3254 Vital Frosi: Teď nespěte Peter B. Meyer

[ Ezoterika ] 2022-10-13

Na obzoru této planety již svítá nová éra. Je to úsvit dlouho očekávaného Věku Světla! Tento okamžik je jedinečný, protože přinese probuzení lidstva. Dlouhá noc se konečně chýlí ke konci, jak vám všem bylo oznámeno ještě předtím, než jste přijali cestu této pozemské cesty.
Zapomněli jste na vše, co jste znali předtím, než jste sem přišli. Tento proces vědomé amnézie byl nezbytný, protože bez něj byste nemohli zažít, jaký je život v nejvzdálenějším bodě od Zdroje, aniž byste vůbec věděli, kdo jste. Dualita mezi Světlem a Stínem byla v této Škole duší vždy pravidlem.

Přišli jste ze Světla a ponořili se do Stínů Třetí dimenze. Kromě individuálního učení jste také přinášeli znalosti těm, kteří zde již žili svou primární fázi z hlediska růstu a vzestupu. Přinesli jste do tohoto světa stínů trochu Světla. Jako maják na břehu moře jste svým způsobem vedli ostatní duše, které stále tápaly ve tmě.

Zapomněli jste, že než jste se vydali na tuto cestu v hustotě Třetí dimenze, byli jste JEDNÍ s Bohem, neboť vaše vědomí je součástí Zdroje, který je vším. Zapomněli jste, že jste součástí samotného vědomí Stvořitele všeho, co je v nekonečných vesmírech. Zapomněli jste, že jste částí, která je v celku, a že celek je ve vás. Jste Božským semenným atomem a jako takoví jste atomovou energií, která tvoří stejně jako váš Otec Stvořitel vesmírů.

Zapomněli jste, že předtím bylo vaše kosnovědomí JEDNO s NÍM. Teplo Jeho nekonečné lásky bylo jedno srdce; jeden Zdroj; jedna energie; jedna frekvence. Semeno, které může rozmnožovat další a další stromy jako ten, který ho orinatoval. Vaším zdrojem je čisté Světlo a právě tímto Světlem se nyní znovu stanete.

TEĎ UŽ NESPĚTE! Andělské polnice se rozezněly! PROBUĎTE SE! PROBUĎTE SE! Tam venku již září Nové, silnější a zářivější Slunce. I když vás jeho světlo zpočátku oslňuje, uvědomte si, že přichází NOVÉ. SVĚTLO je informace. Roztrhává závoje zapomnění a osvobozuje vás od iluze třetí dimenze. Probuďte se! Nespěte teď!

Podívejte se na znamení! Podívejte se na nebesa! Bylo vám řečeno, že znamení přijdou z výšin. Pohlédněte vzhůru a uvidíte, jak se nebe snáší dolů a země stoupá vzhůru. Toto je dlouho očekávaný okamžik: setkání země a nebe. Ti dole se ve svém vědomí pozvedají, aby se připojili k těm nahoře. Nyní dojde k mnoha setkáním.

Celá vaše Monáda vás očekává prozářená radostí a jásotem, neboť jste to dokázali! Všichni věděli, že to zvládnete! Věděli jste to i vy, a proto jste se dobrovolně přihlásili k této velmi obtížné, ale obohacující zkušenosti. Nyní se stanete vzestoupeným mistrem. Ano, budete, protože právě uskutečňujete svůj vzestup. A všechny znalosti získané v dualitě si přenesete do svých vlastních verzí vyššího vědomí. Tyto znalosti přenesete do svého Vyššího Já; ke Zdroji; ke Stvořiteli; do jiných světů a vesmírů. Jako Semínko budete šířit další verze sebe sama. A tak tvoření nikdy nepřestane!

TEĎ UŽ NESPĚTE! Slyšte praskání ohňů, ohlašující vítězství těch, kteří se dostanou až do finální linie. Jsi vítěz! Zvítězili jste nad Temnotou, i když jste nevěděli, že jste čisté Světlo! V dualitě jsi toho vytvořil tolik, že ses stal Mistrem, Mistrem sebe sama. Toto Mistrovství se vám bude hodit později, až se naskytne příležitost pomoci Světům, které jsou stále v dualitě, kde se ostatní bratři také rozhodnou prožít Zkoušky a Pokání, v určitém bodě dostatečně vzdáleném od Zdroje.

NYNÍ NESPĚTE! Zapojte se do proudu masového probuzení, protože se blíží poslední hodina. Světla na obzoru jsou již silnější. Mějte oči, abyste viděli, a uši, abyste slyšeli, protože vaše jméno je již zapsáno na seznamu schválených. Vaše jméno se již ohlašuje na mikrofonech v horní části pódia. Dívejte se! Slyšte! Teď nespěte!

Kdo se rozhodne spát o něco déle, nebude zapomenut, protože Otec na svého syna nikdy nezapomíná. Poté bude podpořen, přivítán a utěšen. Bude mu poskytnuta veškerá pomoc před zahájením nové cesty v jiném planetárním domově, jednom z mnoha, které budou k dispozici těm, kdo se nyní nerozhodnou probudit. Tam budou pokračovat v učení, dokud se nebudou cítit připraveni na svůj vzestup. Nikdo není bezmocný!

Ale vy, kteří se probouzíte, mějte oči otevřené. I kdyby vás to mělo stát více úsilí, nespěte teď! Nenechte si ujít představení, které brzy začne! Pomohli jste připravit scénu a v rámci tohoto scénáře jste sehráli důležitou roli. Byli jste dokonalým hercem. Naučili jste se tvořit v rámci polarit mezi Světlem a Stínem. Ze Světla jste přišli a do Světla se nyní vrátíte. Jste živoucí zkušeností a ukážete, jak se to dělá. Mnozí dychtivě čekají na vaše vyprávění. Nyní budete Mistrem!TEĎ NESPĚTE! Najděte si místo na tribuně života a sledujte svůj dlouhý příběh hned teď. Sledujte svou neobyčejnou cestu v hustotě třetí dimenze. Spojte se se svým Větším Já, tedy s vyššími verzemi svého vědomí, a ciťte se jako doma! Nyní se vracíte domů! Vychutnejte si chuť vítězství. Oslavujte! NYNÍ NESPĚTE!

Jsem Vital Frosi a mým posláním je osvícení!

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/10/13/dont-sleep-now/

Zpět