3112 Adama z Telosu: Známky znemožnění Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-09-13

Vidím komentář: Stáhněte vakcíny z trhu - to je ta nejstresovější věc. Co na tom, že všechno se děje v Božím čase, ne ve vašem čase. Vždycky se najde důvod, proč tu jsou, a ten souvisí s probouzením všech ostatních. Stejně jako negativní média. To je dualita - máte na výběr, kam chcete právě teď zaměřit svou pozornost. Chcete trávit čas strachem z toho, co dělají oni, nebo podporou toho, co děláme my? Chcete více strachu, nebo vyššího světla? Je to vaše volba. Nebo má pršet. Není to hrozné?! Co teď budeme dělat?! Opravdu? Změní se počasí a vy jste v rozpacích? Vážně? Můj nájem se právě zvýšil o 25 dolarů. To je na hovno! No, mohl bys být vděčná, že máš kde bydlet a z čeho platit. Začni tím.

Moji sousedé se právě vrátili z dvoutýdenní dovolené a všechny jejich problémy se vrátily s nimi. Zrovna jsem si říkala, jak je to poslední dobou pohodové, a upřímně řečeno, už jsem se i nudila. Teď se u nich stavil můj domácí a podíval se, jaký mají nepořádek na dvoře, a přemýšlí, že je osloví a požádá, aby to uklidili, protože se snaží zadní byt zase pronajmout. Jestli to udělá, vyvolá to u mého souseda další nálož zloby, protože se strašně bojí, co si o něm ostatní myslí.

Vyprávěla jsem svému nadřízenému o duchách, které jsem tady viděla, a o tom, jak s nimi pomocí spiritistické krabičky mluvím, a on se málem zhroutil. Jeho strach byl tak hmatatelný, že jsem ho cítila! Jsem si jistá, že teď jsem u něj označena za okultistku nebo přinejmenším čarodějnici. Zjistila jsem, že mnoho věřících lidí s nízkým vědomím má tendenci vysvětlovat si vše, čemu nerozumí, jako ďábla. Jako by byli prototypem dokonalého člověka. "Když nejsi jako já, musíš se mýlit." A taky se mýlí. Lidé jsou lidé. Mají svůj vlastní pohled na věc. Nemám ráda, když mě někdo nazývá čarodějnicí nebo ďáblovým dílem, nemám ráda takové odsudky, ale vím, proč takové věci říká. Pokud se však budete stále bát věcí, kterým nerozumíte, nikdy se to nenaučíte.

A my jsme si o sobě mysleli, že jsme tak nadřazeni zbytku galaxie, že jsme jediná skála, na které je život. Není to směšné?

Jsme klubko strachu. Taková je tahle planeta. Je mi jedno, jestli si myslíte, že je placatá, vírová, že jsou na ní kontinenty, o kterých nevíme, kulatá nebo čtyřstěn..... Je mi jedno, jaký má tvar. Ale ať už má jakýkoli tvar, je plná našeho strachu a negativní energie, která vzniká v důsledku našich ustrašených myšlenek. Jediné, co nedělám, je to, že si nedělám starosti o tvar planety. Vím, jaký je tvar planety, protože mi to řekl Ivo, ale netrávím čas starostmi o věci, na kterých nezáleží. Jsi tady. Na tom záleží.

Včera v noci jsem se probudila v jednu hodinu ráno a tentokrát nad postelí viděla plochý kulatý vír. Když jsem ho chtěla zasáhnout bílým světlem, viděla jsem, jak z něj něco vychází, jako malý energetický bod, který byl namířen na mě. Dokážu si představit, že mě tím někdo ostřeluje, zatímco spím, a to mě budí. Požádala jsem Athénu o podporu, ale v podstatě jsem tu věc rozebrala vlastním světlem. Dobře, na tom záleží. Proč na tom záleží? Protože se díky svým zkušenostem s těmito temnými vířícími derviši mohu něco naučit a předat vám to.

Napadlo mě to včera, když jsem řídila, protože stejně jako my ostatní neřídím zcela vědomě. Dělám to tak automaticky, že často mohou pronikat náhodné myšlenky z vyšších dimenzí. Tato náhodná myšlenka byla: "Smysl života není v tom, jak žiješ, ale v tom, co máš v hlavě". To, jak myslíte, je celým smyslem života. Protože vaše myšlenky vytvářejí vaši realitu. Došlo mi, že existuje několik technik, které mohou lidé použít, aby se vypořádali s negativními myšlenkami založenými na strachu hned teď. Nebo existuje kontinuum. Můžete být zcela ustrašení, ponoření v bahně svých vlastních myšlenek. Tam jsem se před lety nacházela já.

