3353 Hekaté: Recepty pro každodenní kouzla - důvěřujte své Síle Lija Lemberg

[ Ezoterika ] 2022-11-01

Recepty pro každodenní kouzla - Začněte důvěřovat své Síle.
Q: Drahá Hekaté, slyšela jsem, že přicházejí informace o některých aspektech Síly. Začněme tuto problematiku více konkretizovat.
A: Samozřejmě. Jedná se o důležitý odrazový můstek. A to je teprve začátek. Protože jste stále ve fyzickém světě, ve fyzických tělech, začneme s věcmi, kterým rozumíte a které se týkají Síly. Konkrétně Sílu fyzického. Pružná a poddajná, a přesto hutná Fyzická hmota je vám dána jako tréninkový materiál. Stejně jako dáváte plastelínu dětem ve školce, aby z ní zkoušely vymodelovat postavičky. Zde začíná práce s tvarem. V určitých vývojových fázích se děti učí věci, které se jim budou hodit v ʺdospělémʺ životě. Materiál se změní, ale pracovní dovednosti zůstanou zachovány. To je důležité.

Mezi fyzickou silou, silou vašich svalů a metafyzickou Silou není žádný zvláštní rozdíl. Navíc, aniž byste si to sami uvědomovali, někdy používáte metafyzickou Sílu ve svém každodenním životě. Znáte situace, kdy jste zvedali velmi těžké předměty tím, že jste se dostali do určitého stavu, jste žena a nemáte vytrénované svaly. V určitých okamžicích je fyzický impuls, který váš mozek dává svalům, spojen s impulsem, který iniciuje váš Duch. A váš Duch nyní dává příkazy nejen hmotě, ale také fyzikálním zákonům. A těžký kus železobetonu náhle na zlomek okamžiku ztratí část své hmotnosti. Hranice mezi fyzickým a metafyzickým světem není tak těsná, jak jste si mysleli. Je to v podstatě jeden svět a hranice se posouvá, mění. Duch ví, jak tuto hranici posunout.

Q: Co je v tomto kontextu ʺDuchʺ?

A: Znáte fráze ʺbojovat s Duchemʺ, ʺshromáždit se s Duchemʺ, ʺmoc Duchaʺ, ʺneztratit přítomnost Duchaʺ, ʺmálo Duchaʺ a tak dále. Neříkají: ʺbojový duchʺ. Duch je tedy ta část Absolutna, která je s vámi a kterou nelze rozdělit, je nedělitelná. Duše se může fragmentovat, to víš. Duch však vždy zůstává takový, jaký byl původně dán Absolutnem. Právě v tomto Duchu spočívá zdroj Síly i tajemství, jak ji ovládat. Přímo souvisí s procesem Stvoření.

Jak jste si již uvědomili, duch nesídlí pouze ve vašem těle. Duch je příliš velký a mocný na to, aby se vše vešlo do lidského těla. Duch je s vámi nanejvýš ʺpřítomenʺ, proto ten výraz. Ducha lze ʺpřivolatʺ ve zvláštních situacích. Existuje také rčení ʺve zdravém těle je zdravý duchʺ, na němž je jistá dávka pravdy, protože čím zdravější (čistší, silnější) je vaše fyzické tělo, tím snadněji je v něm a skrze něj přítomen Duch. Čistotaʺ vašeho těla je klíčem k jeho ʺvodivostiʺ. Na věku a pohlaví fyzického těla nezáleží. Nezáleží ani na tom, zda patříte k biologickému druhu!!!

