3192 Jak netloustnout Cosmic agency

[ UFO ] 2022-09-11


Robert: Když se přejíte, ztloustnete, že? Nefunguje to tak?
Yazhi: Nezávisí to na kaloriích, to je další lež lidské lékařské vědy. Záleží na rychlosti inzulínu, kterou jednotlivé druhy potravin vyvolávají. Přestaňte počítat kalorie, přestaňte jíst to, co spouští inzulín. Tloustnutí nezpůsobuje tuk, ale inzulín.

Robert: Potřebuji tolik kalorií, abych přežil den.
Yazhi: Zapomeň na to, je to lidský nesmysl, neskutečné.

Robert: Ale jaké výrobky obsahují inzulin? Všechno obsahuje inzulín?
Yazhi: Všechno produkuje inzulin, ale některé věci ho produkují méně než jiné. Neobsahují inzulín. Vysoký obsah glukózy ale v těle vyvolá reakci produkce inzulínu, která je spouštěčem tvorby tukových buněk. Konzumace tuků snižuje potřebu produkce inzulínu, což snižuje množství tukových buněk v lidském těle. Jinými slovy, konzumace zdravých (v podstatě nerafinovaných) živočišných nebo rostlinných tuků snižuje množství tuku v těle. Inzulín nejvíce stimuluje vše, co obsahuje pšeničnou mouku, dále sója a kukuřice, a cukry všeho druhu.

width=

Robert: Páni, všechno je vzhůru nohama.
Yazhi: Nejvíce inzulínu, a proto nejvíce tloustnutí produkuje cokoli, co obsahuje pšeničnou mouku <-- <-- To je pachatel číslo 1. Vytváří asi 10krát více glukózy, a tedy i inzulinové reakce než cukr. Pšeničná mouka má navíc silně zánětlivé účinky, které konzumace cukru nemá. Pokud přestanete jíst chléb, těstoviny a podobně a nahradíte je zdravou zeleninou, zeleninou a ovocem a budete se cpát produkty, jako je skutečný sýr (bez mouky a přídatných látek) a produkty, jako jsou vejce (vejce můžete jíst v libovolném množství) a maso, zhubnete, zvýšíte výkonnost, budete lépe spát, pokud budete cvičit, zvýšíte svalovou hmotu a budete mít více energie. A na cholesterol zapomeňte, je to stoprocentní nesmysl. Lidé s vyšším obsahem cholesterolu jsou zdravější a to, že existuje několik druhů cholesterolu, je také nesmysl. Cholesterol NENÍ příčinou infarktu. Příčinou ateromů (ucpaných tepen) a srdečních infarktů je zánětlivý proces vyvolaný nadbytkem produktů na bázi
pšeničné mouky, hlavně pak cukry.

Robert: Mohu jíst hodně vajec? Smažené nebo vařené? Co je lepší?
Yazhi: Čím více je vařené, tím hůře se tráví, ale stále je zdravé. Nejlepší způsob, jak jíst vejce, je co nejméně vařit. To znamená, že tříminutová vejce se vaří pouze 3 minuty, nejpraktičtější způsob je hvězdné vejce, které má stále tekutý žloutek. To je smažené vejce, hvězdné vejce. Záleží na oleji, i s tím buďte opatrní. Palmový olej je toxický.

Robert: Používám pouze olivový nebo slunečnicový olej. Co palmový a řepkový olej? Ten nepoužívám.
Yazhi: Nejsou tak špatné, ale olivový olej je vhodnější, pokud ho nepřepálíte, stačí ho jen ohřát nebo vůbec ne. Pokud se při spalování stane zánětlivým tukem. Olivový olej je velmi dobrý, ale syrový.

Robert: Děkuji. Nikdy jsem ho nepoužil. A nikdy jsem ho neviděl. Ve Španělsku jsem ho neviděl a neviděl jsem ho ani tady. Ale ten rostlinný tuk jsem viděl i v jiných potravinách. Například smažená jídla a podobné věci. Obsahují rostlinný olej. To je to, co jsem četl.
Yazhi: Nejsem spokojená s tím, co vidím na internetu, narušuje endokrinní systém a způsobuje záněty všude a v cévách a tam je to nejnebezpečnější, a nevím, jestli to tam říkají.

Robert: Já ho dávám jen do salátů. Nikdy jsem ho nespálil. Já pálím ten druhý, levnější, slunečnicový olej. A co kukuřičný chléb?
Yazhi: Je 10× lepší než pšeničný chléb, ale stále vyvolává velmi silný účinek glukózy. Alespoň nevyvolává stejnou zánětlivou reakci, a to je hlavní výhoda kukuřičného chleba.

Robert: Mám kukuřičné tousty, které si mažu humusem.
Yazhi: Velmi dobré, i s humusem. Cizrna. Jediná nezdravá věc je chléb.