Dalším krokem je, že když máte bažinatou myšlenku, vyvrátíte ji argumentem. Zjistila jsem, že bázlivé myšlenky jsou neobyčejně emocionálně nabité, a to je jedna z věcí, na kterou si musíte dát pozor, pokud se snažíte vytrhnout plevel ze své mysli: emocionálně nabité myšlenky. "Bože, tenhle svět teď stojí za houby." Tohle se mi líbí. Vezměte to a podívejte se na emoční náboj a pak tento náboj odstraňte a přemýšlejte o světě logicky: "Právě teď tento svět prochází svým stínem, takže samozřejmě bude v tomto stavu. Musíme přeměnit naši realitu ze zlé, toxické reality třetí dimenze na krásnou hojnou mírumilovnou realitu páté dimenze. Znovu nám hrozí jaderná válka. Proč? Protože se říká, že historie se opakuje. Ano, opakuje. Proč? Protože platí univerzální zákon. Stejně jako se problémy člověka objevují znovu a znovu, dokud je nevyřeší láskou, bude i tento svět prožívat stejné zkušenosti, dokud se nesjednotíme v lásce a nepřeneseme se přes ně." Tak co, necítíte se teď lépe?

Pohádejte se s negativní myšlenkou. Co jste se díky lidem, jako je Ivo, dozvěděli o pravdě reality? Nakonec se dostanete do bodu, kdy budete neustále pracovat na zvyšování svých vibrací, budete přirozeně myslet pozitivně.
Adama: To je přepínání z negativní na pozitivní polaritu, Sharon.

Sharon: Ahoj Adamo. Je to tak a nejde to najednou, jak by si mnozí přáli. Probíhá to postupně. Vím to, protože jsem to dělala.
Adama: Tolik lidí se domnívá, že stát se duchovním je otázkou neustálého dobrého smýšlení, ale to není pravda. Duchovní lidé mají jedny z nejhorších extrémů jednoduše proto, že mají před sebou tolik transformace.

Sharon: Alespoň na vnější Zemi.
Adama: Ano, my nemáme tendenci mít tak velké pásy transformace jako vy na povrchu. U nás je spíš konzistentní, příjemné tempo. Mluvím s lidmi z povrchu, ale ti jsou většinou pozitivněji naladění.

Sharon: Právě mě napadlo ještě něco. Existují důvody, proč jsou lidé na Zemi podráždění, a i když to podráždění není oprávněné, reakce ano. Každý se tu snaží ztělesnit své vyšší já. Ať už jsou začátečníci, nebo absolventi - snaží se ztělesnit své vyšší já a udržet si tuto vibraci. Ať už si to uvědomují, nebo ne.
Při této snaze zjišťuji, že jsou věci, kvůli kterým se zlobím, a některé z nich jsou nespravedlností vůči sobě nebo druhým, zejména dětem. Domnívám se, že dospělí jsou dostatečně schopni myslet na to, aby si své problémy vyřešili mezi sebou, ale děti potřebují dospělého, který by stál při nich a chránil je před nespravedlností. Před několika měsíci jsem se rozčílila na sousedku, která požádala chlapce odvedle, aby jí plnil krmítko pro ptáky. Nabídla chlapci deset dolarů týdně, ale pak mu začala platit pět dolarů, až mu nakonec neplatila vůbec. Ale on tu práci stále dělal a stěžoval si mi na to. Šla jsem s ním k ní domů, a když jsem byl konfrontován s jejími lžemi, ztratil jsem nervy. Jasně ho okrádala a rodiče ho nepodporovali, tak jsem to udělala. Stačí říct, že se mi teď vyhýbá, ale stejně to není někdo, s kým bych se chtěla stýkat. Jedna věc je oškubat dospělého, ale dítě! Páni!
Adama: Možná jsi mohla najít způsob, jak ji oslovit příjemněji. Tedy pokud si svého vztahu s ní vážíš, a i kdyby ne, pořád je součástí Boha.

