3362 Shluky vědomí Ojlit

[ Ezoterika ] 2022-11-01

Galaktická konfederace světla vyšších mocností
Jsme připraveni poskytnout některá vysvětlení. Je to důležité pro pochopení lidí v přítomném okamžiku.
Shluky nebo sdružení nebo shromáždění (podstata je vám jasná) lze aplikovat i na vědomí. Od doby, která nyní přichází na planetě Zemi, je spojena s procesy přechodu do vyšších vibračních vrstev. Tato stratifikace nemůže zůstat nepovšimnuta (samozřejmě nemyslíme z pozice osobnosti lidí). Vědomí lidí lze podmíněně rozdělit i na vibrační vrstvy odpovídající vrstvám prostoru. Tyto shluky vědomí budou tvořeny především z vibrační korespondence a úkolů duší pro následné setrvání v realitě.
Klastry mají určité funkce a jsou spojeny s možností, aby lidé projevili určité zkušenosti a znalosti podobných konfigurací. To znamená, že k vytvoření takových shluků musí být samozřejmě splněna spousta ʺpodmínekʺ. Je to ale nezbytná součást procesu přeměny planety a lidí.
Shluk znamená vlastnictví společných vlastností. To je také smyslem sjednocení vědomí. Budou nejen schopny plnit určité podobné úkoly, ale také vyvinout jednotnou síť propagace a transformace v procesu přechodu. V takových shlucích bude pro vědomí snazší provádět některé potřebné akce (akce nejsou úplně to správné slovo... ale další zatím vybírat nebudeme).

Q: Existuje určitý počet vědomí ve shlucích?

A: Ne, ale budou jich desítky...

Q: Bude to chápáno na úrovni jednotlivce?

A: Jen někteří, jejichž úroveň vědomí vám umožňuje přijmout tyto informace. Všechna vědomí bez výjimky spadnou do shluků. Toto je další fáze transformace.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13981

Zpět