3343 Telosané: V nadcházejících časech se vše změní Marie-Josée Andichou

[ Ezoterika ] 2022-11-01

Zdravíme vás, drahé děti Země. Vždy vás velmi rádi doprovázíme na vaší duchovní cestě a vedeme vás tím nejlepším možným způsobem. Vysvětlit vám, co vidíme, co cítíme ohledně vývoje vašeho lidstva je někdy obtížné. Na některých místech vaší planety jsou lidé stále ještě ve stavu spánku, někde dochází k významnému skoku ve vývoji vědomí a pochopení Pravého života a někde je to nesmělejší. Lidstvo se na vaší planetě nevyvíjí stejným způsobem. Často je to způsobeno politickými problémy určité země, přesvědčením udržovaným náboženskými vůdci neochotnými umožnit lidem těchto zemí žít svou vlastní duchovnost v co největším respektu.

Vývoj vědomí vašeho lidstva je rozdílný, ale skutečně probíhá. Důvěřujte Životu pro časy, které přijdou. Lidé, kteří chtějí mít kontrolu nad vaším životem, stínová vláda, se vám v nadcházejících měsících pokusí nasadit náhubek, držet vás určitými strachy, které budou procházet vaším lidstvem. Navzdory posledním dvěma letům stráveným v době přítomnosti viru byly roky bez obrovské paniky. I tak bude ve velkém množství lidí stále přetrvávat strach. Tyto strachy budou různé: strach z nemoci, strach z nedostatku, strach ze ztráty zaměstnání atd. ....

V tuto chvíli se před vámi objevuje slovo ʺinflaceʺ. Automaticky budete poznamenáni tímto slovem, které pro mnohé z vás znamená strach z nedostatku peněz na obživu, na pozemský způsob života. V nadcházející době se vše změní. Život na Zemi už nebude stejný jako ten, který znáte nyní. Bude velmi důležité zbavit se všech návyků, které byly součástí vašeho života. Dokonce i peníze svým způsobem zmizí a budou nahrazeny jiným způsobem života. Důležité je se toho nebát, protože vše bude připraveno tak, aby se to stalo tím nejlepším možným způsobem. Vše, co vám bude předloženo v rámci transformací, které se na Zemi odehrají, bude monitorováno našimi bytostmi. Budeme dohlížet, aby se to stalo tím nejlepším možným způsobem pro lidstvo na Zemi, ale samozřejmě nebudeme vše dělat místo vás. Vy máte svůj důležitý díl působení Lásky, který musíte vykonat a prožít, abychom vám co nejlépe pomohli a podpořili vás.

Je také dobré vědět, že čím více se budete probouzet do Nového vědomí, tím více budete tlačit světovou vládu zpět. V současné době je tato světová vláda v panice, protože cítí, že její dobré dny se chýlí ke konci, a proto se bude snažit o mnoho věcí, aby vás ponížila. Mějte sílu a odvahu jí čelit tím, že budete naprosto důvěřovat Životu. Pokud se pozorně podíváte na cestu svého současného i osobního života, vždy k vám přicházejí krásné věci s velkým množstvím synchronicit. Čím více tomu budete věnovat pozornost, tím více šťastných věcí k vám bude přicházet a pochopíte, že Velký Život, se vám představuje a chce pro vás to nejlepší.

Drazí bratři a sestry Země, uchovávejte v sobě Radost, něhu, samozřejmě Lásku a nechte je vyzařovat kolem sebe. Takto, prožívajíce důvěru v Život, budete zkrášlovat ten svůj, budete toto zkrášlování šířit kolem sebe v lidstvu a na celé Zemi. Tím, že budete takto žít, se Země stane Novou Zemí, která bude vibrovat a vyzařovat tím nejkrásnějším Světlem a největší Láskou, jaká existuje.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/01/the-telosians-everything-will-change-in-the-times-to-come/

Zpět