Sharon: To je pravda. Ale něco se ve mně spustilo a já vím, že to není její vina. Moje spouštěče jsou moje a ano, pravděpodobně to souvisí s tím, že jsem se cítila okradená vlastními rodiči, na které jsem se velmi rozzlobila. Musím si dávat pozor, abych se nevracela do minulosti, a pochopit, že rozčilování, když se někdo ke mně nebo k někomu jinému chová jako moji rodiče, mě jen spojuje s mou minulostí. Jde o to naučit se s tím tentokrát zacházet jinak. Osobní růst. Duchovní růst.
Adama: A vědomí jednoty. I ona je součástí Jednoty. Ale jaký je tvůj život obecně ve srovnání s dobou, kdy jsi byla dítě? Jak reaguješ, když se zlobíš?

Sharon: Mnohem lépe. Stejně to většinou dokážu spíš verbalizovat.
Adama: To jsou věci, na které se lidé musí dívat, aby pochopili, jakého pokroku v životě dosáhli. Tvůj systém argumentace negativními myšlenkami je dobrý. Tímto způsobem ve vaší psychice nezakoření, a pokud už zakoření, pak je tímto způsobem vykořeníte a nahradíte pozitivnějšími myšlenkami. Ovládnutí své mysli není vždy obtížný úkol. Techniky mohou být zcela jednoduché, jako je ta tvá.
Je to o rovnováze. Právě jsem ti ukázal, jak se dnes dívat na počasí s větší rovnováhou.

Sharon: Aha! Tady je můj symbol prosperity! Zelená Kia Soul!
Adama: Ty máš symboly prosperity?

Sharon: Řekla jsem Bohu, že jestli mě někdy udělá bohatou, koupím sestře zelenou Kia Soul, protože se jí to auto líbí. Ani ne pět minut po vyslovení jsem ve zpětném zrcátku viděla dvě zelené Kia Soul. Dvě, ne jen jednu, ale rovnou dvě. Až mi z toho přeběhl mráz po zádech. Také jsem měla video, kde St. Germain mluví o tajném jazyce života, a tohle je určitě jedno z poselství, které jsem dostala.
Adama: Zajímavé. Ano, komunikace je život, a pokud neumíte komunikovat, nemůžete skutečně žít. Světlo je něco, co se komunikuje, a Světlo je samozřejmě informace. Jak tedy komunikujete? Verbálně. Telepaticky a prostřednictvím symbolů a toto auto bylo jedním z takových symbolů, kterým jste se s Bohem dohodli, že si navzájem sdělíte zprávu.
Co se týče rovnováhy. Dívejte se na dnešní počasí s větší vyvážeností. Dá se říct, že venku je zataženo a šedivo, a taky že je. Měli jste hodně horké počasí a včera v noci bouřky, které snížily teplotu. Takže můžete říct, že není horko a slunečno, ale dnes je chladněji, což je vhodnější pro chození ven. Lidé mají vždy tendenci vidět věci buď pozitivně, nebo negativně. Co takhle vidět obě strany? Pro ty, kteří si často stěžují, co takhle vidět pozitivní stránku toho, na co si stěžujete? Opustil vás partner? Dobře, teď už ho nemáte nablízku, aby vám posekal trávník, ale máte víc peněz, které všechny utratil v hazardu. Máte tak víc peněz zaplatit teenagerovi třicet dolarů za to, že vám poseká trávník. Všichni to máte ve zvyku - vidíte jen jednu stránku situace. Podívejte se na obě strany. Rozbilo se vám auto, a máte výmluvu, proč nejít na schůzku, kterou jste chtěli vynechat. Přistěhovali se k vám noví sousedé a ano, pokáceli malinový keř, z něhož jedla Sharon, ale možná jsou to dobří sousedé, kteří sousedství pozvednou. Myslíš si, že tvé sousedství je podřadné, ale máš tak levný nájem. Vždycky jsou dvě strany, Sharon. Tvůj nájem je levný, takže můžeš dál dělat tuhle službu zadarmo nebo nabízet slevy na své knihy. Vždycky jsou dvě strany, lidi. Vždycky. Existuje pozitivní a negativní stránka. Tolik z vás se soustředí jen na tu negativní. No, pak tam váš život zůstane - v této polaritě, protože je to vaše mysl, která reguluje váš život.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/09/signs-of-disempowerment-adama-of-telos.html

Zpět