3224 Adama z Telosu: Nová božská Země Asara Adams

[ Ezoterika ] 2022-10-09

Jak procházíte stále se měnícími energiemi, vaše fyzické, mentální, emocionální a duchovní tělo se transformuje v Nového člověka. Vaše DNA se mění způsobem, který je schopen přizpůsobit se vyššímu vibračnímu frekvenčnímu poli, do něhož se planeta Země přesouvá. Nyní vstupujete do Nové božské Země jako Nový člověk. Vstup může být ještě trochu vratký, ale pokud budete nadále zaměřovat svůj záměr a pozornost na prožívání, vaše cesta se stane stabilnější. Všechny systémy jsou nastaveny na ʺGO!ʺ a někteří z vás již mohou zažívat první záblesky, v závislosti na duchovním dosažení každého jednotlivce. Od určité úrovně bude schopen vstoupit do Nové božské Země. Co tedy může každý udělat, pokud touží zažít Novou Božskou Zemi?

Prvním a nejdůležitějším krokem je pochopit, že realita Božské Nové Země je založena na vibrační frekvenci 5. dimenze. Pokud chcete tuto realitu zažít, je nezbytné zvýšit svou vibrační frekvenci. Zde je jen několik způsobů:

Meditace
Vděčnost
Léčení emocionální bolesti
Spojení se svou přítomností JÁ JSEM
Soustředění se na to, co funguje, a na to, co je špatně.
Spojení s vysoce vibrujícími krystaly
Vysoce vibrační zvuky a hudba

Dále je důležité, abyste si při meditaci vizualizovali zážitek Nové božské Země. Před meditací se prostě zeptejte sami sebe: ʺCo chcete vidět ve svém světě?ʺ. Jednoduše si to představte...Rychle se blížíte ke zcela novému prožitku reality! Zasazujeme se o vaše vítězství ve Světle! Vždy jste obklopeni svými Anděly, Vzestoupenými Mistry, Průvodci, Galaktickými rodinami Světla a ano, také svou rodinou a přáteli v Telosu - a vždy budete. Na této cestě jdeme s vámi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/10/09/adama-of-telos-new-divine-earth/

Zpět