3275 Úrovně uvědomění Olga Envoy

[ Ezoterika ] 2022-10-15

Uvědomění je spojením částí do ucelené Osy poznání. Otázka zní: Které části je třeba spojit do jednoho celku? Existují nějaké specifičtější pojmy, na které se lze spolehnout jako na zcela objektivní ukazatele? Každý může říci, že mám toto poznání a že je propojené a úplné. Jak to lze ověřit? Osa poznání je shromážděna na třech úrovních: Úroveň Země, Úroveň člověka a Úroveň nebe. Jaké znalosti člověk shromažďuje na jednotlivých úrovních? Shromažďování znalostí probíhá horizontálně i vertikálně, přičemž k oběma procesům přispívají odstředivé a dostředivé síly. Probíhá individuálně i kolektivně. Jak tedy sbírat Osu znalostí jednotlivě?

Přízemní úroveň je naše realita a integrita. Poznání prochází živou zkušeností, která je zaznamenána v DNA buňky, a je tak zavazadlem jedince. Informace jsou zaznamenány v samotném ʺtěleʺ, které je buněčnou pamětí. Tělo si na úrovni reflexů pamatuje všechny zkušenosti, nejen individuální, ale i kolektivní. Když se přeruší spojení s tělem, člověk nemůže vnímat své pocity, přeruší se i spojení s kolektivním polem vědomí, což znamená, že není možné využívat ʺknihovnuʺ a tělo ztrácí svou plynulost a energetickou vydatnost. Naslouchat tělu, které je zhuštěným vědomím, znamená být v proudu života, slyšet rytmus vesmíru, což znamená být přizpůsobivý. přizpůsobivost je jednou ze schopností člověka páté dimenze.

Shrneme-li to, uvědomění na úrovni těla znamená vnímat své pocity a napojit se na energetické toky Života, být ve stavu proudění. Udělejme si malý test, abychom zjistili, nakolik jste si vědomi na úrovni těla (země). Co právě teď cítíte ve svém těle? Jak na tyto informace reaguje vaše tělo? Jak byste popsali své pocity? Jak často se zastavujete, abyste ʺnaslouchali pocitům svého tělaʺ? Co jste dnes snídali? Jak vaše tělo reagovalo na fyzickou stravu? Jak reagovalo na poslech zpráv nebo čtení příspěvků? Vykazujete příznaky chronického onemocnění? Jak se projevily neduhy ve vašem těle? Co vám signalizuje vaše tělo? Nespěchejte. Zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a sledujte svůj dech. A postupně zaměřte svou pozornost na své tělo a uvědomujte si každou buňku centimetr po centimetru. Můžete dělat velmi jednoduché věci, abyste si uvědomili své tělo: Začněte pozorovat své tělo a vnímat své pocity. Za tímto účelem si zvykněte věnovat pozornost svému tělu každou hodinu. Nastavte si na svém přístroji budík a věnujte pozornost formování svého tělesného vědomí.

Pokud je v těle napětí, stísněnost, bolest, slabost, je to známka toho, že v těle není proudění. Snižuje se dostupnost energie. Nevynakládáme dostatek energie nebo ji vynakládáme nešetrně. Může se stát, že se energie ztrácí odporem, který se projevuje napětím v těle. Tím, že zaměříte svou pozornost na tělo, si již uvědomujete, že existuje něco nebo příčina, kterou je třeba řešit. Uvědomění je již prvním krokem k vašemu uvědomění. Použijte nástroj, který vám pomůže. Pro někoho jsou to dechová cvičení. Pomocí dýchání se můžete rychle harmonizovat. Pro ty, kteří mají vyvinutý sluchový kanál, je vhodný poslech relaxační hudby. Z vizuálního hlediska si vyberte přírodní výhledy, nic nedokáže člověka přivést do stavu rovnováhy tak, jako krása přírody. Pro ty, kteří mají dobře vyvinutý hmat, můžete najít činnost, která tento smyslový orgán harmonizuje. Masáže, koupele, plavání, ruční práce, kontakt se zemí a růženec vám mohou být užitečným nástrojem. Různé druhy meditace vás také mohou přivést zpět k sobě samým. Jóga, čchi-kung, taoistické praktiky, flow dance, strečink, cvičení - výběr je obrovský. Zkuste to, experimentujte, hledejte způsoby, jak naplnit a formovat své tělesné vědomí. Všechny tyto velmi jednoduché činnosti obnoví vaši vynalézavost, plynulost a radost ze života.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13812

Zpět