3374 Jak přežít bouři v nadcházejících dnech Vidya Frazer

[ Ezoterika ] 2022-11-08

V těchto dnech se ve světě děje tolik chaosu a otřesů, že je těžké to všechno zvládnout. Blíží se zatmění Měsíce v úplňku, které nastane 8. listopadu, a ve vzduchu je téměř hmatatelná úzkost a zmatek. A samozřejmě volby v polovině volebního období v USA, neklid a vyhrocené emoce jen přidávají. Pravděpodobně jste slyšeli informace o nejrůznějších věcech, které se mohou začít dít každým dnem - věci, které mohou být buď velmi vzrušující, nebo spíše děsivé, záleží na vašem úhlu pohledu. Ať tak či onak, pro mnoho lidí na světě jsou předpovídané události těmi, které by mohly způsobit velkou úzkost, zmatek a smutek.

A přesto můžete být někým, kdo se na to všechno těší. Možná jste na události, které se možná brzy stanou, čekali celá léta. Možná máte dokonce pocit, že tyto dny, které jsou právě před námi, jsou těmi, na které jste čekali celý život. Cítíte, že se konečně blíží čas, kdy můžete vstoupit do svého nejdůležitějšího duchovního poslání. Možná však také cítíte nějakým způsobem úzkost nebo podivný neklid. Možná zažíváte nepříjemné chaotické energie, které jako by se míhaly ve vzduchu. Cítíte, že tyto intenzivní časy změn a převratů, do kterých se chystáme vstoupit, jsou takové, jaké jsme ještě nepoznali - a pokud jste k sobě upřímní, možná na ně nejste zcela připraveni. Pokud ano, můžete udělat něco velmi jednoduchého, abyste v nadcházejícím období zažili větší klid a posílení.

NEJVYŠŠÍ VERZE SEBE SAMA
Stačí se na chvíli naladit na sebe. Zhluboka se nadechněte, uvolněte se a ponořte se do Ticha v sobě. A pak se velmi jednoduše vžijte do nejvyšší verze sebe sama - do té, ve které jste nejsilnější, nejklidnější a nejsebevědomější. Toto Já znáte, touto verzí sebe sama jste někdy byli. Stačí se naladit - uvidíte, že je přímo ve vašem vědomí. Tato verze sebe sama je také tou, která je nejspokojenější, nejmilovanější a duchovně nejprobuzenější. Jste to vy, ve kterém prožíváte velkou lásku a uznání k sobě samému. Necítíte žádný strach, úzkost ani váhání. Vnímejte sílu tohoto Já - a to, jak je stabilní a silné. Zjistěte, zda do něj nyní můžete plně vstoupit. Vnímejte, jaké to je být touto verzí sebe sama. Uvědomte si konkrétní silné stránky, které máte, schopnosti, o kterých víte, že je máte, své dary. Uvědomte si, jaké jsou vaše cenné citlivosti a jak hluboká je láska ve vašem srdci. Uvědomte si svou moudrost a hluboký soucit s lidmi. Uvědomte si, že jste ve své podstatě mocní, ať už si to často uvědomujete, nebo ne. Jako toto Já máte nesmírnou moc, která je vám dána.

Tato verze vás samých je tou, která tak dobře chápe, co je na světě špatně. Vždycky jste to tak nějak cítili, i když jste to v dřívějších letech nedokázali tak dobře vyjádřit. Vždycky jste věděli o lásce a o tom, že je třeba ctít a vážit si druhých lidí. Věděl jsi o spravedlnosti a férovosti. Vždycky jsi byl zmatený z toho, proč se ti válka a násilí zdají být ve světě nezbytné. Svým způsobem jste se tu možná nikdy necítili úplně doma. A přesto by tato vaše nejvyšší verze byla doma kdekoli. Jejím domovem je vesmír. A právě ona ví, že jste nyní zde na Zemi, abyste pomohli lidstvu probudit se do pravdy. Je to možná ten, kdo má přirozené léčitelské nadání... nebo se dokáže naladit na jiné reality... nebo někdy vidí budoucnost... nebo přesně ví, co lidé potřebují, a dokáže jim to dát. Znáte konkrétní dary a schopnosti, které máte - a ty, které nyní začínají rozkvétat, protože se vaše DNA stále aktivuje. Svým způsobem lze tuto nejvyšší verzi sebe sama považovat za vaše Vyšší Já, které vás vedlo po celý život.

Uvědomte si však, že nyní již neexistuje kdesi v jiné dimenzi, se kterou se občas můžete jen matně spojit. Toto Já se nyní vtělilo do vás. Ukotvuje se ve vašem těle, abyste jím mohli začít žít, když budete pokračovat ve svém životě. Když se v tomto Já plně ukotvíte, uvědomíte si, že už o sobě nepochybujete. Už žádný zmatek. Už žádné sebeodsuzování. Ani velký strach. Je tu sebedůvěra, síla a stabilita. Víte, že můžete dosáhnout čehokoli, kvůli čemu jste tady. CO BY SE MOHLO ZMĚNIT? Jaké by to bylo, kdybyste začali žít svůj život z nitra tohoto nového Já? Vžijte se do toho. Zeptejte se sami sebe, zda existuje něco, co byste ve svém životě již nebyli schopni tolerovat. Existuje snad nějaký vztah, ve kterém se necítíte plně respektováni nebo oceňováni? Nebo snad situace, která pro vás již není vhodná? Jaké změny byste jako toto Vy s nejvyšší vibrací mohli chtít provést?

V nadcházejících dnech se podívejte, zda se můžete i nadále zaměřovat na tuto nejvyšší verzi sebe sama. Možná to budete opravdu potřebovat, pokud se chaotické události budou nadále stupňovat. Uvědomte si svou sílu jako toto Já, abyste udrželi stabilitu, když svět začíná čelit rostoucím bouřím, které ho mohou čekat. Podívejte se, jak to posílí vaši schopnost procházet bez roztrpčení nebo zmatení, které vaše cesta přinese. Zvažte, jak můžete vyjít z výzev silní a v pravdě, s důvěrou ve své síly a schopnost vše zvládnout ve správný čas. Protože to dokážete. I když na chvíli ztratíte zaměření na to být vaší nejlepší verzí vás, stále vás povedeme, abyste byli. Věřte, že vše bude v pořádku.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/08/how-to-make-it-through-the-storm-in-the-coming-days/

Zpět