Robert: Pokud jíte maso. Je lepší, když je v něm tuk?
Yazhi: Obojí je v pořádku, ale maso s tukem vás zasytí na delší dobu a udrží vás déle syté, proto zhubnete a získáte svalovou hmotu (cvičením).
Pokud ze svého jídelníčku odstraníte pšenici ve všech jejích formách, zaručuji vám, že za několik týdnů, nejdříve za dva týdny, uvidíte výrazné výsledky v hubnutí, zlepšení postavy a více energie. Může to být dřív než za dva týdny, ale proces očisty trvá nejméně 7 dní, takže neříkám, že za týden. Ale žádné podvádění a žádné dny, kdy jíte všechno. Pšenice je také neurotoxická látka, která způsobuje duševní únavu, mlhavé myšlení, zapomínání věcí a jmen a naprostou ztrátu duševní bdělosti.

Robert: Už nebudu jíst chleba. Myslím, že to zvládnu.
Yazhi: Pokračujte ve cvičení, tréninku a jezte super dobře a žádné z výše uvedených věcí a držte se vajec a dalších zdravých věcí a uvidíte, jaká bude změna. Bez cukrů a pšenice. Jen cukr, kterého se nelze zbavit, nebo fruktóza v ovoci. Fruktóza je cukr, ale v těle se zpracovává jinak než rafinovaný třtinový cukr.

Robert: Ano. Udělám to. Žádné smažené jídlo ani chléb.
Yazhi: Dávejte si také pozor na věci s vysokým obsahem cukru, ale maskovaně, jako je kečup, který obsahuje hodně cukru a není to vidět. Totéž platí pro výrobky s velkým obsahem pšenice, o kterých vás také neinformují. Pizza.

Robert: Už nebudu jíst pizzu. Nebudu je jíst.
Yazhi: Když budete jíst všechno, co není zpracované v továrně, nic průmyslového, dosáhnete lepších výsledků.

Robert: Když jsem se dokázal vzdát masa, dokážu se vzdát i chleba.
Yazhi: Vím, že jsou vynikající. .

Robert: Býval jsem hubený a nic mě neztučnilo. Vůbec nic. Všechno jsem spálil.
Yazhi: Ano, metabolismus se s věkem mění. Navzdory cvičení, které vám pomůže udržet se. Ano, cvičení je pro hubnutí důležité, ale je to jen 20 % toho, proč hubnete, zbylých 80 % tvoří strava. Pokud se špatně stravujete, nemá smysl cvičit, abyste zhubli. Strava je důležitější.

Robert: Mohu pít mandlové mléko?
Yazhi: Ano. Kravské mléko je zánětlivé a laktóza je pro muže škodlivá, protože ji tělo přeměňuje na estrogen. Čím je člověk starší, tím méně mléka může vypít. Pokud chcete mléčné výrobky, jezte sýry a jogurty, protože fermentační proces laktózu ničí.

Robert: Dobře. Mám rád jogurty a sýry. Dobře, ano.
Yazhi: Jezte, co chcete. Ale pozor, mnoho průmyslových sýrů obsahuje hodně pšeničné mouky a ani to neuvádějí.

Robert: A ještě jedna věc. Káva? Co je lepší, káva nebo kakaový prášek?
Yazhi: Kakao. Ale opět, kakao, ne čokoládový prášek s tisíci průmyslovými látkami.

Robert: Takové kakao jsem tu ještě neviděl.
Yazhi: Káva udržuje tělo v pohotovosti. V neustálém stresu. Nedoporučuji. Udržuje nadledviny v maximálním stavu, což podporuje následnou únavu. A co je podle mě nejdůležitější proti kávě, je to, že udržuje lidi hodně ve 3D v Matrixu, v tom, co existuje s pěti smysly, a otupuje nebo odnímá ostatní mimosmyslové smysly.

Robert: To je pravda. Existují i další složité důvody, ale tím nejzřejmějším je, že káva udržuje tělo ve stavu neustálého vysokého adrenalinového alarmu. Celý organismus je tak ve stavu boje, a to je velmi důležité pro přežití takzvaného 3D těla. V tomto stavu čistého poplachu o přežití jsou všechny jemné věci, které jsou spojeny s relaxací, vypnuty, protože nejsou pro přežití nezbytné. Když na vás vyběhne tygr, aby vás sežral, nemá smysl mít dálkové vidění. Pro tělo je káva adrenalinovou reakcí, jako byste stále žili s ʺtygremʺ nebo čímkoli, co vás pronásleduje.
Yazhi: Pokud se vzdáte kávy ve prospěch energie, která pochází z dobrého jídla, cvičení a odpočinku, budete mít více fyzické energie a také vše ostatní, co není fyzické. Ale to vám na Zemi neřeknou.
Řeknou vám, že káva je dobrá, protože například spalujete více tuku. Dobře, ale pak se vám silně vrátí a vy nebudete mít žádnou energii a budete potřebovat víc a víc kávy. Pití kávy je legální droga, která podporuje vykořisťování lidí, kteří musí pracovat podle otrockého pracovního řádu. K tomu slouží.

