3378 Cestovatelé časem nyní mezi námi Intact

[ Ezoterika ] 2022-11-08

John Alexanderson je cestovatel v čase, který se narodil v roce 2043 a v současnosti žije na Zemi. Alexanderson byl bývalým zaměstnancem Mezinárodního centra pro pozorování černých děr a vysledoval podvodnou stopu až na vrchol. Objevil přísně tajnou snahu manipulovat s malými černými dírami o průměru jen několika metrů, aby se otevřel portál do minulosti. Našel důkazy, že portál využívají časoví zločinci. Alexanderson po dopadení odletěl a přistál zde. Alexanderson chce změnit časovou linii tak, aby zločinecká buňka IOCBH i její zločinecké buňky neexistovaly.

Roger J. je v našich řadách nový. R. J. je agentem organizace The Briar, která byla založena v roce 2047. Úkolem R. J. je najít a zatknout časového uprchlíka před spravedlností, kolegu časového agenta, který opustil Briar a odešel na vlastní pěst.

Modelové číslo M411 odkazuje na zařízení pro časový přesun, které používají. Každý model lze použít pouze jednou, takže mají každý jeden skok. R. J. se zavazuje, že ho bude následovat zpět v čase a zřekne se jakékoli možnosti vrátit se někdy do svého původního času. Gilberto1, muž z naší doby, odcestoval ze svého domova do roku 2131 a vrátil se s informacemi z tokijské metropole budoucnosti. Použil přístroj EMF, který se běžně používá k vyšetřování paranormálních jevů. Po zaznamenání elektrického pole v blízkosti dubu našel časový vír. Gil navštívil hlavní město Japonska, Město budoucnosti. Byl svědkem dvou úžasných nových divů světa.

Prvním byl vesmírný výtah, který stoupal 1 000 km do vnější atmosféry. Sloužil k přepravě lidí nebo zařízení na nižší oběžnou dráhu Země. Ke stavbě druhého divu světa, tokijské Babylonské věže, použili Japonci stejnou technologii. Přístřešek na vrcholu věže je tak vysoký, že se tyčí nad mraky. Rytířský sluha krále Jiřího Pátého z roku 1920 se objevuje jako cestovatel z jeho minulosti.

Lord Henry Chatterton dosáhl svého cíle pomocí inovativního vynálezu Chronos Velocipede, na jehož pořízení poskytl finanční pomoc. Jeho název naznačuje obyčejný velocipéd. Lord Henry však upozorňuje, že latinský termín lze do češtiny doslovně přeložit také jako ʺvelmi rychlý stroj časuʺ.

Zdroj: https://news-intact.com/they-claim-the-time-travelers-are-living-among-us-now-34314/

Zpět