3247 Galaktická rada o aktuálním dění Ojlit

[ Ezoterika ] 2022-10-17

Q: Prosím, okomentujte informace přenášené prostřednictvím některých kontaktérů.
A: Ano jistě. To je potřeba udělat.
Všichni jste správně pochopili, že čím více lidí bude připraveno v klidu přijímat (provádět) informace o aktuálních procesech, tím efektivnější bude možnost dělat to, co se ještě dá.

Q: Co máš na mysli? Je všechno tak špatné?

A: Špatná věc je, kolik lidí to vezme. Ano, je to možné. A tady by mělo být pochopení pro každého kontaktéra. Zadržovat informace a nepředávat je ostatním není o nic lepší ani jednodušší. A pokud jste k tomu přišli snadněji, musíte pracovat. Při práci byste neměli přemýšlet, kdo a co vás z těchto informací vyděsí. Teď už na tom tolik nezáleží. Důležité je, co a kdo si z těchto informací vezme. Tedy možnosti rozmístění akcí, navíc během vašich přímých aktivit, budou probíhat také.

Q: Mohou tyto informace lidem ublížit?

A: Ne. Ty, kteří tvrdě spí, to nevyděsí o nic víc, než už jsou vyděšení. A kdo nespí, tomu pomůže usměrnit síly, dát potřebný impuls k realizaci.

Q: Mnoho lidí vzalo tuto informaci jako paniku... mezi probuzenými je panika.

A: Nejde o tyto informace, ale o lidi. Byla v nich panika. Tato informace to právě vynesla na povrch. Další důkaz, že ne každý je připraven na seriózní práci. Nechte je, netahejte. To nedává smysl a tato práce nebude mít žádný účinek.
Nyní se rozvíjejí potenciály pravděpodobnostních větví. Dlouho se drželi zpátky. Ale informace o proudech (že jimi lidé už dávno prošli) vám byly předány. Přesto jste viděli, že relativně vzato se nic konkrétního nezměnilo.
Nyní se tyto větve začínají objevovat.

Q: Negativní možnosti, které byly vysloveny, mají šanci se naplnit, projevit se? Mluví o 60% lidstva.

A: Ano, v určitých větvích. Chápeme, že to číslo je šokující. Ale i v tomto rozmezí mají duše možnost projít různými cestami vývoje.

Q: To všechno jsou negativní scénáře?

A: Pamatujete, zda existují pozitivní (jasně vyjádřené) scénáře v životě planety. Vždy se někomu stalo něco hrozného, ale ostatních se to netýkalo. Stejně teď. Není třeba se děsit. Řekli vám, kdo má uši, slyš. Mnozí slyšeli paniku a děsy a jen několik algoritmických scénářů akcí.

Q: Musíme tyto informace předávat lidem?

A: Ano, určitě, bezpochyby. Je to vaše práce. A jak tyto informace získat, není vaší starostí.

Q: Pověz mi o noosférickém štítu.

A: Je. A jak skořápka (kokon) nedovolí planetě přejít na další úroveň). A nadešel čas. Není možné jej rozpustit zvenčí, protože je vytvořen vámi. Vynakládáme úsilí, ale musí být vzájemné zevnitř i zvenčí. To znamená, že lidé musí vyjádřit svůj záměr pro tento druh práce. A tak jste dostali informace o kódech. Kdokoli to slyšel, vyjádřil záměr aktivovat.

Q: Pomůže to?

A: Pomůže, ale jak moc, je na vás.

Q: Informace o roztříštěnosti Archandělů a Mistrů a odchodu od nás. Podejte vysvětlení.

A: Bylo učiněno rozhodnutí, abychom neztratili ʺzdrojeʺ těchto vědomí, odebrali základ z polí interakce s lidmi. Dali vám příliš mnoho energie. A teď vám nepomohou ani oni, nebude dostatek energetického potenciálu a oni sami mohou přestat existovat. Nemůžeme dovolit rozpuštění těchto velkých vědomí. Proto padlo rozhodnutí o stažení. Vy lidé většinou nepochopíte (nepocítíte) jejich nepřítomnost, protože jejich fragmenty stále zůstávají v polích lidí a planety.

Q: Co ještě potřebujeme vědět?

A: Je čas jednat. Ale to už není rok 2012. Což znamená, že o tom nestačí jen mluvit. Buď jednat vědomě, nebo pokračovat ve spánku. Ale pak ne v této realitě.

Q: Prosím, uveďte komentáře týkající se ʺApogea ohnivého čištění Zeměʺ

A: Ano, rozumíme tomu, co vás zajímá. Nastal čas projevených změn pro Zemi. To znamená, že nyní můžete všichni pozorovat na úrovni fyzického světa všechny ty změny, které se již staly / dějí na úrovni jemných světů. (moment now)
Proto mohou být informace nyní mnohými vnímány jako negativní nebo děsivé. Ale to jsou jen osobnostní rysy. Mají své místo a nejsou indikativním faktorem těchto procesů.
Ano, je to vážné období. Ale pochopení procesů jako nezbytných a účelných přivede některé z vás (kontaktérů) na úroveň vnímání, která vám umožní přenášet informace s minimálním ukládáním osobních filtrů, a tedy zkreslení.
Toto apogeum bude pokračovat až do 22. prosince (do sluneční opozice). S tím přímo souvisí všechny procesy projevující se na fyzické úrovni v podobě změn ukazatelů sluneční aktivity. A především se týkají změny polarizace slunečních log.
víme, že tyto informace ne vždy nacházejí pochopení u těch, jejichž prostřednictvím jsou přenášeny. Můžete to rozbalit později. Teď už jen psát.

Q: Jak to ovlivní lidi?

A: Nyní přichází období křečovitých nárůstů vibrací planety a lidé na ně samozřejmě nebudou moci nereagovat. A protože obecná úroveň vědomí lidí je nízká, projeví se především STRACH. To znamená, že reakce lidí není na vnější okolnosti a strach odtud. Je to strach, který je nyní v lidech, který bude aktivován, včetně sluneční aktivity. Vše se jen zvýší, protože nikdo nebude brzdit procesy, i když lidé nejsou připraveni. Nastal čas.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13833

Zpět