Robert: Je pravda, že způsobuje nespavost? Stejně usnu.
Yazhi: Ano, to ano. Pokud to ještě necítíte silně, je to proto, že vaše tělo může ještě kompenzovat účinky malého množství kávy, které jste zkonzumovali, svými kontrolními mechanismy. A protože umíte odpočívat. Přesto na vás působí, ať už chcete, nebo ne.
Jste vyčerpaní z práce v kanceláři, nudíte se, špatně jíte, nemáte dostatek spánku a jste ve stresu z daňového přiznání na konci měsíce. Samozřejmě řeknou, že káva je dobrá.

Robert: A co víno? Víno nepiju, jen se ptám.
Yazhi: Je tu citát od Yazhi (nevím, jestli ho znáte), že víno je plýtvání dobrými hrozny. Alkohol je opět enervant.

Robert: Já to nevím, mám tady hrozny, jsou dobré?
Yazhi: Dobré. Jedno z mých nejoblíbenějších. Ve víně není nic, co by vás nepřimělo sníst rovnou hrozny. Jezte, dokud vám nezasvítí břicho, jsou dobré. Ano, obsahují hodně fruktózy. Ale vedle ostatních věcí na tom nezáleží.

Robert: Dobře. Škoda, že má v sobě pecky hahahah. Ale to jsou ty dobré.
Yazhi: Ty jsou přirozenější, jsou nejlepší. Stačí je sníst nebo vyndat a hroznové slupky jsou plné antioxidantů, vitamínů a minerálů. Alkohol všeho druhu vás činí náchylnými k posedlosti a zásahům nižších astrálních entit. Kombinuje se s vašimi myšlenkovými frekvencemi. Otevírá vás těmto entitám.

Robert: Jak to dělají, alkohol je jako vodič entit?
Yazhi: Ano, přesně tak, dobře řečeno. V angličtině se různým druhům nápojů říká ʺSpiritsʺ, přímo přeloženo jako duchové. Nejde jen o sémantiku, ale o konkrétní silný důvod. Přitahuje duchy. Lihoviny.

----------

Gosia: Problémem je pro mě moje energie. Nezajímá mě, jestli ztloustnu, chci víc. Ale mám málo energie, takže možná zkusím tuto dietu. Jen nechci zhubnout a to je to riziko.
Yazhi: Pšeničná mouka ti bere energii. Pravda je pravda, i když bolí.

Robert: Rýže je dobrá?
Yazhi: Rýže má vysokou míru glykemické a inzulínové reakce. Stejně jako popcorn. Není tak špatná jako pšeničná mouka, ale raději ji také nejezte.

----------
Swaruu X (Athena): S přibývajícím věkem potřebujete stále více cholesterolu, ne méně. S přibývajícím věkem proto musíte jíst více masa, nikoli méně.
Anéeka: Lidé netloustnou kvůli kaloriím, to ne. Je to inzulínová reakce těla na to, co sní. Některé potraviny způsobují více inzulínu než jiné. Inzulín způsobuje ukládání tuků, protože se nespalují ve prospěch glukózy, která se spaluje rychleji, a tělo tak zleniví, protože nechce metabolizovat tuky jako zdroj energie, protože je snazší je přeměnit na krevní cukry. Tloustnutí tedy způsobují škroby, sacharidy a cukry. Ne kalorie.
A cholesterol je opět další faleš, není škodlivý, a pokud ho nemáte, je to smrtelné. Nezpůsobuje onemocnění srdce ani cév. Příčinou je zánětlivá reakce organismu na toxicitu nadbytečné glukózy.
Swaruu X (Athéna): Pokud máš břicho, je to kvůli inzulínu.

Robert: Inzulín je cukr? Jsem štíhlý, jen trochu břicho. Moje nohy jsou dokonalé běžecké nohy.
Já nejím cukr, nebo si to alespoň myslím. Mám rád všechno hořké. Žádný cukr, žádná sůl.
Ve skutečnosti žádný cukr ani sůl. Piju hodně vody.
Swaruu X (Athéna): Inzulín je hormon vylučovaný slinivkou břišní, který zpracovává cukr. Jsou tu sacharidy, jako chléb, brambory. Mořská sůl není špatná a nezvyšuje krevní tlak (mořská sůl, protože rafinovaná stolní sůl obsahuje fluorid sodný).

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/que-es-lo-que-te-engorda-como-evitarlo-yazhi-swawuu

Zpět