcí, na které jste zvyklí, mění. Neliší se, ne. Trojrozměrné filtry odpadají a vy začínáte vidět věci takové, jaké JSOU. Začínáte komunikovat se SKUTEČNÝMI zákony vesmíru. Doposud jste se setkávali pouze s jejich odrazy, projekcemi nebo interakcí prostřednictvím určitých filtrů.

Jednou z těchto věcí je iluze svobody volby. Tvůrci vaší virtuální reality vám dali nástroj, kterým jste demonstrovali volbu směru. Ale opravdu jste měli VÝBĚR? Jistě, můžete si vybrat barvu oblečení a místo, kam pojedete na dovolenou, ale i to je velmi omezený rozsah. To není skutečný VÝBĚR. Ve skutečnosti jste měli vždy jen jednu možnost. Jediný rozdíl byl v tom, KDY každý z vás dosáhne vhodného bodu na své cestě a učiní tuto volbu. Za tímto účelem byly do programů vaší reality zahrnuty dlouhé řetězce opravných událostí a mechanismy vícenásobného opakování s víceokruhovou ochranou proti poruchám. Každý z vás zná situace, kdy byl nucen litovat, že udělal nějaké rozhodnutí, když viděl, k jakým výsledkům vedlo. Někteří z vás často činili pokání a zcela měnili svůj pohled na život. Jedná se o velmi složitý systém v rámci systému. Součástí tohoto procesu jsou karmické interakce. Neměli jste tedy mít prakticky žádnou šanci, že byste do Cíle nedorazili. Ale to byla teorie. V praxi to bylo trochu jinak.

Jak už víte, pro celý proces byl stanoven určitý ʺčasʺ. Velký experiment skončil. Čas vypršel. Musíme přiznat, že jsme doufali v lepší výsledek. Ale v žádném případě se neobviňujte, drazí! Odvedli jste obrovskou, tvrdou práci a nasbírali jedinečné, cenné zkušenosti. A jsme velmi rádi za ty z vás - a není jich málo - kteří jste přišli na VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ a dostali se tam. Pro nás dva to není snadné. Na tvářích máme slzy radosti, ale zároveň se nám srdce svírá touhou. Skláním se před tebou za každou kapku tvé krve prolitou na Zemi. Vracíte se domů. Co bude dál? Návrat domů zahrnuje zvednutí závoje, tento proces, kdy začínáte vidět realitu Ducha. Iluze, které byly součástí Experimentu, se rozplynou. A ne všichni jste připraveni čelit Pravdě bez světelného filtru. Může to být bolestivé! Možná náhle pocítíte, že vás Bůh celý život klamal, že vás zradil. Ne! Bůh vás nikdy nepodvedl. Experiment nevymyslel Bůh Absolutní, ale vy sami, vaše Vyšší Aspekty! Proč? Protože jste ti nejlepší z nejlepších - objevitelé a stavitelé vesmíru, jejichž touha po poznání nezná mezí. Jediní, pro které byl takový grandiózní projekt vůbec možný. A my, kteří jsme před vámi stále skryti závojem, jsme váš tým, vaše rodina, váš podpůrný tým, vaši správci systému.

Není snadné znovu přijmout čisté Světlo. Protože už nemůžete nic skrývat, vůbec nic, jako jste to dělali pod hřejivou přikrývkou duální iluze. Světlo skrze tebe září a proniká do nejužších zákoutí tvé bytosti. Může to být nepříjemné, zejména pokud máte touhu něco skrýt. Ve skutečnosti Ducha není místo pro tajemství a klam. Iluze jsou atributem trojrozměrného světa, jehož dveře za sebou právě zavíráte. Opouštíte svět, který jste tak dobře znali a který vám vyhovoval. Jiný svět prostě neznáte, nepamatujete si ho! Mnozí z vás nebudou schopni zvládnout své pocity a budou dezorientovaní. Proto vám přispěcháme na pomoc. Představte si místnost, ve které žijete, kde trávíte většinu času, zaplněnou předměty - věcmi, které vám slouží, překážejí, je škoda je vyhodit atd. Obsahuje všechny věci, na které jste zvyklí, na které se spoléháte, dává vám pocit jistoty, bezpečí. V místnosti je útulné pološero a vy si nevšímáte prach a nepořádek. A pak rozhrnete závěsy. Zalévá tě jasné světlo a vidíš nespočet prachových částic, které se vznášejí ve slunečním světle.

Připadá vám to povědomé? Najednou se na policích s knihami objevila matná patina. ʺTo všechno jsem dýchal?ʺ - vykřikneš a popadneš hadr. Dýchal jsi. Nic se nezměnilo, jen jste do místnosti vpustili Světlo. Prostě jste najednou uviděli něco, co jste předtím neviděli - a zděsili se. Proč se to stalo? Protože v trojrozměrné iluzi jste mohli úklid místnosti odložit na později, nebo vůbec neuklízet. Měli jste iluzi svobody volby. Iluze, protože volba mezi ʺteďʺ a ʺpozdějiʺ ve skutečnosti nic nemění a dříve nebo později stejně budete muset uklízet. Nemůžete se tomu vyhnout, i když se přestěhujete do jiného domu, situace se bude opakovat znovu a znovu. O tomto mechanismu jsme hovořili výše.

Abyste se neděsili toho, co vidíte, radíme vám, abyste postupně vpustili světlo do míst, která jste dosud pečlivě zakrývali přikrývkou iluzí. Podívejte se pod deku. Co jste celou dobu odkládali? Možná se tam skrývá nějaká zášť? Stížnost? Odsouzení? Nebo jste se možná nikdy nestihli někomu omluvit? Pak je čas to udělat. Už to nemůžete odkládat. I když ti lidé, kterým jste se nestihli omluvit, už nežijí. Jsou přítomny ve vašem oboru. Proveďte rituál, vymyslete si něco sami, žádná pravidla nejsou stanovena. Buďte kreativní. To je důležité. Osvoboďte se od této zátěže a snažte se nenabrat novou. Jakmile zvýšíte své vibrace a prožijete tyto procesy, pochopíte, že jiná možnost neexistuje. Časem nebude pocit bezvýchodnosti vnímán jako beznaděj. Ve skutečnosti s sebou přináší náhlou úlevu, kterou brzy pocítíte i vy.

Je mnohem snazší dělat rozhodnutí, když jasně vidíte, že jsou jediná správná. A určitě to uvidíte, protože závěsy jsou roztažené a do místnosti vniklo světlo. Pomáháme vám orientovat se v nových podmínkách. Nebojte se toho. Pokud vás někdo rozčiluje a máte pochybnosti: pohádat se s ním? Dokázat něco? Ponížit na oplátku? Nebo se na něj snad usmějete a konečně vnesete světlo do svého problému? V hloubi duše přece přesně víte, o co jde. Klam a sebeklam nemají místo tam, kam jdete. Učinit správná rozhodnutí je ve skutečnosti velmi snadné - musíte se jim přestat vyhýbat! Čas od času se objeví nepříjemné okamžiky, ale s růstem vašich vibrací se jejich negativní dopad na vás bude snižovat. To nejtěžší je za vámi. Svítání se blíží. A první paprsky vycházejícího slunce se již objevily nad obzorem!

Zdroj: https://absolutera.ru/article14052

Zpět