3333 Azzilian ze skupiny Draco Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2022-10-29

Zdravím lidi,
Jsem Azzilian ze skupiny Draco a rád bych se s vámi podělil o důležitost vysokých frekvencí. Moje skupina spolupracuje přímo s Galaktickou federací světla s cílem mírového soužití civilizací.

Před dlouhou dobou jsme se rozdělili na dvě skupiny, jedna se vydala cestou destrukce, druhá zůstala v zájmu neustálého pokroku bez válek. Před více než rokem jsem se objevil prostřednictvím Vesmírného kanálu. Vidím, že na Zemi došlo k mnoha událostem. Vaše civilizace dospěla na křižovatku, kam směřujete také jako moje civilizace rozdělená na dvě skupiny. Část lidstva se přesune na Novou Zemi a druhá část bude pokračovat v cestě ve 3D, protože nedokáže přijmout vysoké frekvence a udělat další krok ke Vzestupu.

Vy vysíláte do okolí frekvence, které mohou být pozitivní nebo negativní. Většina lidí si ani neuvědomuje, že chodí kolem zamořena temnými energiemi, které mohou ovlivnit vaši pohodu a přechod do vysokých dimenzí. Jedinci, kteří nesou vysoké energie, se musí držet dál od nízkých frekvencí. Zlo záměrně vkládá temné entity a energie do vašich přístrojů, televize, kabelové televize apod. aby vás udrželo v zásobě iluzí.

Chcete-li se osvobodit od 3D, zbavte se ega a vazeb na materialistický svět. Pozorujte Matrix zvenčí a neúčastněte se jejich podvodného filmu. Následujte vedení své duše, se kterou můžete svobodně komunikovat bez jakékoli energetické újmy.

Vzestup a přechod se uskuteční podle Božského plánu. Konec Zla je zde na Matce Zemi, to je pravda. Některé nízkovibrační energie mohou zpomalit pokrok lidstva v jeho duchovním růstu. Uvědomte si prosím, že jste to vy, kdo vytváří svůj vlastní osud. Zůstávejte pouze v přítomnosti a nesoustřeďte se na falešné proroky, kteří vám dávají data nadcházejících událostí. Nezná je nikdo jiný než Božské. Jednoho dne se setkáme na Nové Zemi. Děkuji vám, Vesmírný kanále. Posílám uzdravení všem, kdo je chtějí přijmout.

Následujte svou Božskou cestu

Zdroj: https://greattruth2014.blogspot.com/2022/10/azzilian-from-draco-group-via-erena.html

Zpět