Vzpomínáte si na případ, kdy se vaše kočka neohroženě vrhla do boje s velkou sousedovic kočkou a bránila vaše mládě, na které ta druhá zaútočila? Sousedův kocour utekl, i když byl dvakrát větší, a kdyby šlo jen o velikost a fyzickou sílu, vyšel by ze souboje vítězně. ʺTaková malá kočka, ale má bojovného ducha!ʺ - vykřikli sousedé. Podívejte se blíže na tyto své malé společníky! Kočky mají velmi silný vztah ke své původní civilizaci. A mohou ʺpřivolat Ducha Pascatuʺ ve svých zvláštních životních situacích. Tito malí bojovníci mají výborné reakce, ostré zuby a houževnaté drápy. ʺKočka ochránila dům před zlodějemʺ, ʺKočka zachránila dítě před útokem vzteklého psaʺ - ó, o tom máte spoustu důkazů! Ne nadarmo je máte tak rádi. Máte s nimi také zvláštní pouto, s těmito mocnými bytostmi - skutečnými Bojovníky. Setkali jste se s nimi již v minulých epochách a jistě se s nimi setkáte znovu. Poskytli vám také části své DNA.

Q: Narážíte na lví bohyni Sekhmet?

A: Pokud začneme mluvit o Síle, nemůžeme nezmínit tyto nádherné bytosti, Ohnivé bojovníky. Není náhodou, že v mnoha vašich kulturách se právě lev objevuje na symbolech, erbech a pečetích. Lev je uctíván jako ʺkrál zvířatʺ, i když není čistě fyzicky nejsilnějším zástupcem suchozemské fauny. Není ani největší. Přemýšleli jste někdy o tom, proč? Mnozí z vás intuitivně přitahují kočky do svého prostoru. Kočky jsou nejen schopné účinně neutralizovat vaši negativitu, aniž by vám ublížily, ale také vám poskytují spojení s neviditelným světem.

Kočky vědí, jak udržovat své tělo v kondici. Často je vidíte, jak se protahují a prohýbají, jak ʺprohánějíʺ energii svým tělem. Nechodí na hodiny jógy, ale cvičí ji několikrát denně, protože jinak to neumějí. Máte se od nich co učit! Důvěřují své Síle, tito vaši malí průvodci. Samozřejmě pro ty z vás, kteří pravidelně sportují, bude mnohem snazší pochopit, o čem budeme mluvit. Pokud jste horolezec nebo horolezkyně, víte, jak zacházet se svým tělem, aby vás nezklamalo, když ho potřebujete. Pokud ale celý svůj život trávíte na cestě z pohovky k počítači, je to jiná věc. Známe vás, kteří kroutíte očima a říkáte, že na ranní cvičení nemáte čas.

Nyní vám poskytneme několik užitečných tipů, které můžete snadno aplikovat každý den bez jakéhokoli speciálního školení a nemusíte se k ničemu přihlašovat a účastnit. Kromě všech těch cvičení, o kterých víte a která stejně neděláte, vám doporučujeme podívat se na svůj každodenní život a činnosti z nové perspektivy.

Ať se vám to líbí, nebo ne, vaše svaly vykonávají svou práci neustále. Napínají se, aby vaše tělo zvedli z gauče. Fungují tak, že na vařič můžete postavit konvici s vodou. Uvádějí do pohybu celý váš systém. Víte, co tím myslíme? Zkuste začít vědomě sledovat posloupnost toho, jak se určité svalové skupiny napínají a vykonávají svou práci. Jak vzniká impulsní řád, kde začíná pohyb, kde se přenáší po řetězci. Zkuste pochopit tento automatický proces. Většina z vás to nikdy neudělala. Prostě jen zvednete konvici a postavíte ji na sporák, aniž byste přemýšleli o tom, co se děje ve vašem fyzickém těle.

Přemýšlejte o tom. Věnujte tomu pozornost. Tělo je váš tréninkový materiál. Jak jinak si chcete osvojit umění Tvoření a obecně jakékoliv dovednosti v práci s energiemi, které budete muset použít v další fázi svého vývoje, když jste nikdy nevěnovali pozornost tomu, jak se to děje ʺpod vaším nosemʺ?

