3204 Kvantový přechod. Jak překonat temnotu Qlikina

[ Ezoterika ] 2022-09-29

Poselství archanděla Michaela lidstvu:
Světlo a láska, moji drazí bratři a sestry! Ano - všichni tvoříme jeden celek našeho velkého Stvořitele - všichni jsme jeho božskými aspekty! Všechny vás znám zrakem a každého z vás se dotýkám v Duchu. V každém je moje část - a ve mně je část každého z vás - jsme neoddělitelní.
Za každého z nich jsem zodpovědný před Stvořitelem. Protože jsem první pomoc, kterou vám Stvořitel poskytl, a byl jsem jím k vám na Zemi poslán už dávno, když bylo rozhodnuto osídlit Zemi lidmi.

Toto je zvláštní období přechodu lidstva do světa Světla a Lásky.
Temnota zuří, prožívá své poslední dny. A ve své agónii buduje další strach. Nyní je zvláštní pozornost věnována všem, aby vyšli z temnoty. V novém světě totiž není pro temnotu místo. Nyní bojuje za všechny. Hlavní zbraní temnoty je strach.

Kde je ta temnota, jak ji vidíte a jak s ní bojujete?
- Je to v tobě, když se bojíš! Protože její hlavní útočiště je ve vašich duších, ve vašem strachu. Dělá vše pro to, aby vás ještě více vyděsila, aby ve vás strach zapustil hluboké kořeny, a když na něco myslíte se strachem, dovolíte temnotě, aby se vás zmocnila. Vaším hlavním úkolem je zbavit se strachu, vyjít z temnoty a zvítězit nad ní. Nepodléhejte však pokušení porazit temnotu jejími vlastními metodami. Jakékoli nepřátelství je také temnota.
Pokud jste se rozhodli, že se už nebudete bát, pokud chcete, aby strach zmizel, neberte strach jako nepřítele. Pokud s ním začnete bojovat, nevědomky se postavíte na stranu temnoty a prohrajete. Temnota se bude jen živit vaší energií nepřátelství a bude silnější.
Existuje však metoda, jak překonat strach bez boje. Bez nepřátelství. Přestaňte brát strach jako nepřítele, kterého je třeba potlačit. Pamatujte na svého božského ducha - nezná strach. Strach je totiž pouze projevem duálního světa, v němž se lidstvo stále nachází. Je to podmínka hry, nic víc.
Nebyla by tma, nevěděli byste, co je světlo. Jak bys usiloval o světlo a mírnil svého ducha překonáváním překážek, kdyby se ve světě neprojevovala temnota. Jak byste v sobě viděli světlo, kdyby kolem vás už světlo bylo? Ukazuje se tedy, že tma je nutná k projevení světla!
Pouze ve světě, kde je temnota, může Světlo najít skutečnou práci pro sebe. A teď vám řeknu něco, co ode mě - služebníka Světla - nečekáte. Jsem vděčný za Temnotu, jinak bych neměl tak skvělou práci - poslání na Zemi, abych vám pomohl vyjít z Temnoty. Děkujte temnotě, děkujte svým strachům, že vám pomohly pochopit, že potřebujete Světlo, že vaše pravá podstata - Světlo a Láska - je vaším božským počátkem. Že jste viděli toto Světlo v sobě.

Temnota to samozřejmě nečeká, mne si ruce, že si ji začnete nepřátelit a ještě více ji naplníte svým hněvem. - Překonejte ji svou Láskou a Světlem. Tma jednoduše zmizí, pokud v tmavé místnosti rozsvítíte světlo. Nepřítel zmizí pokud ho osvítíte svou Láskou.
Vaším úkolem je nebojovat, nevytvářet nepřátelství, ale klidně a sebevědomě nasměrovat své Světlo a Lásku do těch nejtemnějších koutů.
- Naučte se vyhrávat bez boje! Nemusíte se ničeho bát - temnota na vás nemůže zaútočit z temného kouta, kam přicházíte se světlem. Odtud jednoduše zmizí. Nemůže být tam, kde je světlo. Vyděsit vás může jen tehdy, když jste zapomněli rozsvítit.

- Vždy udržujte světlo uvnitř!
Temnota se vás nyní pokusí ochromit strachem, abyste si ani nevzpomněli, že jste sami zdrojem světla. Ale pokud na to budete vždy pamatovat, nedokáže vás to zlomit. Představte si, co kdybyste se všichni přestali bát a přestali být nepřátelští - ano - to už je Mír!
Mír na Zemi, světlo a láska na Zemi! Nízké energie temnoty a strachu bezpodmínečně opouštějí Zemi.

- Válka se blíží ke konci!
Noste Světlo a Lásku, ať už se nacházíte v jakýchkoli podmínkách. Dávejte je každému, koho potkáte! Přijměte s láskou svého nepřítele - už není vaším nepřítelem! Jedině tak lze porazit temnotu!
A vězte, že v každé jasné válce je vždy MOJE OCHRANA - nic zlého se vám nestane.
Odvahu přinášet do světa své Světlo a Lásku!

Zdroj: https://absolutera.ru/article13760

Zpět