Když vstáváte z gauče, dělejte to vědomě. Nevyskočte nahoru, ale nejprve se předkloněte a přesuňte těžiště tak, aby bylo co nejvíce vzpřímené nad středem chodidel. Kde máte chodidla, jak se dotýkají podlahy - vnitřní hranou, vnější hranou, patou, středem? Jsou vaší oporou, vaší rovnováhou, obě musí být pevně usazeny na zemi. Vnímejte, zda je vaše váha rovnoměrně rozložena. Těžiště je velmi důležité. Překvapilo by vás, kdybychom vám řekli, že naprostá většina z vás nedokáže ani pořádně držet hlavu? Samozřejmě jsme vám poskytli mnoho technik, ale většina z vás o nich nikdy neslyšela nebo je nebrala vážně.

Centrem života vašeho fyzického těla je solar plexus. Břišní svaly se musí podílet na téměř všech pohybech. Jste zvyklí mít břicho uvolněné, což u mnoha lidí způsobuje problémy s trávením nebo nadbytečným břišním tukem. Břišní svaly by měly být co nejvíce lehce napjaté. Existují speciální techniky břišního dýchání, které udržují tuto část těla v kondici. Je středem vaší stability. Musíte mu věnovat zvláštní pozornost. Je to velmi důležité pro rovnováhu. Nespěchejte s házením ohnivých koulí, nejprve se naučte chodit. Při chůzi si představujte, že vás někdo tahá za vlasy na temeni hlavy - dokud se to nestane zvykem -, aby vaše hlava správně balancovala proti páteři.

Při výstupu a sestupu ze schodů by hlavní zátěž měly nést silné hýžďové svaly, nikoli křehké kolenní klouby. Mimochodem, nebuďte překvapeni, když se bolesti zad a kolen začnou snižovat. Trénujte, abyste do každého svého pohybu ʺvpustili své vědomíʺ - tělo má svou vlastní ʺmyslʺ, vždy vám dává vodítka, jen se je musíte naučit rozpoznat. Vaše tělo je úžasně výkonný a jemně vyladěný biologický stroj, který je navržen tak, aby vydržel velmi dlouho, a vy jste se ještě ani zdaleka nenaučili všechny jeho funkce. Nové nástroje jsou však na cestě. Neztrácejte čas a pusťte se do práce! Přesněji řečeno: vrátit se ke studiu a dohánět resty.

Q: Chcete ještě něco dodat, je to trochu krátké?

A: Nyní vám dáváme impuls a necháváme prostor pro váš vlastní výzkum. Pokud vám dáme další knihu o tom, jak pracovat s tělem, většina lidí se omezí na její přečtení a jen málokdo použije to, co si přečetl, ve svém životě. Známe vás. Když si lidé dělají vlastní výzkum, mají pro ně získané znalosti zcela jinou hodnotu. Nechceme vás připravit o ʺradost z objevováníʺ!

Q: Ale stále budeme mluvit o našich fyzických tělech, jejich schopnostech a proměnách.

A: Samozřejmě. A to více než jednou. Opravdu si myslíte, že projekt Man, do kterého jsme investovali tolik energie a času a který konečně začal přinášet povzbudivé výsledky, bude ukončen? My dva jsme, abychom použili váš jazyk, teprve na začátku! Můžete to přirovnat k jabloni. Představte si, že máte stromek jedinečné odrůdy, kterou ještě nikdo nepěstoval. Zasadíte ho do země. Zapustí kořeny a roste. Než strom přinese první ovoce, uplyne několik let. Zahradník se celou dobu stará o jabloň a trpělivě čeká. A pokud je rok, ve kterém očekával první jablka, příliš chladný - v květnu sněží a plody se neusazují - zahradník je neřeže! Dobrý zahrádkář má vždy několik nápadů, jak něco vylepšit, aby se mu příští rok úroda hodila. Velcí Stavitelé Absolutna jsou dobří zahradníci. Ničeho se nebojte, naši drazí.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13953

Zpět